Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jeszcze jedno. Dysk mam 2.5". Czy zadziała obudowa od 2.5", czy musi być 3.5?

Obudowa do 2,5" zadziała jak dysk będzie miał prędkość obrotową maksymalnie 5400.

Jak będzie miał prędkość 7200 lub większą to musi być obudowa 3,5, bo takie dyski do współpracy z tunerami satelitarnymi CP potrzebują oddzielnego zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowa do 2,5" zadziała jak dysk będzie miał prędkość obrotową maksymalnie 5400.

Jak będzie miał prędkość 7200 lub większą to musi być obudowa 3,5, bo takie dyski do współpracy z tunerami satelitarnymi CP potrzebują oddzielnego zasilania.

Jesteś pewien? Wydawało mi się że dyski 2,5 cala mają zasilanie na 5 wolt, a dski 3,5 cala muszą mieć zasilanie na +5 wolt oraz +12wolt więc chyba żaden dysk 3,5 nie zadziała w obudowie 2,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że na facebooku jest wiele negatywnych opini nt. nowego softu. Żeby tylko programiści, nie poszli na ugody przez tych leni, co nie potrafią czytać instrukcji i m.in właśnie na tym modelu (czyli HD5500s), nie zostali przy pomarańczy na wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amq0 przestań nabajać posty, było już o tym napisane, że część funkcji jak np. usuwanie samodzielnie wyszukanych kanałów będzie wprowadzone w kolejnej edycji softu.

Nie podoba mi się to, że na facebooku jest wiele negatywnych opini nt. nowego softu. Żeby tylko programiści, nie poszli na ugody przez tych leni, co nie potrafią czytać instrukcji i m.in właśnie na tym modelu (czyli HD5500s), nie zostali przy pomarańczy na wieki.

 

Posty generuje niewielka grupa osób, która jest negatywnie nastawiona do tej zmiany. Ich obecność jest widoczna nie tylko na facebook.

To nie ma wpływu na setki tysięcy innych zadowolonych użytkowników.

Facebook nie jest jedynym miejscem gdzie operator gromadzi opinie o oprogramowaniu.

Polak mentalnie nie napisze nic jeśli jest zadowolony. Jesteśmy narodem zakompleksionych frustratów, którzy zawsze są gotowi na krytykowanie, ale nigdy na pozytywne myślenie.

Aktualizacja idzie dalej swoim rytmem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. 

 

Abonuje ktoś z was HBO? Jeśli tak czy moglibyście zerknąć czy macie na tym dekoderze w aplikacji HBO GO takie filmy jak "Trumbo" i "Arcyoszust"? Bo u mnie nie wyszukuje, a widzę, że te filmy już śmigają u wielu osób co potwierdzono w tym temacie:

https://forum.satkurier.pl/topic/417-nc-cp-o-hbo-hbo-2-i-hbo-3/page-122?do=findComment&comment=1277400

 

Jestem ciekaw, czy to ja mam problem, czy to po prostu ogólny problem tego dekodera. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za radę odnośnie dysku z kieszenią 2.5" działa jak marzenie płynnie pauza i przewijanie nie odstaje od evo a dzięki nowej obudowie mój 8 letni dysk maxell który miał usb 2.0 zyskał nowe życie transfer z 30Mb skoczył do 90

Także to chyba najlepiej zainwestowane 20zl od długiego czasu

Jeszcze jak tylko zniknie pomarańcz to będzie bliżej do evoboxa

Nie doczytałem już aktualizacja jest wypuszczona? Czy on sam zaktualizuje się jak nie jest podłączony do neta?

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczna możliwość na pewno jest ale to nie ma sensu. Miałem kiedyś pena w dekoderze jeszcze za czasów C+ i to była parodia. Dosyć,że dekoder mulił przez pena (po wyjęciu pena dekoder był szybszy). Poza tym jest mnóstwo minusów. Dekoder ciągle zapisuje dane dlatego możesz przewinąć sporo w tył,pendrive za długo tego nie wytrzyma. Z tego samego powodu nie podłączysz dysku SSD. Poza tym Pen ma za małą pojemność,Programów w HD za wiele nie nagrasz, ja nagrywałem w SD gdyż programy w HD miały sporo błędów,mój Pendrive był za wolny. USB 3.0 było by lepsze gdy by było. Ale dalej pozostaje żywotność tego typu pamięci. Dysk HDD jest najlepszym rozwiązaniem.

Edytowane przez Davvvi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...