Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosiłbym o radę. Umowę z CP podpisałem 23 grudnia 2006 roku, wtedy jeszcze nie było w pakiecie programów BBC. Umowa byla podpisana na 2 lata, potem, aż do tej pory przeszła na czas nieokreślony. Czy również mogę napisać rezygnację z miesięcznym wypowiedzeniem, mimo że w trakcie podpisania umowy nie było w niej pakietów BBC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak wygląda procedura odstapienia od umowy w regulaminowym terminie 10 dni od jej podpisania?

 

 

wysłałem oświadczenie o odstapieniu w terminie i czekam na odzew ze strony CP, dekoder był wzięty na własność ale za 1zł, chyba nie będę go musiał zwracać? Czy dostanę od nich jakąś informację, kiedy zostanie zlikwidowane konto abonenckie, kiedy przeleją środki które na nie wpłaciłem, generalnie jak to rozkłada się w czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłałem 26 stycznia priorytetem , dziś dzwonie czy już wprowadzili do systemu, a babka mówi że jeszcze nie (że niby nie doszło)

ja wysłałem 25 stycznia również priorytetem i również nie doszło, jeszcze kilka dni i mnie ten ich "pośpiech" będzie kosztował 99zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Wam zadzwonić jeszcze raz. Właśnie się okazało że moje wypowiedzenie doszło 27 stycznia (2 dni po wysłaniu) tylko wczoraj konsultant miał chyba problem z czytaniem, widzeniem i myśleniem. Powiedzieli mi też że powinienem wysłać dopiero dzisiaj a nie przed zmianami, ale powołałem się na oficjalną informację na stronie, rozmowę z konsultantem na ten temat i rzekomo mam czekać na pismo w sprawie oddania sprzętu. Reasumując jestem już o krok od rozstania z tą żałosną platformą :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrotka nawet dwa tygodnie potrafi wracać ponieważ jest traktowana jako zwykła przesyłka przez Pocztę Polską, więc proponuje nieco na luz sobie dać. ;)

 

Cały czas mówiliśmy i podkreslaliśmy tutaj, że wypowiedzenie należy wysłać PO ZAISTNIENIU FAKTU WYŁĄCZENIA KANAŁÓW. Wcale się nie zdziwię jeśli wypowiedzenia wysłane i dostarczone przed 1.02.2011 roku będą ze wzgledu formalnego odrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówiliśmy i podkreslaliśmy tutaj, że wypowiedzenie należy wysłać PO ZAISTNIENIU FAKTU WYŁĄCZENIA KANAŁÓW. Wcale się nie zdziwię jeśli wypowiedzenia wysłane i dostarczone przed 1.02.2011 roku będą ze wzgledu formalnego odrzucane.

 

Jest 30 dni na rozwiązanie umowy po fakcie odcięcia kanałów.

 

Nie ma żadnej wzmianki na temat tego od kiedy można wysyłać wypowiedzenia. Na infolinii konsultanci mówili, że można wysyłać od momentu podania informacji o zniknięciu BBC z ofert CP.

 

Ja wysłałem 28.01.2011 - dzwoniłem przed chwilą - jeszcze nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...