Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy rano oglądam stacje muzyczne to najczęściej wybieram właśnie VIVĘ, bo gdy gra muzykę to ma do zaoferowania często więcej niż konkurencja. Ostatnio widziałem tu Hardwell - Dare You, do tej pory nigdzie indziej tego nie zauważyłem. Po 12:00 niestety nic dla siebie nie znajduję do oglądania.

Jeśli chodzi o ofertę rozrywkową, oferta MTV bije na głowę ofertę VIVY i bardzo możliwe, że za niedługo MTV ją wyprzedzi w oglądalności. W grudniu w grupie 4+ VIVA miała już tylko 1,7 tys więcej widzów, w grupie 13-29 MTV już przegoniło VIVĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem dzisiaj ręcznie częstotliwość 11075 i nowy kanał to trzecia VIVA. I wszystko jasne! Pogorszenie jakości obrazu na MTV i głównym CC teraz jest uzasadnione! Tylko po co ta druga kopia?! Pierwsza była po to, żeby EPG generowane przez MTV miało polskie znaki. I teraz pytanie do ludzi z dobrymi dekoderami, czym nas MTV zaskoczyło w EPG dla VIVY z dwoma kropkami - programy z dużej litery? :lol2: (pytam serio, bo mi EPG nie wyświetla na tamtym kanale, a nie będę w środku nocy podłączał Echostara albo Samsunga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Te kopie mają taki sam V-PID, i korzystają tylko z jednego bitrate, każda kopia nie pobiera kolejny raz miejsca, więc równie dobrze tych kopii mogą sobie natworzyć 150, ale jeśli V-PID będzie taki sam, to jakość nie ulegnie pogorszeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera anglojęzycznej wersji hitu Donatana i Cleo „My Słowianie” w niedziele tylko w VIVA Polska. Już w najbliższa niedzielę (9 lutego) po godzinie 9 rano na kanale VIVA Polska odbędzie się światowa premiera „Slavic Girls”, bo tak będzie nazywać się anglojęzyczna wersja hitu Donatana „My Słowianie”.

co ciekawe:

Tego samego dnia teledysk ukaże się również na kanałach VIVA Germany, Austria i Switzerland.

Szkoda że Viva nie gra więcej premier :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw "VIVA ALL EYES ON" a u nas "VIVA POLECA" zawsze mi się z tym kojarzyło, a ten trójkąt... hmm powiedzmy sobie szczerze - trójkąt jest popularnym motywem hipsterskim i wygląda to stylowo. Skąd jego popularność - tutaj możesz sobie pomyśleć.

 

Generalnie jest bardzo duży off-topic, więc napiszę coś o VIVIE. A właściwie mam pytanie - co się stało z nowymi prezenterami VIVY wyłonionymi z konkursu na prezentera ubiegłej wiosny? Byli potrzebni tylko do współprowadzenia jesiennego In&Out? Trochę mało. A skoro nie ma In&Out to teoretycznie nie powinno być Kaśki jako prezentera. Ale mam wiadomość - Kaśka ostatnio prowadziła Warsaw Shore - Reunion także myślę, że teraz jest im potrzebna do prowadzenia programów rozrywkowych, np. Kolejno odlicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie nie potrzebie zawalają ich na facebooku z pretensjami czemu nie ma muzyki. Oni tego nawet nie czytają tylko robi to za nich sam komputer. Takie coś jak Viva to już tylko w nazwie zostało. I do tego po raz kolejny nie będzie Vivy Comet bo ponoć nie ma sponsora. A mi się zdaje że im się po prostu nie chce tego robić, ale każda wymówka jest dobra. Tak więc nie ma co ich tam na facebooku spamować bo oni i tak mają to gdzieś i myślą że ich programiki są lepsze od muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Via po raz kolejny okazała się totalną bezmyślnością i głupota. Serial "w sercu hollywood" został wyrzucony z anteny w środku emisji! Viva tłumacz się niskimi wynikami oglądalności tego serialu. Ciekawe czy setne powtórki "excused odpadasz", które zastąpiło jego miejsce w ramówce mają lepsze wyniki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak MTV to grało to też w połowie serialu przerzucili emisję na porę ok. 11:00 ze względu na słabą oglądalność. Wraz z emisją 80 odcinka serial ten pojawił się tam po raz ostatni. Zdziwiłem się, że w ogóle trafił do VIVY, to było przecież do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni na Vivie są nowe identy! Tym razem do piosenki Adi Kowalski - Do Diabła Z Miłością.

 

Kasią Kępka na swoim facebooku opublikowała zdj z Kim Cesarion i podpisała 'Katarzyna Kępka & Kim Cesarion & NIEpoważna atmosfera;> czyli - IN&OUT wraca na antenę VIVA Polska!

Bądźcie czujni... ' ciekawe tylko kiedy . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to VIVA istnieje od godziny 02:00 (noc) do 12:00 (południe) i jeszcze jak leci jakiś horrorek to z przyjemnością obejrze (nawet jak już oglądałem). Dali by Dragon ball lub inne anime, jeszcze Futurame, family guy, simpsonów i pasmo game one i wtedy sygnał zasługuje na kodowanie bo nadaje coś wartościowego. Teraz co prezentuje to śmietnik dla gimbazy i inne- wiek 12-19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...