Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie dotyczy to Niemieckiej wersji (jest odrębny wątek zapraszam tam do dyskusji) ale widać jaka jest ogólna polityka Viacom wobec marki Viva.

My mamy płatny rynek telewizji,mamy wszystkie stacje Viacom na osobnych antenach yhm ... Albo całkowita likwidacja marki w Polsce albo powrót do muzyki (konkurencja jest dość prężna i widać że nadal się to opłaca) pożyjemy - zobaczymy.Jednak zmiany wyczuwam również u nas ... tylko jakie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę! Być może w wersji PL (jeśli zrobią to co w Niemczech, a na bank zrobią) przeniosą Enjoy the view do TVN STYLE, który nie kryje zainteresowania tym reality show. "Miłość na bogato" zostanie przeniesiona do MTV a sama VIVA zniknie i bardzo dobrze, bo to co się dzieje to jest po prostu brzydko mówiąc - gwałt na tej marce. Oglądalność spada, nikt nie chce oglądać takiej VIVY.

 

A propos VIVY+ wstawiłem screeny, gdyż może kiedyś zajrzy tu jakiś genialny człowiek z telewizji i będzie chciał się tym zainteresować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Niemiecka VIVA ma już około 21 lat, więc chyba najwyższa dla niej pora, by zmienić ramówkę lub zakończyć nadawanie. Głupio by chyba było bez 20-letniego kanału muzycznego na niemieckim rynku stacji muzycznych, ale ta decyzja jest już ostatnim gwoździem do trumny niemieckiej VIVY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, rynek jest coraz bardziej nasycony w różnego rodzaju kanały. Jeżeli obecne nie mają pomysłu na dalszy rozwój, to kończą swój żywot, albo nadają powtórki.

VIVA moim zdaniem wyczerpała się już. Pozostaje jej również dzielenie czasu antenowego z innym kanałem Viacom, np. VH1. 6-18 VIVA (nowa muzyka, reality show), 18-6 VH1 (muzyka lat 90 i obecnych).

Viacom Blink jest do likwidacji. Nie ma sensu wprowadzania nowej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, rynek jest coraz bardziej nasycony w różnego rodzaju kanały. Jeżeli obecne nie mają pomysłu na dalszy rozwój, to kończą swój żywot, albo nadają powtórki.

VIVA moim zdaniem wyczerpała się już. Pozostaje jej również dzielenie czasu antenowego z innym kanałem Viacom, np. VH1. 6-18 VIVA (nowa muzyka, reality show), 18-6 VH1 (muzyka lat 90 i obecnych).

Viacom Blink jest do likwidacji. Nie ma sensu wprowadzania nowej stacji.

VH1 niech zostawią w spokoju.Już raz kombinowali z serialami i reality show na VH1 więc wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kazał im robić z kanału muzycznego, kanał z reality show i programami dla [beep]ków, ludzie mają dość głupoty. Nie wiem dlaczego mimo spadającej oglądalności oni dalej ładują te smętne programiki, czy oni nie mają rozumu? Nie widzą, że nikt nie jest tym zainteresowany? :D to takie zabawne.

Dziś na VIVIE PL, nie pokazywały się belki "za chwilę" czyli "dajmy se siana" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, rynek jest coraz bardziej nasycony w różnego rodzaju kanały. Jeżeli obecne nie mają pomysłu na dalszy rozwój, to kończą swój żywot, albo nadają powtórki.

VIVA moim zdaniem wyczerpała się już. Pozostaje jej również dzielenie czasu antenowego z innym kanałem Viacom, np. VH1. 6-18 VIVA (nowa muzyka, reality show), 18-6 VH1 (muzyka lat 90 i obecnych).

Viacom Blink jest do likwidacji. Nie ma sensu wprowadzania nowej stacji.

Tym się zgodze brak pomysłu sporo reklam co 15 minut.Brak notowań większych tylko typowa Top10 zamiast TOP 50,40,30 tematycznie tak aby utwory się niepowtarzały cztary razy wokół dnia.Brakowało koncertów wywiadów programów klubowych dość późne przejście na 16:9Gdyby było FTA może by się przyjeło..Obecnie 4funtv słabe za sms gierki brakuje toplist za duże logo,eskatv powtórka goni powtórke utworów plus za magazyn kinowy,i informacjach gwiazdach plotkach przypomienie do dawnego MTV.Ciekawe co zrobi Polsat z Muzo TV czy będzie FTA czy kodowany i jak zaowocuje MybiteTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VIVIE nie ma już top10, długo, długo :) zostało tylko "ty wybierasz" "Sounds" i "Night Sounds", te programy i tak znikną nie długo. Pamiętam, że gdy reklamowali rebrand VIVY PL, pokazywane były fragmenty koncertów itd, to wyglądało tak "świeżo" i ciekawie, niestety. Ja liczę, że to Muzo TV (jest odrębny wątek) to będzie coś porządnego, tylko niech nie kodują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy na VIVIE leci MNB, pierwszy sezon trójkąt jest w kolorze BŁĘKITNYM, zaś gdy leci już drugi jest w kolorze ŻÓŁTYM. Trochę to takie...nawet im się nie chce porządnie oznaczyć, gdyż każdy trójkącik coś oznacza :) na pewno było tutaj to pisane, więc chyba nie muszę tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne:

VIVA Sounds

VIVA Night Sounds

Ty wybierasz

i na wiki później jest taaaka długa lista dawnych, aż przykro. Ja bym dał wzmiankę w wiki, że jest to kanał głównie rozrywkowy "lifestylowy"(?)

Podobno nie długo muzyka na youtube ma być płatna. Być może jest to szansa, dla VIVY by wrócić do muzyki? :) co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...