Skocz do zawartości

Pierwszy i kolejne miesiące forum


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie :wink: Forum jest od drążenia i dopytywania, także w tematach "niewygodnych". Zgoda, że VIP na forum to nie gra o "złote gacie". Widzę, jak niektórzy ślinią się na ten "tytuł" i zabawne to jest :D Rozumiem też dylematy @ Mr. Orbity w kwestiach nominacji, ale kto mówił, że będzie łatwo :wink:

 

Edycja Mr. Orbita: Aby na nowo nie rozgorzał offtopic delikatnie zmieniłem treść, bez ruszania sensu wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór nie jest łatwy - rozumiem rozgoryczenie.

 

///Retrospekcja\\\

 

Wiecie - dawno dawno temu,jak nie byłem Orbita, tylko Orbitka ;) i zaczynałem przygodę z forami dyskusyjnymi - też taki byłem (tzn. dążyłem do bycia VIP). U mnie przełom nastąpił, gdy zrozumiałem, że z VIP wiążą się też obowiązki i zaczyna brakować czasu. Może to przez poczucie winy, ale później po zostaniu VIP nie chciałem zawieść tych, którzy mnie nominowali - starałem się działać więcej i więcej, a czasu było mniej i mniej, zarywało się nocki - prawie nałóg. Można się w to nieźle wpakować. Aktualnie tu jestem adminem, w innym miejscu w sieci moderatorem, w kolejnych dwóch VIP i w tygodniu ledwie co znajduję czasu, aby obskoczyć wszystkie miejsca i wszędzie coś pomóc i udowodnić, że nie spier... powierzonego mi zadania.

 

Niedawno ktoś zaproponował mi moderację w innym miejscu w sieci - było mi przykro, ale musiałem odmówić - doba ma 24h i brak czasu.

 

Morał: nie ma się co przesadnie starać, ponieważ za bardzo się angażując zaczyna brakować czasu (a pragnę przypomnieć, że za nawet za moderację, nie mówiąc o VIP nie jestem w stanie zaoferować konkretnych profitów finansowych).

 

Mam nadzieję, że zostanę zrozumiany.

 

@kaspeed - jak będziesz pomagać w działach z kategorii Początkujący to z pewnością to dostrzeżemy i podejmiemy stosowną decyzję ;) Działaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

jak widać po dzisiejszej sytuacji przydałoby się więcej moderatów, ktoś kto długo siedzi na forum, dużo czasu dziennie i nie koniecznie zna się na technice sat, ale poprostu zaradził by takiej sytuacji. Pewnie nie w tym temacie napisałem, ale najbardziej mi pasował. przepraszam jeżeli błędy jakieś są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zrobienie porządku z tymi postami o N. Zawsze znajdzie się za przeproszeniem jakis de..l co narobi bajzlu. Takie sytuacje są drażniące dla innych użytkowników, dlatego mam nadzieję że ci, którzy podszywają się pod innych użytkowników powinni być natychmiast usuwani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały bajzel zrobił ktoś w zaledwie 30 minut. Nawet jakbyśmy mieli ze 100 moderatorów to i tak nie ma gwarancji, że zawsze ktoś będzie i akurat zaradzi, bo nikogo nie zmuszę do ślęczenia 24h przed komputerem i to za darmo.

 

I tak zawsze ktoś z nas wcześniej, czy później pokasuje śmietnik i przyzna bany, więc żaden niecny występek nie umknie uwadze.

 

Pomysł aktywowania kont przez moderatorów/administrację odpada, bo dokłada tylko roboty, a nie uchroni forum przed takimi przypadkami, bo jak ktoś chce, to poczeka na aktywację i i tak narobi śmietnik. Pozostaje sukcesywnie kasować konta i przyznawać bany.

 

Tak bywa na takich popularnych forach dyskusyjnych ze świetną atmosferą (skromność ;) ) jak nasze (skromność do kwadratu ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...