Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jacku bo te hity trzeba oglądać cały czas :lol2: A tak serio to co napisał Venio może faktycznie zależy to od informacji w epg danego programu. Wg mnie powinno to działać wg klucza; program np. o godz 20 to planuje jego nagranie a dekoder szuka kolejnego nowego odcinka z automatu.

 

Też tak macie, że aby usunąć nagranie nie trzeba już pinu podawać? Sprawdziłem ustawienia dekodera ale nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa standardy CI i CI+ Vectra stosuje ten drugi jeżeli twojego telewizora nie ma na liście nie oznacza to, że nie będzie działał bo na niej są tylko przetestowane przez Vectrę Telewizory mojego też nie ma na liście a moduł działa jak należy nie wiesza się kanały przełączają się płynnie braki opcji nagrywania, powyżej ktoś zamieszczał zrzuty ekranu prezentujące jego menu. Poszukaj w instrukcji czy coś wspomniano o obsłudze CI+ jeśli nie skontaktuj się producentem bądź poszukaj na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moduł ma swoje wady i zalety:

 

ZALETY:

-szybkie przełączanie kanałów,

-sortowanie kanałów i usuwanie niepotrzebnych,

- tylko jeden pilot do telewizora,

 

WADY:

-nie można nagrywać (mam tv Samsunga z PVR i mogę nagrywać tylko programy z naziemnej telewizji),

-niestety sytuacja powtarza się przy podłączeniu nagrywarki stacjonarnej DVD (wyskakuje komunikat, że wysłano sygnał blokujący nagrywanie)

 

słyszałem, że podobna sytuacja była w UPC, ale po interwencji abonentów szybko odblokowano możliwość nagrywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wymienić to 149PLN. Jeśli chcesz przedłużyć umowę rezygnując z HD na moduł to już jest bardziej korzystnie dla Ciebie bo cenna na pewno będzie niższa.

 

W styczniu podpisałem umowę na pakiet srebrny i dostałem dekoder Motoroli. Napisałem na facebooku, że nie nie jestem zadowolony z teko dekodera i proszę o wymianę na moduł.

Po 2 dniach moduł już miałem w domu bez dodatkowych kosztów i nie musiałem, ani płacić 149 zł, ani nie musiałem podwyższać pakietu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musiałeś iść do BOA by wymienić dekoder czy Ci przywieźli jakoś, bo ja swój najbliższy BOA mam 15km od miejsca zamieszkania... ?

 

 

Napisałem tylko na facebooku, odpowiedzieli mi po 1 dniu, a moduł przywieźli następnego dnia bez konieczności wizyty w BOA, no ale u mnie punkt znajduje się 100 m od mojego bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...