Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle nowoczesnych ale w CP nie kwapia sie z wypowiedzeniami(ja czekam od 5 lutego na wypowiedzenie) To nie wiem czy nie doczepia sie jakies bzdety. Jesli wypisales jak napisales wczesniej to mysle ze powinni sie tym zainteresowac. Wszystko zalezy jakim listem wyslales i kiedy do nich dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mialem napisac jak padl mi komp? Jak bym mial 80 lat to tez bym mial napisac na komputerze ?? A z tym ze napisalem na kolanie to byla przenosnia, zastanow sie nad soba, jesli uwazasz ze tylko pismem napisanym na komputerze mozna cos zdzialac to pozdro

Ps. Gdyby moja firma odrzucila jakies pismo tylko dlatego ze napisal ktos odrecznie to w pich-u bym nawet za rok sie nie wytlumaczyl....

A pismo wyslalem listem poleconym, priotytetem i za potwierdzeniem odbioru, napisalem krotko - w zwiazku z usunieciem kanalow bbc, wnosze o rozwiazanie umowy o dostarczanie uslugi telewizji w pakiecie premium, ponizej dalem numer karty, numer umowy oraz pesel i pelne moje dane, nizej podpis, na koncu spakowalem w koperte, zwykla biala, nie ozdobna, moze mi nie odrzuca przez to ?? ;p

Aha, wyslane w czwartek wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spamisko88, to ty się zastanów nad sobą. Napisałem, że odrzuciłbym pisamo napisane na kolanie, bo to brak szacunku. Co innego napisać odręcznie na czystej kartce, a co innego odręcznie na wygniecionej i poszarpanej kartce na kolanie. Pisząc coś takiego na kolanie nie wierzę, że będzie to wyglądało estetycznie. Ponadto znając naszą mentalność wiem, że niektóre jednostki są do tego zdolne. Także na przyszłość naucz się czytać uważniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, nie zrozumielismy sie ;d, a co do mentalnosci tego kraju to masz racje...niestety...

Co do szybkosci ze strony Cp to czytalem na forum o przypadkach ze list wyslany 31 stycznia a 2 lutego zostalo odebrane wedlug zwrotki ;)

Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i nie uchyla sie od mojego żądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niby zle napisalem ?? Czemu tak twierdzisz??

 

z powodów formalnych mogą odrzucić: brak numeru dowodu i dekodera wystarczy żeby dorzucić pismo lub odmówić realizacji wypowiedzenia zgodnie z najbliższym okresem rozliczeniownym, a przyjąć z okresem 3 miesięcznym i zażądać zwrotu przyznanych ulg. nie takie numery widziałem już u operatorów żeby tylko umowy nie rozwiązać i dalej trzymać klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w regulaminie ze trzeba podawac takie dane, jak dzwonilem do cp i przeczytalem tresc tego pisma to kobieta powiedziala ze wystarczy, poza tym czytalem na forum wzory tych pism i malo bylo ludzi co podali numer i serie dowodu (dowod mozna bylo zmienic w czasie trwania umowy i co wtedy ?), oraz numer dekodera, maja pesel, numer umowy, dane adresowe i numer karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że są niejasności więc opisze jak powinno wyglądać WYPOWIEDZENIE UMOWY:

1. DANE ABONENTA

W zasadzie najistotniejszy jest numer PESEL - po tym weryfikują

2. NUMER KARTY

Też ważna sprawa, bo jeden abonent może mieć kilka dekoderów, więc trzeba zaznaczyć którego dotyczy wypowiedzenie. Numer karty jest tu najodpowiedniejszy (podawać zawsze numer obecnej karty - jeżeli była wymieniana lub cały dekoder był wymieniany)

3. POWÓD WYPOWIEDZENIA

Zazwyczaj brak chęci kontynuowania umowy, ale w ostatnim opisywanym przypadku Z POWODU WYCOFANIA Z OFERTY KANAŁÓW BBC i opcjonalnie można dopisać W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM (z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego).

4 CZYTELNY PODPIS

Ważna sprawa! O ile w przypadku przedłużeń nie sprawdzają tego tak skrupulatnie to w przypadku wypowiedzeń (z wiadomych powodów) może to być podstawa do odrzucenia pisma, dlatego niech zawsze podpisuje się osoba która podpisywała umowę!

 

i tyle. Każdemu NORMALNEMU pracownikowi APS jest na rękę jak wypowiecie umowę, bo może nową podpiszecie u niego, a wiadomo najlepsza prowizja jest z nowych aktywacji :) a nawet jak przejdziecie do konkurencji to nie jest jego problem tylko problem CP... więc do 2 marca macie czas (w tym akurat przypadku decyduje data stempla pocztowego). Powodzenia!:) Ja pomimo, że handluję CP mam N i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego posta wyżej wypadałoby gdzieś przypiąć ;)

 

W jaki sposób wygląda odpowiedź polsatu? Najpierw dzwonią żeby przedstawić jakąś ofertę? Dzwonią w wypadku gdy coś jest nie tak z wypowiedzeniem i podają np. powód odrzucenia czy takie rzeczy przychodzą tylko i wyłącznie na piśmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7, dobrze ze napisales tego posta, mam nadzieje ze rozwial wszystkie watpliwosci;)

Ale czy na pewno data wysylki jest wazna ??? A nie data kiedy oni to odbiora??

Napisalem wszystko tak jak Ty napisales ale zapomnialem dodac ze w trybie natychmiastowym.....ale to juz wynika z regulaminu o ile dobrze pamietam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym oświadczam, że wraz z dniem 11.03.2011 chcę definitywnie zrezygnować z korzystania z usługi telewizji Cyfrowego Polsatu i oczekuję rozwiązania umowy zawartej w dniu xx.xx.xxxx w najkrótszym możliwym terminie. Powodem chęci zerwania tejże umowy jest wyłączenie czterech kanałów BBC z pakietu familijnego.

Co o tym sądzicie? Czy istnieje możliwość, ze przyczepią się, ze zrezygnować chcę 11. marca (bo tego dnia mam okres rozliczeniowy) a czas jest do 2. marca?

Przeczytałem tą treść konsultantowi na infolinii i odparł "na odczep się", że jest ok.

 

Oczywiście list (polecony, priorytet z potwierdzeniem) poszedł chyba 2 dni temu, więc spokojnie dojdzie przed drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zastanawiam się ile tak średnio trzeba poczekać na potwierdzenie rezygnacji, czy jest na to jakaś reguła czy po prostu rożnie z tym bywa? Ja wysłałem wypowiedzenie 15 lutego i na razie bez odzewu. Chyba pozostaje po prostu dalej czekać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli nie wysłałeś priorytetem to i tak długo szło. Jeśli wyślesz poleconym, priorytetem, z potwierdzeniem odbioru do w ciągu dwóch dni pismo u nich powinno być. Najistotniejszy jest priorytet, ale jakieś potwierdzenie też musisz mieć na to, że odebrali Twoje pismo, aby później móc bić się o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wysłałem tylko zwykłym poleconym. No cóż, jeśli nie uda się jednak wypowiedzieć mojej umowy to nie będę rozpaczał, pomyślałem tylko, że już czas na zmianę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...