Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj w usłudze  "Vectra Online" pojawiły się kanały w jakości 1080p / 8000kbps. Zarówno na przeglądarkach jak i w wersji mobilnej. :jupi:

W tej rozdzielczości są to :

TLC, Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eurosport 1, Eurosport 2, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat 2 HD, Polsat News HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport HD, Super Polsat HD, Polsat HD, TVN 24 BIS, TVN 24, TVN Turbo, TVN Style. 

 

1.jpg2.jpg

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawił się przed chwilą komunikat, że "Usługa PVR została zdezaktywowana". Mało kiedy mam czas oglądać TV, dzisiaj akurat chciałem sobie włączyć i... lipa. Dekoder nie reaguje na przycisk PVR (tylko miga dioda na urządzeniu). W menu zniknęła funkcja "nagrania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić na infolinię i potwierdzili, że mają problem z dekoderami PVR, też mnie to zdziwiło, bo przecież nagrywam na dysku lokalnym, a nie w żadnej chmurze. Powiedzieli, że problem dotyczy całej Polski i pracują nad rozwiązaniem.

Info z Facebooka:

Szanowni Klienci,

w wyniku awarii, która wystąpiła na dekoderze HMC 4120 dnia 29.10 od godziny 17:30 nie macie Państwo dostępu do usługi PVR. Pragniemy bardzo przeprosić za niedogodności. Staramy się jak najszybciej przywrócić działanie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, jestem pod wrażeniem jakości.

Mieliśmy już do czynienia z takim obrazem w usłudze "Online" Vectry  na czas ZIO.

Kanały Eurosportu były wtedy w 1080p.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, derwisz65 napisał:

Sprawdzałem dziś rano. Usługi brak. Ciekawe, co z nagranymi filmami? Ta Vectra jednak schodzi na psy (sorry psiaczki ,nic do Was nie mam).

 

Nie ma co "psioczyć" :) Raz się zdarzyło, nawet najlepszym może się przytrafić.

 

U mnie nagrania po przywróceniu usługi nie uległy usunięciu. Gdyby było inaczej, to bardzo bym się zdenerwował.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, PSPremium powinny być. Pomimo, że sam bym nie wykupił, ale chętnych na pewno by nie zabrakło. To ewidentny minus. Pozostałe braki programowe nie są aż tak dotkliwe. Usuwanie dubli SD trwa wieczność. Do tego awaria - ale tutaj raczej mówimy o incydencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać jakością TV Online, którą głównie ogląda się na smartfonie czy tablecie o małej przekątnej ekranu. Taka jakość powinna być co najmniej na dekoderach Vectry, a niestety kanały HD mają po 5-6Mb bitratu i 1080i...

Dobrze, że Vectra zbojkotowała Polsat i ich kanały PSP. Ktoś musi w końcu pokazać im, że tworzenie dodatkowo płatnych kanałów sportowych nie ma w naszym kraju sensu. Miejmy nadzieję, że ten bojkot sprawi, że będzie więcej otwartych okien PSP z podjęciem decyzji, że w końcu mecze LM trafią do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra...

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kfm877 napisał:

Nie ma co się podniecać jakością TV Online

Nie podniecam się. Nie jestem abo Vectry , tylko NC+.

Dla mnie usługa "Online" jest idealnym dopełnieniem tego co mam u swojego operatora.

W NC+GO jedynie w 1080p mamy Canal+Sport oraz Canal+Sport 2 więc jest się z czego tutaj cieszyć. 

Doceniaj to co masz. ;)

edit:

Myślisz, że Vectra bojkotuje dostępność kanałów CP u siebie? Proszę cię zejdź na ziemię. Animozje abonentów takiej czy innej platformy w biznesie się nie liczą .

 

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć sporo racji w tym co napisałeś. Ja bym tego "bojkotu" nie brał pod uwagę, bo  biznes to nie jest piaskownica. Obrażanie się na pieniądze?

Trzeba by było mieć nie po kolei w głowie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...