Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, powyżej mamy informację o zakodowaniu programów w Bielsku-Białej więc być może polityka w tej kwestii się zmieniła w Vectrze. Oczywiście mam nadzieję, że jest inne wytłumaczenie tej sytuacji niż "koniec promocji" bo czymś takim to strzeliliby sobie w kolano. Proponuję zadzwonić do biura obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam zakodowane wszystkie kanały w paśmie DVB-C, które wcześniej można było spokojnie odbierać. To tylko u mnie czy taka jest polityka firmy Vectra ?

 

Czy chodzi o odbiór kanałów nie przez dekoder a poprzez opcję w telewizorze - "sygnał poprzez kabel"?

 

Też tak miałem.

Pomogło powtórne wyszukanie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Mam takie pytanie do was, dwa w sumie.

 

1. Ma ktoś może ulotkę Vectry z Wrocławia (okolice ul. Legnicka)?

Może jest szansa na udostępnienie to będę wdzięczny.

 

2. Druga sprawa to oferta, którą dostałem dzwoniąć na infolinię:

TV Platynowy

Sport na Ostro

Canal+ Platinum

Internet 100 Mb/s

Nagrywarka 500 MB

 

115 zł / mc

 

Do tego Moduł Ci+ za 5 zł/mc (+118zł instalacja jednorazowo)

 

Przechodzę z UPC i moim zdaniem oferta jest atrakcyjna, ale chciałem zapytać znawców tematu. Można coś lepszego dostać? Sport i Canal+ to dla mnie podstawowe pozycje więć chcę je utrzymać. Można tu z handlowym się dogadać np na "montaż" CI za free? Ewentualnie zejść z tej ceny podstawowej 115?

 

Dziękuję za ewentualne wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

Mam takie pytanie do was, dwa w sumie.

 

1. Ma ktoś może ulotkę Vectry z Wrocławia (okolice ul. Legnicka)?

Może jest szansa na udostępnienie to będę wdzięczny.

 

2. Druga sprawa to oferta, którą dostałem dzwoniąć na infolinię:

TV Platynowy

Sport na Ostro

Canal+ Platinum

Internet 100 Mb/s

Nagrywarka 500 MB

 

115 zł / mc

 

Do tego Moduł Ci+ za 5 zł/mc (+118zł instalacja jednorazowo)

 

Przechodzę z UPC i moim zdaniem oferta jest atrakcyjna, ale chciałem zapytać znawców tematu. Można coś lepszego dostać? Sport i Canal+ to dla mnie podstawowe pozycje więć chcę je utrzymać. Można tu z handlowym się dogadać np na "montaż" CI za free? Ewentualnie zejść z tej ceny podstawowej 115?

 

Dziękuję za ewentualne wypowiedzi :)

 

 

Oferta jest bardzo dobra, ale do otrzymania tylko tam gdzie jest konkurencja np. UPC.

 

W innych miastach za tą cenę może byś dostał TV platyna, Internet 50 i telefon, no może by dorzucili Sport. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki teraz modem kablowy daje vectra i czy jest możliwość ustawienia go jako bridge ? Mam zwykły swój router sieciowy ale dzwonił technik, że to stara instalacji spraya i musi wymienić na kablowy

Swój router bez dodatkowych modemów to był dla mnie główny plus vectry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki teraz modem kablowy daje vectra i czy jest możliwość ustawienia go jako bridge ? Mam zwykły swój router sieciowy ale dzwonił technik, że to stara instalacji spraya i musi wymienić na kablowy

Swój router bez dodatkowych modemów to był dla mnie główny plus vectry

Pewnie instalują już tylko modemy w standardzie EuroDOCSIS 3.0, czy to będzie Arris, Cisco czy jeszcze jakiś inny to chyba nie ma większego znaczenia - funkcjonalność w zasadzie podobna. Cisco niby jest bardziej "markowy", jak chcesz podpiąć własny router to zamów zwykły modem (bez wbudowanego routera). Jak miałeś wcześniej internet po skrętce to po prostu zainstalują Ci modem kablowy do którego możesz podpiąć obecny router. Jak nie chcesz mieć dwóch urządzeń i nie zależy Ci na "grzebaniu" w opcjach routera to możesz zamówić modemorouter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Platynowy

Sport na Ostro

Canal+ Platinum

Internet 100 Mb/s

Nagrywarka 500 MB

 

115 zł / mc

 

Do tego Moduł Ci+ za 5 zł/mc (+118zł instalacja jednorazowo)

 

Oferta jest bardzo dobra, ale do otrzymania tylko tam gdzie jest konkurencja np. UPC.

W innych miastach za tą cenę może byś dostał TV platyna, Internet 50 i telefon, no może by dorzucili Sport. To wszystko

Jurek oferta jest dla wszystkich raczej, przynajmniej tak mi powiedział konsultant przez telefon i dostępna (w pierwszej romowe była tylko dziś), a jak się okazuje na pewno do końca miesiąca jeszcze ją sprzedają. Tak, że jeśli ktoś jest nastawiony na internet i sport to polecam.

 

Sam modem to najlepiej Cisco EPC 3010. Żadnych Arrisow ani innych cudów. Modemo routera Cisco również nie polecam. Nie można sobie w nim pogrzebać :-)

Jacek mam pytanie, czy Cisco EPC 3010 jest jeszcze dodawany do nowych umów? Mam taki od UPC - nie mam najmniejszych problemów z tym modemem, chcę własny router podłączyć i tak to działa teraz na UPC.

 

Zamówiłem Cisco EPC 3928 (ma możliwość mechanicznego wyłączenia WIFI) z zamiarem ustawienia na bridge i dołączenia własnego routera.

Podobno mają jeszcze tylko na stanie: 3825 i 3925.

 

Ktoś dostał ostatnio 3010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...