Jump to content

Recommended Posts

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ekstraklasy

Ekstraklasy tylko jeden dziennie może być. Mają tylko jeden wóz 4K.

Guest kingofsouth

No i bardzo dobrze, bo bym nie mógł oglądać angielskiej w 4K, bo transmisję by się pokrywały. Co i tak się już dzieje.

Edited by kingofsouth

Wolę nPVR i CatchUpTV czyli Giganagrywarke niż 4K ;)

Co nie oznacza że prawdopodobnie też w 2019 wejdzie i 4K.

Oczywiście najpierw poczekają na chociaż jeden kanał 4K UHD HDR który będą mogli zaoferować. Pewnie ELEVEN, chociaż z NC+ mają duże powiązania technologiczne. NC+ GO i CANAL+ Sport Online są świadczone na infrastrukturze Netii. Więc dill jest możliwy. Wy nam 4K my wam taniej infrastrukturę.

A czy ten system Graphyne będzie wprowadzany do dotychczasowych dekoderów takich jak np. 3831cdx czy vec-1721c?

Edited by yogut

4 godziny temu, kfm877 napisał:

To nie bujda. Oprogramowanie Graphyne dostępne jest jedynie na nagrywarce adb vec-4730cdx.
Wygląda identycznie jak na evobox Cyfrowego Polsatu, niestety nie jest demonem prędkości mimo tego że w dekoderze tkwi potencjał. Myślę, że jeszcze kilka poprawek oprogramowania i będzie to bdb dekoder. Dodatkowym plusem jest możliwość doboru dwóch multiroomów, łączonych skrętką np do routera.

Wymień swój obecny dekoder hd lub pvr na zestaw PVR Graphyne. Jest taka możliwość.

A czy jak dekodery są spięte skrętka to koncentryk przy 2 Gim dekoderze jest wymagany ? 

@yogut: nie wydaje mi się.
Kwestia nowego multiroomu jest realizowana na dekoderze Master czyli 4730cdx a Slav'y są jakieś nowe Arrisy (nie pamiętam modelu, potem sprawdzę). Generalnie działa to tak jak w nc+ multiroom standard, z tym jednak wyjątkiem że poskąpili na wlan w dekoderach (trzeba łączyć tak jak kiedyś czarny dekoder z N z mydelnicą). Ale za to jest nowa funkcjonalność, żeby właśnie po LAN-ie na slave'ach oglądać nagrania z dysku z głównego dekodera.

Pakiet stalowy nie. W stalowym masz m.in. TVN HD, TVN7 HD, Polsat HD, Fokus HD itp. które są zakodowane.

Odkodowane masz wszystkie te, które dostępne są w naziemnej telewizji cyfrowej MUX1,2,3,8 (bez TVP Sport, ale za to z TV Polonia i TVP Rozrywka).

Do tego dochodzi jeszcze satelitarne Mango i kanał lokalny nr 140.

Kanały, które są dostępne w tv naziemnej a w Vectrze nie mają odpowiedników w SD (zostały wyłączone) są odkodowane w wersji HD np. Zoom, Nowa itp.

Edited by kfm877

@up Wygląda jak menu z evobox CP, nie widziałeś?

A to jest ten nowy zapper do multiroomu. Arris a.k.a Motorola, model bodajże zc4110. Czy się przyjmie i jak pracuje to się dopiero okaże w praniu.

25119Ic.jpg

W dniu 22.12.2018 o 18:39, szczepaniu napisał:

A mógłbyś trochę fotek Graphyne zrobić albo krótki filmik z działania?

Przyłączam się do prośby ;)

Ktoś się orientuje, czy można samemu zmienić kanał Wi-Fi w routerze poprzez strefę klienta? Wiem że jest ta opcja i kiedyś to trwało moment, a teraz zmieniam kanał, zatwierdzam, niby ma to nastawić do 24h, a tymczasem mija 3 dzień i nic. Router w sygnaturze.

• Haha 1

Ja też usiłuję zmienić kanał od 4 dni. Pozdro.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

@kfm877

Niby gdzie jak jest komunikat, że zmiana zatwierdzona? Tak samo mam na przeglądarce, jak i w aplikacji.

490fe3107f0dfe85med.jpg

Ja też to zmieniałem, jak wymieniali mi sprzęt. Zmiana jest od razu. Na chwilę tylko tracisz dostęp do neta. A później wszystko wraca do normy...

Po zatwierdzeniu modem wyloguje się na chwilę i zaloguje ponownie. To tyle. Usługa działa bo przed chwilą sprawdziłem.

Ale co się loguje to kanał jest sprzed zmiany 12 a chce mieć 13 .  W apce wifi manager tez kanał bez zmiany czyli 12. Spróbuję resetu routera.

Dzwon na infolinię. Tam ludzie dziś pracują. Zmieni ci pani czy pan miły.

W dobie czasu gdy nie działa coś z apki to dzwoni się na na hotlone. No chyba że się ma na kartę i na koncie 2zl. Nie róbcie scen i jaj. Dramat

• Sad 1