Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane.

Chciałbym od Was uzyskać odpowiedź na następujące pytanie: za ile mogę ugrać platynę, SNO, 150 mb/s, C+ Prestige, HBO, multiroom?

 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xut2zs

Już naprawione. Jeśli masz nadal zablokowany to na stronie https://www.vectra.pl/pvr masz instrukcję co zrobić, żeby przywrócić działanie PVR, czyli zostawić dekoder na danym kanale przez godzinę.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jak zwykle nie wywiązuje się z zobowiązań. Od 30-10-2018 na kanale 517 miano wprowadzić Polsat Viasat Nature HD. Niestety, kanał jest nieaktywny.

Edytowane przez Barti
Proszę poprawnie korzystać z narzędzi do obsługi forum. Proszę zapoznać się z Regulaminem forum. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2018 o 21:52, 1982misiek napisał:

No cóż. Albo się pomylili albo tylko część abonentów dostała przyśpieszenie z 50 do 100mb/s. Według cennika na stronie nie można już nawet kupić pakietu 50mb/s. Najniższy to 150 mb/s.

 

Oby. W Inei zrobili prezent w postaci łącza symetrycznego dla posiadaczy umowy na net 1Gb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o VOD. W folderze darmowy jest serial "The Walking Dead". Wszystko fajnie, tylko u mnie (sprawdzone na dwóch dekoderach) jest problem z dźwiękiem. Po prostu go nie ma. :). Możecie to sprawdzić?

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz1122a, uzupełnienie oferty to zawsze zmiany na plus. Mam tylko nadzieję, że jak coś dodają to z drugiej strony czegoś nie wyrzucą. Nie mniej ja osobiście nadal czekam na Polsat Sport News, AMC i Sundance TV, a przecież kobiety ucieszyły by się z pewnością z kanału Lifetime czy E!. Mogliby pomyśleć też o English Club TV, czy CBS Europe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja informacja jest prawidłowa, ale nie wszędzie ta usługa jest wprowadzona... Do tego są dekodery z nowym oprogramowaniem "Graphyne". Na pewno w Warszawie to już działa. W każdym razie nie jest to oplata za nowy pakiet TV, tylko te 15 zł za drugi multiroom.

Edytowane przez Winback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o 3 dekoderze jest prawdziwa, jest to pilotaż, ale sukcesywnie wprowadzany i testowany. Niestety gorsza informacja jest taka, że główny dekoder tzw master ma być tylko 4730CDX a dwa dodatkowe tzw slave muszą widzieć po LAN dekoder główny (jak w nc+). Niestety żaden dekoder Vectry nie posiada wbudowanego WIFI, więc chcąc mieć 3 dekodery w Vectrze trzeba je wszystkie połączyć skrętką do switcha lub routera :/. Lub zaopatrzyć się w adaptery LAN-WLAN, ale to już są dodatkowe koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na razie jest to powiązane z dekoderami PVR w ramach wymiany lub nowej instalacji, a obecne dekodery abonentów pracują na aktualnym oprogramowaniu  Chyba będzie można zastosować jakiś transmiter sieciowy po 230V np. : https://www.mediaexpert.pl/powerline/powerline-tp-link-tl-pa4010p-kit,id-508901 

Nie wszystkim będzie pasowało położenie instalacji. 

Edytowane przez Winback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zielo napisał:

Chciałem zlecić nagranie programu za pomocą aplikacji Vectra TV Online, ale apka poprosiła mnie o PIN do dekodera STB, czy ktoś kojarzy jaki jest standardowy kod PIN do nagrywania? 

1234, ta funkcja jest testowa/eksperymentalna i przeważnie nie działa lub działa źle. Na oficjalnym profilu vectry tv online nie dają gwarancji że to zadziała.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...