Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Miley to ona próbuje wam pokazać, że nie jest już tą gwiazdką Disneya. Często przesadza ale rozumiem powody, dlatego się nie rzucam tak jak niektórzy na facebooku i różnych stronach. Podobny problem mają wszystkie gwiazdy Disneya i ogólnie idole nastolatków gdy dorosną. Justin Bieber nadal jest kojarzony ze swoim starym wizerunkiem, dlatego każdy jego "wybryk" jest szokiem dla ludzi.

A żeby nie było OT to nadmienię iż na stronie VIVY (a dokładniej tu: http://www.viva-tv.pl/prezenterzy ) nadal widnieje profil Justyny w zakładce "prezenterzy" mimo, że nie jest już prezenterką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Miley, to podobają mi się jej nowe teledyski. Gala "MTV VIDEO MUSIC AWARDS" i Miley na czele. Chyba każdy wie, o co chodzi :D

Mówisz o tej kompromitacji, po której smród ciągnie się do dnia dzisiejszego? :P Jak dla mnie brak jej utworów na playliście VIVY czy innej stacji byłby wskazany. No ale nastolatki by tego nie przeżyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam smród. Teraz będzie powszechniej znana. Kobitka wie jak zwrócić na siebie uwagę i to jej się udało (niektórym się podobało, niektórym nie - jak to w życiu...), bo wszystkie plotkarskie portale o tym jej popisie piały. Przed tym występem w ogóle jej nie kojarzyłem :P A teraz VIVA PL może zacznie jej klipy częściej grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie kojarzyłeś jej wcześniej @Sentence? Ja ją poznałem oczywiście na Disney Channel ale odkąd wyemitowali ostatni odcinek to już zbyt często się tam nie pojawia. Zagrała potem w dwóch filmach, jeden ("So Undercover") leciał premierowo we wtorek na CANAL+, a drugi ("LOL") puszcza HBO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczynka już się pogubiła i sama nie wie, co ma robić, żeby zwracać na siebie uwagę. Niestety szerszej publiczności jeszcze się nie znudziła.

Widziałem ją na E4Me TV w jakimś featurningu z raperem, to jeszcze jarała faje, żeby się popisać. :lol2: Ah, ta głupia część młodzieży amerykańskiej... LACZKI WIRUJĄ! :lol2: A tak na poważnie, to ich po prostu mi jest żal. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności VIVY w dół, w porównaniu do września tamtego roku spadek o połowę.

Pewnie za chwilę wyciągną wnioski że za mało programów rozrywkowych i ludzie nie mają co oglądać i muzyka będzie od 3 do 6 jak na MTV :lol:

 

Tu wyjątkowo się nie zgodzę, bo jeszcze przed 2 w nocy już leciała muzyka na MTV i to nowy klip Eminema. Najbardziej mnie wkurza, że na tej Vivie nic już nie ma do oglądania, rano nawet tv nie włączam jak idę do pracy, a jak zdarzy mi się przełączyć na Vivę w nocy to albo muzyki nie ma albo jest z syfem smsowym. Ta stacja to już dno totalne, kanał który jeszcze 2 lata temu oglądałem codziennie teraz w ogóle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo aż źal człowiekowi się robi co zrobili z marką która niegdyś wymiatała ! Spotykam na co dzień duuużo ludzi (uczelnia/praca itp młodzi)i jak wchodzimy na temat TV ( o ile ktoś teraz ogląda) to gorącym tematem jest "Gdzie jest muzyka na Vivie?!" Nasza Viva miała różne fazy co do stylu muzyki itp - mi pasował rap no i po radykalnej zmianie w 2005 było nawet bardzo dobrze np

albo
http://www.youtube.com/watch?v=LpWJ2c85WxM
;) Teraz stacja osiągnęła dno co już zostało powiedziane tutaj "1000pięcet100dziwięcet" razy ale zobaczymy bo u nich już rożne fazy na ich stacjach były - były show y na VH1 kiedyyyś teraz 100% muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...