Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzych1963

Do mnie dzisiaj dzwoniła pani z CP prosząc mnie abym został, pismo z rezygnacją wysłałem 24 -01 także to są moje ostatnie dni z tą kiepską stacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uciekam z CP :D zostane na razie z samą Cyfrą+ bo tam i tak mam wiecej niz razem z CP mialem, mam teraz Optimum HD+

 

pamiętajcie, że mamy pełne prawo do bezplatnego zerwania umowy z CP, taką odpowiedź dał mi na nawet UOKiK jak pytałem o sprawe usunięcia 4x platnych kanałów BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwukrotnie otrzymałem następującą ofertę na mój moduł CAM po wysłaniu maila z zapowiedzią rezygnacji:

-umowa na 29 miesięcy

-pierwsze 12 miesięcy w cenie 39,90 pakiety: Familijny HD, Sport HD,Extra HD, Katalog filmów VOD

- po 12 miesiącach możliwość rezygnacji z pakietów dodatkowych i opłacanie tylko pakietu familijnego HD w cenie 39,90.

Brak krótszej umowy,brak także możliwości w moim przypadku podpisania umowy tylko na Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo prosiłbym o radę. Umowę z CP podpisałem 23 grudnia 2006 roku, wtedy jeszcze nie było w pakiecie programów BBC. Umowa byla podpisana na 2 lata, potem, aż do tej pory przeszła na czas nieokreślony. Czy również mogę napisać rezygnację z miesięcznym wypowiedzeniem, mimo że w trakcie podpisania umowy nie było w niej pakietów BBC?

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie, mój problem wyglada podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Wam zadzwonić jeszcze raz. Właśnie się okazało że moje wypowiedzenie doszło 27 stycznia (2 dni po wysłaniu) tylko wczoraj konsultant miał chyba problem z czytaniem, widzeniem i myśleniem. Powiedzieli mi też że powinienem wysłać dopiero dzisiaj a nie przed zmianami, ale powołałem się na oficjalną informację na stronie, rozmowę z konsultantem na ten temat i rzekomo mam czekać na pismo w sprawie oddania sprzętu. Reasumując jestem już o krok od rozstania z tą żałosną platformą :jupi:

 

Co do wpływu wypowiedzeń (oraz różnego rodzaju pism) - są dwie daty: data wpływu pisma i data wprowadzenia takiego pisma do systemu CP. Te dwie daty nie muszą być identyczne. I wstrzymał bym się z obrażaniem konsultanta, który Ci wcześniej powiedział, że takiego pisma nie ma, bo może rzeczywiście go nie było w systemie. A konsultant, który Ci powiedział już, że jest - on nie zobaczył różnicy w datach.

 

Jestem ciekaw czy wszyscy, którzy tak szczęśliwie opuszczają słoneczną platformę będą zadowoleni z C+, N albo TNK itd., itp ?

 

---

Witam, bardzo prosiłbym o radę. Umowę z CP podpisałem 23 grudnia 2006 roku, wtedy jeszcze nie było w pakiecie programów BBC. Umowa byla podpisana na 2 lata, potem, aż do tej pory przeszła na czas nieokreślony. Czy również mogę napisać rezygnację z miesięcznym wypowiedzeniem, mimo że w trakcie podpisania umowy nie było w niej pakietów BBC?

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie, mój problem wyglada podobnie.

 

Proponował bym Ci spróbować ;) Może ktoś kto będzie obsługiwał Twoją sprawę i wprowadzał rozwiązanie umowy nie zauważy, że akurat wtedy tych kanałów nie było, tylko zobaczy, że masz familijny i umowa rozwiązana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy wszyscy, którzy tak szczęśliwie opuszczają słoneczną platformę będą zadowoleni z C+, N albo TNK itd., itp ?

 

nie wiem jak inni ale ja już mam c+ i na tą chwilę jestem zadowolony.

cp miałem (nadal mam ale już niedługo) prawie 3 lata.

dobrze czasem zrobić zmianę - podobnie jak w innych aspektach życia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, jak panowie wyżej. Mam od niemal tygodnia Cyfrę i jestem bardzo zadowolony. Z oferty CP brakuje mi tylko Polsat Sport, ale to w pełni rekompensuje mi paczka Canal+, dodatkowo dobrej jakości dekoder, nie mający problemów ze sobą. Na razie wszystko w jak najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zgodnie z wypowiedziana umowa i tym co potwierdzil Pan na infolinii moja umowa z CP wraz z koncem lutego dobiega konca . Tutaj pojawia sie pare pytan bo o ile dekoder zakupilem wiec zwracac go nie musze to pytanie moje tyczy sie tego czy po zakonczeniu umowy bede mogl odbierac co niektore kanaly na dekoderze ? Cos kiedys czytalem o tym ze procz programow typu ftp zostaje paczka polsatow ale to chyba malo realne poniewaz one kiedys byly w pakiecie mini za ok. 9.90 wiec jak to jest z tym odbiorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procz programow typu ftp zostaje paczka polsatow ale to chyba malo realne poniewaz one kiedys byly w pakiecie mini za ok. 9.90

 

nie nie nie, to po rozwiązaniu umowy na mini w kieszeni zostaje na paczkę papierosów ;)

 

na dekoderze jedyne co daje Polsat to INFO VOD i Dla Abonentów (którymi już nie jesteśmy) poza tym kanały FTA, chyba że kartę zgubisz to ciemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem CP + Cyfre, teraz zwiekszylem do full pakiet cyfry Optimum HD+ i jestem b.zadowolony, bez polsatu :)

 

teraz w lutym dzięki BBC wypowiadają umowe CP również rodzice, przejdą na darmowe DVB-T + FTA (tuner combo) i za darmo będzie juz na chwile obecną aż 25 kanałów po polsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałem umowę 20 stycznia 2011, 30 stycznia wysłałem listem poleconym priorytetowym (mam potwierdzenie nadania) oświadczenie o odstapieniu od umowy z zachowaniem 10 dniowego terminu wypowiedzenia, po drodze były dwie niedziele tj. 23 stycznia i 30 stycznia których nie powinno sie uwzględniac przy liczeniu terminu. Dzwonię dzisiaj do CP i dowiaduję się, że w systemie nie ma zarejestrowanej mojej korespondencji, tymczasem termin minął, albo mija dzisiaj. Uprzejma Pani powołuje się na Kodeks Cywilny. z którego wynika, że oświadczenie woli, które ma być złożone innej osobie, jest złożone z chwilą, gdy doszło do niej w taki sposób, że mogła zapoznać się z jego treścią. Czy moje oświadczenie nie jest skuteczne wobec powyższego? Swoją drogą nie wierzę że list wysłany ok godziny 16 w niedzielę nie dotarł do wtorku. Co ewentualnie moglibyście doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...