Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie net chodzi jak zwykle dobrze ale w TV ciemno na kanałach Eska, Vox, Polo, TVR. Właśnie napisałem reklamację. Niech buraki trochę popracują.

Ja jadę do końca umowy i idę na twarde negocjacje. Jeśli Vectra nie przystanie to rezygnuję z TV. Nie może tak być że mam pakiet platynowy, ponad 100 kanałów i w sobotni wieczór nie ma co oglądać a oni mi proponują HBO w promocji za 29 PLN w którym także nie ma co oglądać :-).

Albo pójdą na moje warunki albo zostanie tylko net. Mam dosyć reklamowej telewizji z żadną treścią i słonym abonamentem. Naziemna wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie net chodzi jak zwykle dobrze ale w TV ciemno na kanałach Eska, Vox, Polo, TVR. Właśnie napisałem reklamację. Niech buraki trochę popracują.

Ja jadę do końca umowy i idę na twarde negocjacje. Jeśli Vectra nie przystanie to rezygnuję z TV. Nie może tak być że mam pakiet platynowy, ponad 100 kanałów i w sobotni wieczór nie ma co oglądać a oni mi proponują HBO w promocji za 29 PLN w którym także nie ma co oglądać :-).

Albo pójdą na moje warunki albo zostanie tylko net. Mam dosyć reklamowej telewizji z żadną treścią i słonym abonamentem. Naziemna wystarczy.

Nic dziwnego że nie działają te kanały bo jest awaria i nigdzie nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w promocji 29 zł!? To ile kosztuje bez promocji?

Na stronie Vectry razem z HBO GO kosztuje 29,90, to gdzie jest ta promocja?

 

Nie wiem :-) Może w tym że do mnie zadzwonili i nie musiałem płacić za rozmowę ? Przynajmniej sobie miło porozmawiałem i kolejny raz przekonałem się że to klient jest dla Vectry a nie odwrotnie :-).

Na początku Pani proponowała same HBO GO w promocji za 29,90 PLN na 4 urządzenia mobilne. Gdy powiedziałem że to za mało i za drogo powiedziała że dołoży mi jeszcze kanały HBO i będzie ich aż 5. Gdy zapytałem czy będą dostępne w obu dekoderach odpowiedziała że nie, na co ja dodałem że nie 5 a 3 kanały bo duble się nie liczą i skoro nie można oglądać tych kanałów na 2 dekoderach to nie jestem w ogóle taką ofertą zainteresowany za żadne pieniądze. Nie będę biegał z dekoderem po domu z pokoju do pokoju co mi zaproponowała :-).

Zaproponowałem więc że dołożę 10 PLN i niech Pani wrzuci mi te kanały na drugi dekoder a do tego zaoferuje pakiet platynowy za 1 zł i umowa nie na 12 miesięcy jak proponowała a na 24 miesiące.... Powiedziała że tak nie można. To ją zapytałem dlaczego można HBO GO na 4 urządzenia mobilne a na 2 TV kanałów HBO nie można ? Brak odpowiedzi... Ona za to nie odpowiada.

No to dołożyłem kolejną dychę : czyli 51 PLN w tym Platyna za 1 zł, pakiet HBO + HBO GO za 50 PLN i to wszystko na 2 dekoderach na 24 miesiące. Odpowiedziała że tak nie można.

No to ja grzecznie podziękowałem za miła rozmowę i poprosiłem żeby zadzwoniła jak będzie miała ofertę dla klienta a nie dla siebie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem. U mnie na fakturze ceny śmieszno-absurdalne :

 

DTV - Abonament Platynowy (szt.) 5,00

DTV - Abonament Sport na Ostro (szt.) 1,00

DTV - Opłata za dostęp do DTV HD z PVR [Platynowy](szt.) 35,00

INT - Abonament Czterdzieści Mb (szt.) 24,99

 

Widać że za PVR cena złodziejska została ale reszta śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...