Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego skoro nadal uparcie nie chcą włączyć FOX, Sundance Channel, Planete+ , Family Sport czy History, a więc kanały o które abonenci proszą od dawna. Tymczasem włączają co im pasuje czyli to co jest tanie albo darmowe...

A gotów jesteś płacić więcej, żeby włączyli Ci Fox i inne ciekawe kanały? Podejrzewam, że nie. Fajnie by Ci było, gdyby co miesiąc dorzucali do 3-4 kanały, jeszcze HD, a abonamentu nie podnosili :) Nie tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem skan pisma na adres mailowy kontakt@vectra.pl i wszystko było ok. W powodzie rezygnacji napisałem dokładnie to co mi kazali w mailu informującym o zmianach - "W niniejszym oświadczeniu prosimy o podanie jako przyczynę wypowiedzenia Umowy Abonenckiej brak akceptacji zmian w dokumentacji abonenckiej." I tak też napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając telewizor HD Ready kanały HD będą dobrze odbierać w Vectrze? Duża różnica niż jakbym miał Telewizor Full HD? Jeszcze jedno pytanko, jeśli zamówiłem dekoder HD to którego mogę się spodziewać modelu (oby nie Motorola)? W zestawie monter podłącza dekoder kablem HDMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.

 

Posiadam następujący zestaw usług:

 

Internet 20MB + WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co płacę 104,50zł miesięcznie.

 

W związku z wprowadzanymi przez Vectrę zmianami w dokumentacji abonenckiej i możliwością złożenia wypowiedzenia do 31.08.2014r. bez prawa Vectry do dochodzenia jakichkolwiek kar czy stawek umownych w związku z rezygnacją przed końcem obowiązywania umowy, zamierzam złożyć takowe wypowiedzenie.

 

Oczekiwać będę wówczas na telefon ze strony pracowników Vectry.

 

I tu moje pytanie. Co mogę w miarę możliwości wynegocjować? Chciałbym utrzymać obecne usługi, nie interesuje mnie telefon czy internet mobilny oraz zwiększenie prędkości posiadanego łącza internetowego ani żadne dodatkowe kanały TV, czyli w tym momencie rozumie, że w grę wchodzi jedynie negocjacja ceny.

 

Do jakiej kwoty mógłbym zejść?

 

Czy zgadzać się już na pierwszą propozycję czy oczekiwać na kolejny kontakt ze strony Vectry?

 

W moim mieście Vectra jest monopolistą, UPC nie ma w ogóle. W bloku jest jedynie dostawca lokalny, którego paczki są też w miarę ciekawe, ale nie chciałbym ponownie wiercić nic (dopiero zakończyłem remont :)

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam.

 

 

Witam.

 

Po rozmowie z pracownikiem infolinii otrzymałem następującą propozycję:

 

Internet 60MB (zamiast poprzednio 20MB)+ WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co będę płacić 84 zł miesięcznie przez najbliższe 24 miesiące.

 

Można było jeszcze wziąć SNO za 6,90zł - ale to mi nie potrzebne.

 

Dla mnie oferta ok, więc się zgodziłem.

 

Życzę innym udanych negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając telewizor HD Ready kanały HD będą dobrze odbierać w Vectrze? Duża różnica niż jakbym miał Telewizor Full HD? Jeszcze jedno pytanko, jeśli zamówiłem dekoder HD to którego mogę się spodziewać modelu (oby nie Motorola)? W zestawie monter podłącza dekoder kablem HDMI?

 

 

Tak, telewizor HD Ready poradzi sobię z dekoderm HD, najlepiej ustawić w dekoderze 720p. Dekoder powinien być dostarczony wraz z przewodem HDMI.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dają motoroli jako głównego dekodera, tylko do multiroomu...Taką informację uzyskałem przy negocjacji telefonicznej zmiany warunków umowy,Mnie jednak nie przekonali po złożeniu wypowiedzenie i przeszedłem do UPC :).Dostałem tel z UPC i jutro podpisuję umowę na Max HD + 30 mb/s za 69,9 Pln.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dają motoroli jako głównego dekodera, tylko do multiroomu...Taką informację uzyskałem przy negocjacji telefonicznej zmiany warunków umowy,Mnie jednak nie przekonali po złożeniu wypowiedzenie i przeszedłem do UPC :).Dostałem tel z UPC i jutro podpisuję umowę na Max HD + 30 mb/s za 69,9 Pln.Pzdr

Niezła oferta, ale chyba bez nagrywarki?

Ponawiam pytanie- ile mógłbym wynegocjować za sam internet o prędkości 20, 30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Podobnie jak Wy dostałem 2 tygodnie temu tradycyjną pocztą informację dotyczącą zmian w regulaminie. Z racji tego, że dzięki temu forum dowiedziałem się, że można wynegocjować ciekawe warunki postanowiłem złożyć pismo o rezygnacji z usług Vectry. Po kilku dniach zadzwonił do mnie konsultant i po dosyć długiej rozmowie zaproponował mi następujące warunki:

 

1) Umowa na 12 miesięcy (to jest mój wymóg, ponieważ na dzień dzisiejszy nie mogę się zadeklarować na 24);

2) Dekoder HD z USB i możliwością nagrywania na zewnętrzny dysk (niestety muszę oddać ten, który posiadam obecnie z HDD 500GB, ponieważ chcę umowę na 12 miesięcy);

3) Pakiet Platynowy (147 kanałów w tym 27 w HD);

4) Internet 40 Mb/s pobieranie, 2 Mb/s wysyłanie;

5) Pakiet Premium Erotyka na 12 miesięcy;

6) Pakiet Premium Sport na Ostro na 12 miesięcy;

 

Cena łącznie: 107,80 zł brutto

 

Jeżeli chciałbym do tego dodatkowo pakiet "Film GO" to łącznie musiałbym płacić 122,80 zł.

 

Co myślicie o tej nowej ofercie?

 

Obecnie posiadam:

- Pakiet TV Złoty (118 programów w tym 16 HD);

- Dekoder HD z dyskiem twardym 500 GB;

- Internet 10 Mb/s pobieranie, 1 Mb/s wysyłanie;

 

Cena łącznie: 87,00 zł brutto

 

Przy okazji proszę o opinie na temat tych wszystkich paczek filmowych z rodzin: HBO, Cinemax, Canal+, Filmbox. Do których warto dopłacić, a które są do niczego? Z tego co czytałem na forach internetowych to ludzie odradzają np. Cinemax i w tej cenie proponują wziąć Filmbox. Jakie jest Wasze zdanie?

 

PS: Jestem umówiony na kolejną rozmowę z tym samym konsultantem za kilka dni więc będę może jeszcze mógł pomarudzić i ponegocjować hehe :-)

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...