Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Orange TV IPTV nie ma nuty gold tylko jest komunikat 

Cytat

Przepraszamy,z przyczyn od nas niezależnych kanał jest chwilowo niedostępny.

A na stronie Telestar.pl w zakładce AKTUALNOŚCI DLA AKCJONARIUSZY są 4 komunikaty o podobnej treści

Cytat

Telestar S.A. w restrukturyzacji (KRS 309370), w zw. z ustawą z dnia 30.08.2019r. o zmianie ustawy Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r., poz. 1798), po raz pierwszy wzywa akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji w siedzibie Spółki celem rozpoczęcia procedury obowiązkowej dematerializacji akcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego zamieszania jak MWE to chyba nikt inny wprowadzić nie potrafi. Jak nie kanał nadający pod dwiema nazwami i z dwoma logotypami (Silver-Antena, Top Kids Jr-Junior Music) to teraz nagle robienie kopii innego kanału z delikatnie zmodyfikowaną nazwą i wprowadzanie go tak, że nawet sami operatorzy się gubią, nie mówiąc już o widzach. A co ze starym kanałem Gold TV? Nadaje, nie nadaje? Będzie nadawał, nie będzie nadawał? Nikt oczywiście nie wie, wszyscy nabrali wody w usta.

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to w jakiej sytuacji są postawione sieci kablowe, które w większości nadają kanał Nuta Gold, którego nawet nie mieli szansy zgłosić do KRRIT (co wynika z artykułu, który już wrzucałem na forum). Jedynie Orange z tego co czytałem nie udostępniło tego tworu nie narażając się na problemy prawne. Gdybym to ja był osobą decyzyjną w którejś z sieci kablowych to absolutnie nawet na obecne kanały MWE nie chciałbym kontynuować współpracy bo jak z kimś takim współpracować? Cała sytuacja przypomina dwa kanały Love które miały różnych właścicieli i efekt był taki, że do dziś kanały te zniknęły u prawie wszystkich operatorów. MWE prosi się o taki sam scenariusz.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...