Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, szyzag123 napisał:

@kfm877A weź mi powiedz takie coś : ja mam wszystkie usługi i pakiety do czerwca 2019r. Gdybym skorzystał z opcji upgrade neta +7zł to tylko net by mi się przedłużył czy wszystkie usługi również?

 

I jeszcze jedna sprawa : jaki upgrade u mnie wchodzi w grę? Posiadam 50 mbps. I czy jest wymiana sprzętu zawarta w tej opcji? Mieszkam w Rogoźnie Wlkp. (zawrę to, ponieważ może to być ważne, by sprawdzić jakie są technologiczne możliwości). :)

Nie, tylko internet. Kumulacja zobowiązania jest tylko na usługę, co do której dokonujesz zmiany.

W Rogoźnie masz możliwość zamówienia do 150/15 Mb.

W promocji black friday są zapisy:


z prędkości Pakietu Internetu 50 Mb i poniżej na
Pakiet do 100 Mb
7,00 zł

12 m-cy


z prędkości Pakietu Internetu  powyżej 50 Mb do
100 Mb na Pakiet do 150 Mb
7,00 zł

12 m-cy

 

Więc ty mając opcję równą 50Mb, to za 7zł możesz podnieść do 100Mb.

Jeśli chcesz wymienić modem na dwuzakresowy to musisz to powiedzieć przez zamówieniu.

Wymienią Ci za EPC3925 lub 3928S na EPC3928AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

Dopytując o temat @szyzag123 (mam podobną sytuację ze zobowiązaniem do kwietnia 2020 r. i zastanawiam się nad podbiciem internetu) to czy nie komplikuje to sytuację przy przedłużeniu umowy? Lepsze warunki można otrzymać jak wypowiadasz całą paczkę, a nie tylko TV? Może to gdybanie, ale tak się zastanawiam. 

 

Jeszcze odnośnie modemu. Teraz mam Cisco epc3928ad. Na co mogę liczyć przy ofercie 300 Mb/s lub 600 Mb/s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem posty tu z listopada i października i nie znalazłem podobnego pytania więc je  zadaje może ktoś za piwko doradzi.

 

1 stycznia kończy mi się umowa z Vectra Telewizja (Platinium pakiet z HBO) + Internet (100mb/s) i płace 139zł. Dziś dzwonili z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi Pakiet Platinium + Internet 300mb za 99 + HBO za 29. 

Czyli w sumie obniżka o 10zł. Po przejrzeniu to jest dokładnie ich oferta dla nowych klientów :)

 

Czy ktoś ostatnio wypowiadał umowę i wie, czy można coś bardziej wynegocjować?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 22:04, tigran25 napisał:

Przejrzałem posty tu z listopada i października i nie znalazłem podobnego pytania więc je  zadaje może ktoś za piwko doradzi.

 

1 stycznia kończy mi się umowa z Vectra Telewizja (Platinium pakiet z HBO) + Internet (100mb/s) i płace 139zł. Dziś dzwonili z działu utrzymania klienta i zaproponowali mi Pakiet Platinium + Internet 300mb za 99 + HBO za 29. 

Czyli w sumie obniżka o 10zł. Po przejrzeniu to jest dokładnie ich oferta dla nowych klientów :)

 

Czy ktoś ostatnio wypowiadał umowę i wie, czy można coś bardziej wynegocjować?

 

 

HBO możesz wyrwać za 20 zł, a w ostateczności 24,90. Nic więcej, jeśli ma być 300, raczej nie ugrasz. Chyba, że wyślesz rezygnację.

 

@Kamart

Dają jakiegoś Technicolora 24DS-owego. Chyba ten:

http://www.klonex.com.pl/01-transmisja-danych/bezprzewodowa-brama-kablowa-voip-cga2121-24x8-eurodocsis-3-0/

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dzięki za odpowiedź. Tak jak pisałem, już złożyłem rezygnacje, więc teraz kontaktuję się z działem utrzymania klienta. 

Dziś będę dzwonił i negocjował. Jeszcze dam znać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście skorzystałem. W tej chwili mam: Platynę + 100 Mb/s + CI+ i leciwy Cisco EPC3928s za 60 zł.

Po telefonie na dział sprzedaży zwiększyłem neta do 300 Mb/s + router dwuzakresowy za dodatkowe 7 zł do rachunku za internet.

 

Umowa kończy mi się w 07.2019 i do tej daty dochodzi 12m na sam internet.

Jestem ciekawy, jak jest rozliczana umowa, kiedy wypowiem telewizję? Za sam internet w tej chwili widnieje kwota 4,99.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, składałem wypowiedzenie pod koniec września(umowę mam do 31.12.18). DUK zaproponował mi internet 150mb+platyne +SNO za 81,80zł (wcześniej miałem net 100mb i pakiet złoty 69.99zł). Nie przystałem na te warunki, bo nowy klient może mieć platyne i net 150mb za 79,99. Miną październik, teraz listopad, a DUK milczy, myślicie że się jeszcze odezwą z jakąś lepszą ceną? czy w ogóle da się wywalczyć net 150mb, platyne i sno za np 70 zł? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kfm877 napisał:

Nie, tylko internet. Kumulacja zobowiązania jest tylko na usługę, co do której dokonujesz zmiany.

