Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Widać że nadają na całkowicie innej bazie klipów niż polskie stacje muzyczne

teledysk całkowicie nie widoczny na Esce 4Fun TV a 20 mln odsłonięć !

Co do reszty - [beep] :/ Teraz o 12 sa pingwiny z Madagaskaru tzn już od 11:45 - ostatnio nawet zapomniałem że istnieje Viva :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to normalne ale od 20 minut leci 100% VIVA bez smsów...

 

o4nr.png

 

EDIT: Na godzinę 3:34 nadal Viva bez smsów :brawo: Obecnie leci bardzo śmiesznie ocenzurowania wersja klipu Britney Spears - Work B*itch :D W refrenie zamiast tego słyszymy "work work", ale w scena w której na ścianie jest słowo b*tch nie zostało ocenzurowane :D Strasznie śmiesznie to moim zdaniem wygląda :brawo:

 

Po Britney na Vivie polski hip hop TRZECI WYMIAR feat. TEKA - SKAMIENIALI :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smsów nie ma już od piątku w nocy. Też byłem w szoku. Tak samo z Britney, ponieważ dotychczas puszczali klip bez cenzury,a teraz w nocy leciał taki sam jak na kanałach MTV z UK. Co do Serebro to ten klip chyba na 4fun można zobaczyć. Nie jestem pewien, ale po raz pierwszy nie widziałem go na Vivie, bo tak naprawdę nie ma kiedy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście brak ,,Viva poleca"? Moim zdaniem Viva gra naprawdę fajną muzyke. Gdyby tylko była ona również po południu, chociaż w weekendy.. I jakaś lista z prezenterem.

No dokładnie mam takie samo zdanie ! Na innych polskich stacjach muzycznych (no może oprócz RBL i Stars Tv) jest do przewidzenia co będzie gdy włączę TV a Viva ma teraz duuuużo lepszą cześć muzyczną niż za czasu centrum Londynu. No właśnie ale część .... jak nie "cząstkę"programu to muzyka :/ :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie noce oglądałem Vivę i niczym nie różni się muzycznie od Eski czy 4fun. Standardowo 2 nowości na tydz, na dodatek jedna z nich to klip który już leci na Esce czy 4fun. Jakaś klasyka co jakiś czas i ta sama co leci w kółko w Top 5 best of Viva rano, gdzie naprawdę wałkują w kółko te same klipy np. Eminem "Just Lose It", czy Kylie "Can't get you...". Moim zdaniem jest beznadziejnie, bo niczym nie zaskakują. Nawet poranne Top 10 się popsuło, ponieważ te same klipy potrafią być 3 razy w tyg w notowaniu, tylko pod innym tematem Top 10. Przez te 2 noce widziałem to samo: nowa Katy Perry, nowa Selena Gomez, "Animals", "Tsunami", Wally Lopez, Lady ZGaga, Britney, 2 klipy Calvina Harrisa, The Wanted "We Own The Night", 1D "Story of My Life", One Republic "If I Lose Myself Tonight", Olly Murs "Dear Darlin' ", Mike Candys "Everybody", DJ Antoine "House Party", Lawson "Juliet", Avicii "Wake Me Up", Macklemore "Can't Hold Us", Nelly "Hey Porsche", Sebastian Ingrosso "Reload", Naughty Boy "La la la".

Co oczywiście nie zmienia faktu, że muzyki jest za mało, brakuje po południu, bo jak już leciała muza, to zaskoczyli jakimś teledyskiem, DJ Night był świetny i Top 50 weekendowe nawet nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie noce oglądałem Vivę i niczym nie różni się muzycznie od Eski czy 4fun.

Też tak uważam. Jedyny program obecnie godny uwagi to wydania "Ty Wybierasz", gdzie ostatnio trafiałem m.in. na takie pozycje jak np.

czy http://www.youtube.com/watch?v=rogM1w6lfBM.

 

Byłem w ciężkim szoku widząc te klipy na ekranie. Zatrzymałem się na dłużej na VIVIE czego dawno nie robiłem. Taką VIVĘ chciałbym oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie: Kto w tej chwili odpowiedzialny jest za playlistę na Vivie? Zauważyłem że playlista bardzo przypomina niemiecką Vivę tylko zamiast niemieckiego smętu lecą polscy "artyści" (z resztą rotacja rodzimych wykonawców jak na Vive jest bardzo duża - ale należy mieć poprawkę że ja na Vivę nie zaglądałem ponad 1,5 roku :P )

 

Zauważyłem również że klip Katy Perry - Unconditionally leci z czarnym paskiem u góry ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Viva okazała się wielką kreatywnością, tworząc ramówkę świąteczną i sylwestrową :mrgreen: Pytanie tylko, czy ktoś będzie chciał oglądać w te dni Miłość na bogato oraz wygłupy Bilguuna? :D Chyba puszczenie muzyki wyszło by im lepiej ;)

VIVA to może już nie nadawać bo wcale nie przypomina stacji muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie: Kto w tej chwili odpowiedzialny jest za playlistę na Vivie? Zauważyłem że playlista bardzo przypomina niemiecką Vivę tylko zamiast niemieckiego smętu lecą polscy "artyści" (z resztą rotacja rodzimych wykonawców jak na Vive jest bardzo duża - ale należy mieć poprawkę że ja na Vivę nie zaglądałem ponad 1,5 roku :P )

 

Zauważyłem również że klip Katy Perry - Unconditionally leci z czarnym paskiem u góry ekranu...

Pewnie dlatego, że obie Vivy nadają z centrum nadawczego znajdującego się w Amsterdamie.

Automat dla obu kanałów jest tak samo ustawiany, i tylko klipy krajowe się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...