Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem : bo chodziło mi o to, aby w Black Friday jeszcze skorzystać z podwyższenia ze 100 do 150. Pani konsultant mi powiedziała, że musi się zamknąć to zlecenie (wymiana + up do 100), aby dobrać kolejną migrację. :)

 

Zobaczymy jak będzie WiFi chodziło, bo na starym nie mam karty ac, w nowym mam.

A w drugą stronę : w starym lapku mam RJ-45, a w nowym nie mam (musiałbym tą dostawkę RJ45 kupić).

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu był technik. Wymienił sprzęt i zostawił wszystkie papiery oraz hasło do wifi. Zasugerował zmianę hasła oraz zmianę przejścia z bridge na router. Sprzęt jaki dostałem to EPC3928. Pomiary wykonam później. ;-)

7833668262.png

 

 

Tyle mam po WiFi na nowym laptopie. Odległość niewielka. Jakieś kilka cm. :)

Ale żeby zmienić hasło oraz ustawienia to nie mogę, bo jest problem z pobraniem danych...

 

7833761421.png

 

Tyle mam po kablu na starym laptopie :)

 

7833771328.png

 

Tyle mam po wifi na starym laptopie :)

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 12:42, kfm877 napisał:

Fakt, akurat Vectra do świętych nie należy bo pomimo że mają szybkie łącza to oszczędzają i przycinają transfer.

Oj tak, systemowe obcinanie prędkości o parę % ... Przechodziłem przez wiele prędkości w Vectrze i NIGDY nie było nominalnej, niezależnie od metody pomiaru, protokołu, itd. Zawsze obcinane było tak z ~3-5%. Teraz to już tak bardzo nie boli, jak się ma dziesiątki i setki mbit/s, ale warto to wiedzieć i brać pod uwagę, że łącze np. 100mbit to tak naprawdę 97mbit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 11:55, djadijos napisał:

Ogólnie zarówno we Wrocławiu jak i w Legnicy Vectra lubi mieć zadyszki. Osobiście nie mam ale znajomi mają i narzekają.

PS4 podłączone po kablu, czy tylko Wi-Fi?

Vectra w Legnicy zadyszki? JA nie narzekam w Legnicy.

 

Pany, kończy mi sie umowa. Da radę sam net 100mbs za 20 zyla?

Obecnie place 40 zł. Ciut dużo wg mnie na te chwilę. da rade po wypowiedzeniu za 20 zł, czy jakaś inna cena realna?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Za ile w tym momencie można dostać (w Warszawie)  przy przedłużeniu umowy pakiet: Platyna + 1xCL+ + MR + Eleven +SNO + C+ Select + 150 mbps? Obecnie za podobny pakiet (bez MR ) płacę ok 134 PLN.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KENZO napisał:

Niestety, 1 stycznia 2019 roku wylatuje z oferty Bloomberg TV, za to od 12 grudnia będziemy mieli Kino Polska HD.

Za kanałem Bloomberg TV nie będę płakał - nie wiem jak inni ;)

Co do Kino Polska HD to zmiana na plus. Trzeba na bieżąco być z nowościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...