Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mi wczoraj pokazywalo nastepna wplata do 19.02 0,00zl ( nie placilem rachunku za luty), a dzis jak chcialem sie zalogowac to pojawil sie komunikat 101 - brak aktywnego kontraktu dla podanej karty. :brawo:

Czyli pozostaje mi czekac na pismo aby odeslac dekoder. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z CP robi sie bardziej komedia. Dzwonilem popoludniu w sprawie wypowiedzenia dotarlo ono 5 lutego (a 2 tygodnie sa na odpowiedz). Pani stwierdzila ze nie musze dostac zadnego pisma moge wyslac dekoder jak juz chce teraz. Jak zostanie wylaczony sygnal dopiero wtedy ma byc pewnosc ze umowa jest zawieszona. Postanowilem kilka godzin pozniej zadzwonic jeszcze raz. Tym raz pan stwiedzl ze pismo powinno dotrzec w te 2 tygodnie i ze cos jest nie tak. Skonsultowal z kims sie tam i powiedzial ze napisze zgloszenie w tej sprawie priorytetowe ze mam to pismo dostac jeszcze w tym tygodniu. Istna komedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mianowicie problem, gdyż wziełem sobie CP z telewizja przez internet czy coś takiego, po 3 miesiacach przychodzi mi wiekszy rachunek ze względu na ta telewizje przez internet i chcę z tego zrezygnować powiedzcie mi w jaki sposób mam tam zadzwonić i powiedzieć że chcę zrezygnować czy pisać jakieś podanie czy jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że w umowie, którą podpisywał 3 miesiące temu ma wyszczególnione jeszcze kanały BBC - wtedy może wypowiedzieć umowę ze względu na wycofanie tych kanałów z oferty CP. Jeśli w treści umowy nie ma nic o BBC, to niestety, ale trzeba czekać na koniec umowy.

Ogólnie zamawiając taką usługę, jak CP, n , czy C+ przez internet masz 10 dni na rezygnację z tej umowy, ale 3 miesiące to już raczej za późno na standardowy tryb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że w związku z dość licznymi rezygnacjami poziom bałaganu (czyli totalnego bur....) sięgnął zenitu.

Rezygnację wysłałem z końcem stycznia. Konsultant dzwonił do mnie 7 lutego i namawiał do pozostania. Nie przekonawszy mnie stwierdził że sygnał będę miał wyłączony do 9 lutego i że wysyłają do mnie pismo w sprawie zwrotu dekodera.

Do dzisiaj pismo nie dotarło a i sygnał mam nie wyłączony. Dzwoniłem dzisiaj i uzyskałem info że mam cierpliwie czekać na pismo. Do dam że jestem na okresie promocyjnym (gratisowym) i mogę tak czekać nawet w nieskończoność.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że w umowie, którą podpisywał 3 miesiące temu ma wyszczególnione jeszcze kanały BBC - wtedy może wypowiedzieć umowę ze względu na wycofanie tych kanałów z oferty CP. Jeśli w treści umowy nie ma nic o BBC, to niestety, ale trzeba czekać na koniec umowy.

Ogólnie zamawiając taką usługę, jak CP, n , czy C+ przez internet masz 10 dni na rezygnację z tej umowy, ale 3 miesiące to już raczej za późno na standardowy tryb...

 

 

Ale mi nie chodzi o to że zamawiałem to przez internet, tylko telewizja przez internet a nie korzystam z tego a muszę płacić i chciałbym się tego pozbyć tej "telewizji przez internet"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może do telewizji wziął sobie Internet. No, bo co to innego może być?

Zmieniając temat i wracając do pism od CP.

Wczoraj, tj. 21.02.2011 otrzymałem pismo od CP z dnia 14 lutego 2011 roku z informacją, że sprzęt po rozwiązaniu umowy mam odesłać w ciągu 14 dni od tegoż rozwiązania. Co ciekawe umowa została rozwiązana 18.01.2011, a więc termin 14 dni minął 1.02.2011. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...