Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie znalazłem newsa na media2.pl :

 

"W cyklu "Straszny październik" na antenie VIVA Polska pojawią się więc m.in. takie klasyki gatunku, jak: "REC", "REC 2", "Dom strachu", "Sanktuarium", "Igła", "Powrót trupa", "Exorcismus", "Śmiertelny połów", czy "Raz dwa trzy umierasz ty". Krew zacznie spływać z telewizorów codziennie od 1 października o godzinie 22.00 na kanale VIVA Polska."

 

A kiedy muzyka ? :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to pasmo z horrorami to jestem na tak :) Lepsze to niż dziesięcioletnie powtórki show z MTV.

 

Mimo wszystko jedno mi przeszkadza. Przez ostatni rok marka VIVA została doszczętnie zniszczona przez nową politykę. Skoro kanał nadal ma nie przypominać tego, znanego przed paru laty, to myślę, że wszyscy byliby zadowoleni gdyby VIACOM zastąpił markę VIVA jakąś inną (na przykład CC), a VIVĘ schował do szuflady lub odsprzedał/udostępnił innemu podmiotowi, który mógłby projekt rozwijać. Z tego co się orientuję to chyba jest to możliwe, patrząc na przykład z Rosji.

 

Dalsze szkalowanie VIVY nie ma sensu. Szkoda kilkunastoletniej historii i tradycji tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kanał nadal ma nie przypominać tego, znanego przed paru laty, to myślę, że wszyscy byliby zadowoleni gdyby VIACOM zastąpił markę VIVA jakąś inną (na przykład CC), a VIVĘ schował do szuflady lub odsprzedał/udostępnił innemu podmiotowi, który mógłby projekt rozwijać.

Sprzedać to pewnie by nie chętnie chcieli, bo wypromowana, każdemu znana itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pomysł z horrorami to strzał w dziesiątkę. VIVA w ogóle jest ostatnio bardzo dobra. Poprawiła się ramówka, wprawdzie muzyki jest mało, ale jeżeli mają grać w kółko to samo, to lepiej dać atrakcyjne programy. "Randka się opłaca" to według mnie najlepszy ich program. Śmieszne, zabawne, na luzie.

A część z tych horrorów na pewno obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja to już w ogóle nie ma pomysłu na siebie. Nie ważne co by brali do ramówki, to jest spisane na straty. No ale skoro za wszelką cenę nie chcą być stacją muzyczną, to proszę bardzo. Oglądalność będzie dalej lecieć na łeb na szyję. Aż się dziwię, że Viacomowi to tak nie przeszkadza. No ale widocznie zarabiają teraz tyle na innych stacjach tematycznych, że los Vivy jest im dość obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja to już w ogóle nie ma pomysłu na siebie. Nie ważne co by brali do ramówki, to jest spisane na straty. No ale skoro za wszelką cenę nie chcą być stacją muzyczną, to proszę bardzo. Oglądalność będzie dalej lecieć na łeb na szyję. Aż się dziwię, że Viacomowi to tak nie przeszkadza. No ale widocznie zarabiają teraz tyle na innych stacjach tematycznych, że los Vivy jest im dość obojętny.

MTV też ma słabą oglądalność i jakoś nie wraca do muzyki.Ale za to reality show dają więcej kasy niż muzyka.VH1 jest muzyczne więc jest kodowane żeby z czegoś innego brać kasę.Ktoś tu kiedyś powiedział, że VIACOM-owi zależy tylko na kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam ze sobotnie "Ty wybierasz" Wymiata ! Jest w tym duch starej dobrej muzycznej Vivy. Fajny poranny sobotni mix taki do śniadania /do sprzątania itp .Po zmianie centrum nadawania widać takie wersje teledysków znane tylko z anteny niemieckiej Vivy.Szkoda ze tak sie stoczyli ... no ale to ich biznes i ich kasa.Nie zdziwił bym sie jak by ograniczyli muzykę do 10:00 tylko poranne pasmo takie "śniadaniowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...