Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie o tym piszę, za logistykę powinien odpowiadać CP, APSy naganiają klientów do operatora i w zasadzie tu się kończy ich rola bo w APSie ani nie oddamy dekodera ani nie złożymy wypowiedzenia a rzadko udaje się załatwić reklamację, kto powiedział że APS ma płacić za wymianę, w Germanos jest tak że jak zbiorą już sprzęty od klientów to przyjeżdża kurier i zabiera na koszt centrali, czy to reklamacja czy to zwrot nie ma znaczenia, a tu co? można podpisać umowę i odebrac dekoder (jesli jest akurat na stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.We wrześniu wysłałem wypowiedzenie że rezygnuje wraz z końcem okresu podstawowego umowy czyli 28 grudnia.Potem był telefon z propozycjami,podziękowałem i usłyszałem że umowa rozwiązana.W Icok wszystko się zgadza.Opłacone pakiety Fta do 31.12.9999 a następna płatność 42,90zł czyli jakbym chciał familijny pre-paid.W tym tygodniu na PS oraz PSE fajne mecze Pucharu Włoch więc wyciągnołem Echostara z szafy.Podłączam,patrzę -familijny nadal śmiga.Teraz pytanie czy zapomieli zakodować czy może robią mnie w konia a potem przyślą rachunek np za cały rok.Oficjalnego pisma że umowa rozwiązana mi nie przysłali. Miał tak ktoś po rezygnacji? Nie chcę narazie dzwonić bo pewnie zaraz by zakodowali i meczu nie będzie a to pewnie ich pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie! Skoro mam umowę z CP na pakiety i w świetle rozpiski (zestawienie płatności) - 1 kwietnia br ma wpłynąć u nich ostatnia 29 wpłata za abonament CP to kiedy piszę to 3 miesięczne wypowiedzenie i z jaką datą rozwiązuję z nimi umowę na aktywne pakiety. Czy w piśmie do nich podaję, że z dniem 1 maja czy 1 kwietnia oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego pakietu (par. 4 pkt 1 umowy). Dziękuję za odpowiedź i przepraszam jeśli dubluję zapytanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minie miesiąc niedługo jak podpisałem umowę na moduł CAM :18 miesięcy pakiet familijny oraz Polsat Sport HD.Pierwsze 4 miesiące za 14,90,później za 42,90.Mailem zgłosiłem chęć negocjacji(rezygnacji) w związku z wyłączeniem kanałów BBC. Dziś telefonicznie otrzymałem następującą ofertę przedłużeniową:

-umowa na 29 miesięcy

-pierwsze 12 miesięcy w cenie 39,90 pakiety: Familijny HD, Sport HD,Extra HD, Katalog filmów VOD

- po 12 miesiącach możliwość rezygnacji z pakietów dodatkowych i opłacanie tylko pakietu familijnego HD w cenie 39,90.

Brak krótszej umowy,brak także możliwości w moim przypadku podpisania umowy tylko na Mini HD. Trochę mi zależy na Polsat SPORT HD. Wg nowej oferty musiałbym posiadać pakiet Sport HD za 20 zł a teraz wystarczy mi 5 zł. Proponowałem dodatkowe rabaty w ramach dotychczasowej umowy ale stanowisko CP jest tu bardzo sztywne. Pani-dość miła -zapowiedziała że jeszcze raz do mnie zadzwoni gdy tylko wpłynie pismo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jak się wyśle wypowiedzenie to później zawsze dzwonią z CP aby zaproponować pozostanie?

Tak naprawdę nie chcę rezygnowac z polsatu ale wkurza mnie bo jestem na starym premium i nie mogę póki co przejść na Nowy Cyfrowy polsat ( a pewnie jak system na to pozwoli :? to znowu na 29 miesięcy musiałbym podpisać lojalkę)

A tak chciałbym trochę wytargować od cp i zostać przy swoim dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic z tego. Jak wyślesz wypowiedzenie ze względu na usunięcie 4xBBC, to już pozamiatane.

 

O ile wyślesz wypowiedzenie, to sie nieźle zdziwisz. Będziesz ich kur***. Do mnie dzwonili po 3 razy na dzień, ja mówię stanowczo że nie nie chcę oferty prosze nie dzwonić, a oni że jednak maja super ofertę, a ja cały czas że nie. Po tygodniu tylko odbierałem telefon i po przedstawieniu się konsultanta po prostu odkładałem słuchawkę, Oni są strasznie namolni, ale Cyfry nie przebiją, z Cyfry to i o 22 budząc dzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wyglada w ten sposob! :) W zwiazku z wylaczeniem kanalow BBC chcialbym zmienic umowe. Posiadam pakiet Premium HD za 99zl a chcialbym wziasc pakiet Familijny HD z katalogiem VOD za 59,90zl. Jak to w sumie zalatwic? Mieszkam za granica i nie moge sobie tak pojsc poprostu do punktu CP i zerwac jedna umowe a podpisac druga. Inna sprawa, to taka, ze nie chcialbym podpisywac nowej umowy na okreslony czas. Czy moge podpisac umowe na nieokreslony czas? Ile kosztuje umowa na nie okreslony czas z Familijnym HD i katalogiem VOD?

 

Z gory dziekuje za pomoc! Dziekuje przez wielkie D... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak:

Pierwsza umowa byla zawarta 2006-12-06 na pakiet Mini. Tylko z okresem podstawowym.

Pozniej podeslali nowa umowe we wrzesniu 2009, na pakiet Mini Max. Babcia podpisala i odeslala. W tej umowie rowniez nie ma slowa o rollowaniu i okresie dodatkowym - jest tylko okres podstawowy, platnosc 19,90zl za miesiac. Bylem przekonany, ze umowa jest teraz na czas nieokreslony.

Teraz dzwonie do CP i tam mowia mi, ze umowa sie automatycznie przedluzyla do listopada 2011, bo gdzies w marcu wyslali nowy regulamin i tam bylo napisane, ze jesli sie nie zrezygnuje, to sie automatycznie przedluzy. Wydaje mi sie to cokolwiek dziwne, bo zadnego regulaminu nie dostalismy. Mam tylko przed soba umowe, na ktorej mam jasno napisane, ze jest tylko Okres Podstawowy. Co z tym zrobic? Konsultantka powiedziala, ze kara umowna to obecnie 18zl, ale po 3-miesiecznym wypowiedzeniu i tak pewnie spadnie do 0. W ogole jej nie zrozumialem, chyba jakis tepy jestem i nie bardzo jej wierze poza tym.

Czy jest jakas szansa, zeby zaplacic po prostu kare i od razu zrezygnowac bez czekania 3 miesiecy? Czy rzeczywiscie wysylali w marcu jakis nowy regulamin, ktory wprowadzal automatyczne przedluzanie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...