W Rogoźnie masz możliwość zamówienia do 150/15 Mb.

W promocji black friday są zapisy:

 


z prędkości Pakietu Internetu 50 Mb i poniżej na
Pakiet do 100 Mb
7,00 zł

12 m-cy


z prędkości Pakietu Internetu  powyżej 50 Mb do
100 Mb na Pakiet do 150 Mb
7,00 zł

12 m-cy

 

 

Więc ty mając opcję równą 50Mb, to za 7zł możesz podnieść do 100Mb.

Jeśli chcesz wymienić modem na dwuzakresowy to musisz to powiedzieć przez zamówieniu.

Wymienią Ci za EPC3925 lub 3928S na EPC3928AD.

Mam aktualnie Cisco EPC3009. Na jaki mogą mi wymienić w takim wypadku i jaki router jest najlepszy? ;-)

Przed chwilą zadzwonił do mnie konsultant (bardzo miły, z którym 1,5 roku temu załatwiałem Sno z Elevenami) i sprawa jest dość ciekawa. Zaproponował mi upgrade internetu z 50 do 150 mbps też za 7zł. I teraz się zastanawiam czy z tego nie skorzystać :)
I od razu pytanie do @kfm877 - czy konsultant mógł takie coś mi zaproponować, że nie 7zł z 50 na 100 tylko od razu z 50 na 150?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest do wzięcia CANAL+ Select za 34,90. Tylko do umowy dojdzie dodatkowe  24 miesiące także trochę slabo, ale może się zdecyduje.

Jeszcze jakby jakoś Eleveny za 5 zł do SNO, bo Kubica wraca i by coś popatrzył :)

 

@szyzag123

Ja jak brałem rok temu Vectre, to miałem propozycję Złoty + SNO + PVR + 50 Mb/s za 69,90. Po dalszej rozmowie konsultant dał zamiast 50 to 150 Mb/s i tak mam. Teraz jedynie z chęcią bym podpisał nową umowę i zamiast SNO dobrał Eleveny nawet kosztem mniejszego internetu, ale nie widzę takiej oferty. Także odbiorę C+ i trzeba będzie czekać. Może coś się urodzi w kwestii Elevenów. SNO na te chwilę to syf. Tylko PSE i Eurosport 2 da się oglądać i to od święta, więc płacić za to 10 zł...

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag123
Jeśli chcą Ci zrobić upgrade do 150 za 7 zł to bierz.
Modem wymień na obojętnie jaki, byle był dwuzakresowy czyli pracował na 2,4 i 5 GHz i przy takiej prędkości niech ma 24DS i 8US (chodź może to być wzięty na wyrost bo u Ciebie w mieście może być np cmts 8DS na 4US, ale będziesz zabezpieczony na przyszłość jak zmienia sieć na szybszą). Konsul jak mu powiesz w ten sposób jak Ci napisałem zaznaczy właściwą opcje, bo nie ma możliwości wybrać konkretnego typu. Dopiero technik decyduje co ma na magazynie i co Ci może wydać z tej kategorii. Z pewnością dostaniesz EPC3928AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Ojciec ma pakiet platynowy za 39, internet 100 za 35, dekoder za 35 i multiroom za 10 + filmboxy za 6,9 razem 125,9. Oczywiście wypowiedzenie umowy złożone, umowa do końca listopada z duk dzwonili już kilka razy ale nic ciekawego. Co się da ugrać na tym pakiecie? Może być bez filmboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Czupryn napisał:
Cześć.  Ojciec ma pakiet platynowy za 39, internet 100 za 35, dekoder za 35 i multiroom za 10 + filmboxy za 6,9 razem 125,9. Oczywiście wypowiedzenie umowy złożone, umowa do końca listopada z duk dzwonili już kilka razy ale nic ciekawego. Co się da ugrać na tym pakiecie? Może być bez filmboxa

 

 

Platynowy PVR + 100Mb = 99,90

Platynowy PVR + 150Mb + Eleven = 109,90.

Do tych sum dodaj 10 złotych za MR.

Umowa na 15 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam. Ja ich obecnie nie widzę w takiej cenie, nawet na Tarczy. Są też promocje lokalne tzw EOP lok, ale dotyczą konkretnych miast. Powtarzam to milion razy, że oferta którą masz np. Ty, jest nie do zrealizowania obecnie w innym mieście. Niech kolega poda miasto to zobaczymy, czy łapie się w jakiejś lokalnej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

Ja nigdy nie korzystałem z promocji z BOK w moim mieście, tylko dostawałem taką ofertę po złożeniu wypowiedzenia i telefonie z DUK. Zresztą @szyzag123 też ma lepszą ofertę od tych, o których Ty napisałeś. Wiele osób na forum też ma podobne pakiety w dobrej cenie, choćby @jaceknokia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...