Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie, tak, jak u @mingo, dało się oglądać i nagrywać.

 

A mój dekoder jednak do wymiany. Pisałam wcześniej o problemach z nagrywaniem właśnie.Dekoder nie widział nagrań, czasem nie nagrywał. Po podpięciu dysku do modelu HD 3000 wszystkie problemy zniknęły. Wina więc dekodera. Pójdzie do wymiany.

Mogę się domagać wymiany na ten sam model? Bo w APS-ie najbliższym powiedzieli, że 5500s nie mają i mogą wymienić tylko na 2000 lub 3000. Mam prawo wymagać od nich wymiany na model, który posiadam?

Muszą Ci wymienić na dekoder HD. Tylko tyle albo aż tyle. Model nie ma tutaj nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często było tak, że po testowym czwartku (soft dla partii), wpuszczano oprogramowanie dla wszystkich we wtorki. Oczywiście jeśli nie wykrywano żadnych błędów. I chyba bugi są, skoro dzisiaj nie wpuszczono. 
​Chyba jednak moja kobieca intuicja z tym, że jesienią  wszyscy zobaczymy to nadal realna. :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tydzień temu było święto, to było zrozumiane, że odpuścili sobie wtedy. Ale dziś...zresztą nie ważne. Może w czwartek dadzą. 
​Lecz moja kobieca intuicja podpowiada inaczej. Już w maju przeczuwałam, że do wakacji nie zakończą procesu. I tak samo podtrzymuję teraz, mimo lekkiego ruchu, że do jesieni nie wyrobią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów na to może być sporo, jak chociażby nieuzasadniona w mojej ocenie fragmentacja modeli. Tak czy inaczej jesteśmy bliżej niż dalej, bo już dwie partie dekoderów dostały aktualizację: 10 i 17 sierpnia. Można przypuszczać, że kolejna część 5500 (być może wszyscy) dostaną nowy soft w najbliższy czwartek - tydzień po tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ogromny wielbłąd w nowym sofcie. Otóż w starym oprogramowaniu, kiedy oglądałem nagranie z dysku, a miałem zaplanowane inne nagranie na ten czas, to nagrywało się tak jak powinno. W nowym sofcie zaczyna się nagrywać dopiero po wyjściu z odtwarzanego materiału. Ogromny błąd i mocno uprzykrzający korzystanie z dekodera :(

Aktualizacja wielbłąda :D Jeśli nagrywanie już się rozpoczęło, wtedy można włączyć odtwarzanie innego nagrania i wszystko działa jak należy. Problem jedynie wtedy, jak nagranie ma rozpocząć się w trakcie oglądania czegoś z dysku. Wtedy zaczyna nagrywać dopiero po zakończeniu odtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeest! :) Prezent na imieniny od CP.  :D

Soft rzeczywiście fajny, jedyny zgrzyt dla mnie to cofanie do ostatnio oglądanego kanału, przywyczaiłem się do tej strzałki a teraz X...

I trochę za dużo do opisów programów się trzeba naklikać.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualizacja poprawiła problem cichego dźwięku?

Od dawna zastanawia mnie w czym tkwi problem w tym dekoderze, że od początku jego istnienia nie można tego błędu naprawić. Może musimy zrobić jakąś większą akcję na iCOK-u opisując problem to wtedy coś z tym zaczną działać? Bo to naprawdę przeszkadza jeśli używa się kilku źródeł sygnału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...