Skocz do zawartości

Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla VIVA, 4FUN TV czy ESKA TV już nie będzie konkurencja? Przecież na tych kanałach leci jedno i to samo. Tylko że w różnym natężeniu, częstotliwości emisji oraz innej porze dnia i kolejności.

 

Przynajmniej można pooglądać pierwszy kanał muzyczny w HD na SAT.

Polski polski kanał muzyczny w HD na satelicie, bo pierwszym w ogóle było MTVNHD, a obecnie MTV LIVE HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Polsatu to bez różnicy, bo to są ich kanały i transpondery, a i tak emisję SD od sierpnia zakończą dla kilku swoich kanałów. Co innego nadawca z zewnątrz, który musi na to dodatkowo wyłożyć.

 

Chociaż nie wiem czy płaci się tylko za wynajętą pojemność czy za to w jakiej rozdzielczości się nadaje również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje,że Polsat płaci tylko za wynajętą pojemność. 

 

Muza fajna, taka Nutowa :)

Oprawa bardziej by pasowała do Disco Polo Music.

 

Decyzja generalnie bardzo dobra. Dziwne, że aż 3 lata trzeba było czekać, aż pójdą w komercję. Muzo.TV nigdy nie miało szans na wielki sukces :(

No i Nutę CP raczej już nie doda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.

 

Logo koszmarnie wielkie, mogliby je pomniejszyć, skoro kanał nadaje w HD. Grafika taka bardzo nowoczesna (to obramowanie co wskakuje na 5-6 sekund i nazwa utworu na środku ekranu), duży plus za brak emisji tych śmieciowych gier SMS (pomimo że kanałem szefuje pani dawniej związana z 4fun). ;) Jakość dźwięku także do poprawy. Plus za dużo utworów po 2010 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo irytujące, np. Ostatnio w RMF codziennie prawie o tej samej porze słyszałem polską piosenkę z filmu "Porady na zdrady", jak to jest bardzo irytujące, często była emitowana w "Wstawaj, szkoda dnia". A za to piosenki np. Elektrycznych Gitar pojawiają się okazjonalnie w RMF. Ostatnio też często w tym samym radiu słyszę "Black & White" Kombii, lub "On my way"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muza fajna, taka Nutowa :)

Oprawa bardziej by pasowała do Disco Polo Music.

 

Decyzja generalnie bardzo dobra. Dziwne, że aż 3 lata trzeba było czekać, aż pójdą w komercję. Muzo.TV nigdy nie miało szans na wielki sukces :(

To samo czeka wasze Rock TV jak wystartuje :-) P[beep]dujecie innym z sami się pchacie w coś takiego samego. Ot co :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski polski kanał muzyczny w HD na satelicie, bo pierwszym w ogóle było MTVNHD, a obecnie MTV LIVE HD.

Chodziło mi o kanał z samymi teledyskami i o to, że pierwszy Polski kanał muzyczny w tej jakości. Kanał od MTV jest wersją europejską, a ponadto jest tam też wiele koncertów puszczane i to w dobrej jakości. Polsat Music na razie będzie puszczał powtórki festiwalu z Sopotu.

Edytowane przez TV i HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.

 

Logo koszmarnie wielkie, mogliby mje pomniejszyć, skoro kanał nadaje w HD. Grafika taka bardzo nowoczesna (to obramowanie co wskakuje na 5-6 sekund i nazwa utworu na środku ekranu), duży plus za brak emisji tych śmieciowych gier SMS (pomimo że kanałem szefuje pani dawniej związana z 4fun). ;) Jakość dźwięku także do poprawy. Plus za dużo utworów po 2010 ;)

Nowoczesna to ona była w latach 90tych :D

Teraz nowoczesny styl to thin font + materiał/ flat design :D

No i wyłapałem już jeden błąd irytujący; jak jest długa nazwa wykonawców to przycina napis, zamiast dać w 2 linijkach albo przewijający się napis jak na Trace Urban.

Plus na cienką czcionkę.

Ten napis HD na SD niepotrzebnie wprowadza w błąd....ach...ten polsat..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...