Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

^ mam to samo, tak przykro jest, jak się widzi co się porobiło :( gdzie daro? gdzie justyna, natalia i moja ulubiona gośka z VIVA Movie, ktoś pamięta? :brawo:

 

powinni zmienić nazwę na VIVA Reality czy cóś ;) przynajmniej już by nie "molestowali" tej marki znanej z promowania muzyki eurodance.

 

Aż się zakrztusiłem, gdyż Viva PL nie miała wiele wspólnego z muzyką eurodance, a na pewno nie z jej promowaniem. VIVA DE tak, ale Polska była kojarzona z hip hopem i właśnie wtedy najlepiej na tym wychodziła do pewnego momentu gdy koniunktura na ten gatunek zaczęła spadać, ale jak czas pokazał po pewnym czasie pójście w komercje również przestało być opłacalne. Więc bym nie przesadzał, że Viva promowała ten gatunek, po prostu leciały określone numery w stylistyce dance, które pasowały do obranej komerycyjno-łatwej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Gośka była tam najbardziej ogarnięta i kompetentna, trochę się przewijała w TVN Style w tych wszystkich 66 albo 33 naj..., prowadzi jakiś swój autorki program w internecie. Pamiętam, że śpiewałą w zespole w y j e b a n i w dobrej wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku Viva Polska miała świetnych prezenterów, część z nich była całkiem dobrymi krytykami muzycznymi, później się czasem przewijali jeszcze w MTV czy w VH1 przed wyjściem tego kanału z Polski (później wrócił). No i eurodance'u faktycznie za dużo nie było, zwłaszcza że jak Viva pojawiła się w polskiej wersji to ta muzyka nie była już szczególnie popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś VIVA miała świetnych ludzi. Justyna, Kaśka, Daro czy Gośka.

Gośka była bardzo dobrą prezenterką. Lubiłem też Justynę, dobrze się spisywała. Kaśka denerwowała mnie czasem swoim stylem prowadzenia programów, ale nie było źle. A DarO wiadomo :P Ogólnie ekipa prezenterska VIVY była bardzo sympatyczna i na duży plus. Tego nawet dzisiaj już nie znajdziesz na 4fun czy Esce, którzy wciąż prezenterów mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka jest w VIVIE, ale już, jak na lekarstwo ;) poza tym na 4fun programy z prezenterami to porażka, są nieregularne i nie wiadomo kto co gdzie. Na VIVIE, zawsze był nowy In&Out (godz 15 - prowadzenie najczęściej Justyna) tak samo co piątek nowe VIVA movie z Gośką. Nie pamiętam, kiedy było Street Charts, ale chyba w czwartki ;) również, co tydzień nowy odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy prezenter miał swoje programy, panował więc jakiś porządek.

poza tym na 4fun programy z prezenterami to porażka, są nieregularne i nie wiadomo kto co gdzie.

Prezenterzy na 4fun to naprawdę fatalna sprawa. Zastanawiam się i nie mogę wymyślić czym nadawca kierował się przy zatrudnianiu tych osób :woot: . Naprawdę ten element kuleje strasznie, a przecież prezenter mimo wszystko jest twarzą stacji. Już w Esce wygląda to lepiej, ale wszystko jest zbyt sztywne. Kanał muzyczny to kanał "na luzie". Tacy powinni być też prezenterzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street Charts zawsze był we wtorki o 17 pamiętam że ostatni odcinek prowadziła Kaśka i był on chyba 11 października 2011( https://www.youtube.com/watch?v=ieuCcL3Iv_8w nie wiem czy to nie był ostatni odcinek, ale bardzo dobrze pamiętam tą emisję z TV) każdym razie napewno już w listopadzie tego programu na antenie nie było. Najbardziej lubiłem oglądać VIVA Spot o 16 w latach 2007-2009 nie dorównywał wtedy niemieckiemu VIVA Live! ale był to fajny program również ciekawy In&Out codziennie o 15 Justyna nadawała szkoda że to wszystko się już skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satmaniak2000 - o, we wtorki no tak ;) to był świetny program, zawsze chciałem spotkać albo Kaśkę, albo Justynę i zadedykować komuś teledysk :D wg mnie to było super pasmo! Ludzie wybierali nowe kawałki, ale także te starsze i takie właśnie leciały :D to był super pomysł.

A przy okazji, to czy "Lady Nina" nie jest z RBL.TV? Pamiętam, że w RBL też pracowała Natalka z VIVY, prowadziła pasmo Orange coś tam, muzyka ;) czołówka była nagrywana, na szczycie jakiegoś warszawskiego wieżowca.

 

^

a propos postu, kolegi wyżej, moje ulubione to były właśnie Street Charts, VIVA Movie (Gośka świetnie opowiadała o filmach, totalnie na luzie) no i oczywiście VIVA Spot :) lubiłem też 4 girls only, bo leciały fajne popowe klasyki :brawo:

 

Jest też piosenka na 10lecie VIVY w Polsce pt "Muzyki Moc", nie jest jakaś wybitna, ale piosenka jest już nie aktualna, gdyż śpiewali tam "Będziesz z nami zawsze [...] łączy nas muzyki moc" :(

 

a tutaj ode mnie:

bez-tytulu1.jpg?1409060410

 

fajnie by było gdyby tak podzielili :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, to czy "Lady Nina" nie jest z RBL.TV? Pamiętam, że w RBL też pracowała Natalka z VIVY, prowadziła pasmo Orange coś tam, muzyka ;) czołówka była nagrywana, na szczycie jakiegoś warszawskiego wieżowca.

 

Tak, zaczynała w RBL.TV prowadząc Parszywą 13 i Polską Rap Listę. Tak naprawdę ona jest bardzo obyta ze środowiskiem właśnie hip hopowym, a nie w popkulturze. Na początku jej współpracy z 4fun.tv wydawało mi się, że chyba jeszcze się zbytnio nie odnajdywała w tych klimatach ale najwyraźniej się dokształciła pod tym względem.

 

Nie bardzo rozumiem sens formuły "street charts". Co prawda już słabo pamiętam ten program, ale jak widzę Miejską listę na Esce, to oni tam dają ludziom listę klipów do wyboru, a zdarzają się tacy, którzy nie słuchają takiej muzyki i nie wiedzą co wybrać. Kończy się tak, że prowadzący sam coś proponuje a oni się zgadzają, bo co mają zrobić.

 

A na VIVIE bardzo lubiłem Personality, a jak byłem młodszy to pasjonujące było czytanie zaleceń tych Parotów albo Kocha nie Kocha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady Nina ostatnio gadała z jakąs laska na ulicy i ona do niej, że Katy Perry to obcicach, a LN do kamery, że dal niej to nie obcicach i teraz dla was Katy Perry. Wtedy sobie to samo pomyślałem, jak w parszywej 13 nabijała się z lepszych teledysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha "Kolejno odlicz" leci ciągle na VIACOM BLINK! Więc niech sobie darują...;) mi osobiście również się podobał ten program, ale tylko pierwsze sezony. Nie zapomnę show "Szibuja" czy, jak to się pisze, jurorką była m.in Ania Wyszkoni, mi się bardzo to podobało :)

 

Na 4fun.tv nie ma tak naprawdę NIKOGO konkretnego, ale to nie ten wątek by o tym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...