Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, September77 napisał:

Ale mówi się ze Gold TV (Telestar) nie zakonczy nadawania, a to z Telestar  bardzo naciskają, na to pasmo Ezo TV. MWE uruchamia oddzielny kanał pod nazwą Nuta Gold, więc może (mam taką nadzieję) tutaj nie pojawi się to pasmo.

Jestem tego samego zdania. :) GOLD TV (Telestar) będzie z Ezo TV, a Nuta Gold (MWE) będzie bez Ezo TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mateusz2006 napisał:

Ja się pytam gdzie jest koncesja na kanał Nuta Gold?

Nie ma. 😀 

 

Ciekawe co jutro wykombinują, bo koncesja GOLD TV należy do Telestar. :) Chyba będą musieli "ciachnąć" jeden ze swoich kanałów i zgłosić do KRRITV jego zmianę nazwy na Nuta Gold. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, September77 napisał:

Tylko ciekawe, który? :-D

Wypadało by żeby któryś muzyczny, ale jedynym możliwym byłby Junior Music, który to nie ma koncesji satelitarnej, więc odpada. :)

 

18 minut temu, Simplus napisał:

Pewnie TVC

To byłoby najlepsze rozwiązanie, ale nie wiem czy KRRITV zgodzi się na taki całkowity rebranding. :)

 

17 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Może na koncesji Nuta TV

Odpada, bo to nie ma sensu. :)

 

17 minut temu, Mateusz2006 napisał:

lub dostał koncesje tylko jeszcze o tym nie wiemy.

Nie, bo już byśmy o tym wiedzieli. ;)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo o północy na częstotliwości kanału Gold TV pojawiła się Emisja Testowa nowego kanału Nuta Gold.

Emisja jest prowadzona w sieci kablowej(SMS Net) tak jak i na eksperymentalnym muxie lokalnym (Szczecin-kanał 39)

f636e16e2743.jpg

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Televio taka sama sytuacja. Widocznie Telestar wyszedł z rynku telewizyjnego, a MWE które de facto produkowało sygnał stacji nie chcąc stracić zbudowanego zasięgu, wykorzystał w kablu zasięg po Gold TV do czasu zawarcia nowych umów z operatorami. W tym momencie w kablówkach nadaje bez umów z operatorami? Dla telewidzów zmiana mało zauważalna, ramówka się zgadza z wczenśniejszą i bazowanie na logo poprzedniej stacji. Ciekawe czy wróżki też będą?

Edytowane przez truszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najwidoczniej  Gold TV zakończył całkowicie nadawanie. A Pan Michał Winnicki wykorzystał zasięg i pozycje tej telewizji. Chwała za to Panu Winnickiemu że ratuje wszystkie stacje telewizyjne które kończą działalność. Mam wielki szacunek do tego człowieka. Gratulacje, osobiście  chylę czoła tym bardziej  że Gold TV czasami lubiałem posłuchać  i obejrzeć.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rotalplus napisał:

To dlaczego Operatorzy nie poinformowali o wycofaniu kanału? Operatorzy złamali prawo ... Część nawet nieświadomie zamieniła programy

https://www.press.pl/tresc/70531,kanal-nuta-gold-chce-przejac-miejsce-po-gold-tv_-operatorzy-zdezorientowani

Ten artykuł wiele wyjaśnia. Cóż, zagranie MWE bardzo słabe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kanał Gold TV zostanie zamknięty. Niby spółka Telestar była formalnym nadawcą tego kanału, a jednak sami go nie nadawali, tylko robiła to spółka Michała Winnickiego.

Skoro Telestar wypowiedział umowę z MWE, to logiczne wydaje się, że albo kończą nadawanie, albo zaczną go sami robić, bez udziału osób trzecich.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...