Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zagwarantować, bo nie działa większość dysków innych producentów, muszą być spełnione następujące warunki dysku

-Dysk musi być kupiony jako zewnętrzny (Co oznacza że dysk kupiony jako wewnętrzny po podłączeniu przez przejściówkę SATA - USB lub IDE - USB nie zadziała)

-Dysk, jeśli jest 2,5 cala to musi mieć prędkość obrotową 5400 (Taką jak ma dysk DTU 320)

-Dysk musi mieć pojemność w granicach od 16GB do 2000GB

-Dysk musi być dyskiem mechanicznym (HDD)

Dodam że przy pierwszym podłączeniu do tunera dysk musi mieć usunięte wszystkie partycje (Nie dotyczy to dysku DTU 320).

Jeśli macie jakiekolwiek partycje na dysku spełniającym powyższe warunki to przed podłączeniem do tunera polecam podłączyć do komputera i wyczyścić go poleceniem clean w programie diskpart.

A czy formatować w komputerze czy dekoderem? Coś poza komendą clean?

Jaki system plików FAT?

Dysk maxell 2,5" USB 500gb niby spełnia założenia ale jak na razie nie działa z 5500

 

premium 15/3 +evo+internet CP

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u was z HD5500s Ci którzy mają multiroom? Polsat źle wymyślił to przekładanie karty. Ja mam dekoder od około pół roku i juž przy odblokowywaniu kartą zaczyna wyrzucać błąd karty. Muszę kilka razy ją włożyć i wyjąć,dopiero wtedy zaskoczy. Aby patrzeć jak bèdzie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro HD5500 dostał aktualizację "do unicable" miesiąc po HD5000 to można przypuszczać, że tutaj będzie to wyglądało podobnie. Albo ze względu na spore zmiany i chyba rozbieżności między modelami HDx000 a HD5500 to może zająć więcej czasu, chyba że CP nas zaskoczy :) Tak czy inaczej ja nie mogę się doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co daje w tym dekoderze podłączenie kabla z konwertera unicable, skoro ma on tylko 1 wejście antenowe i jedną głowicę? W Evoboxie jest to zrozumiałe i tak podłączyłem.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa po poleceniu clean to kup obudowę SATA do dysków 3,5 cala i podłącz ten dysk do elektroniki z tej obudowy.

Na 99% zadziała

Muszę przyznać że sposób zadziałał tylko uważajcie nie wiem jak Wy ale ta moja obudowa za 36 zł to badziewie na drugi dzień kabel zasilania przerywa a sprzedawca to dramat czekałem 21dni

A teraz czeka mnie wymiana. .. stąd zastanawiam się nad dyskiem z tej listy dedykowanej tylko który z nich polecicie dobrze jakby cena jak najniższa do niczego innego nie będzie potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugi dzień kabel zasilania przerywa

Ja miałem tak samo z dyskiem DTU320, dysk nie startował na kablu dołączonym do dysku i musiałem podłączyć innym kablem.

Widocznie kabel od zasilacza był złej jakości, tak samo jak kabel usb dołączony do dysku DTU320

Edytowane przez amq0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...