Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Podobnie jak Wy dostałem 2 tygodnie temu tradycyjną pocztą informację dotyczącą zmian w regulaminie. Z racji tego, że dzięki temu forum dowiedziałem się, że można wynegocjować ciekawe warunki postanowiłem złożyć pismo o rezygnacji z usług Vectry. Po kilku dniach zadzwonił do mnie konsultant i po dosyć długiej rozmowie zaproponował mi następujące warunki:

 

1) Umowa na 12 miesięcy (to jest mój wymóg, ponieważ na dzień dzisiejszy nie mogę się zadeklarować na 24);

2) Dekoder HD z USB i możliwością nagrywania na zewnętrzny dysk (niestety muszę oddać ten, który posiadam obecnie z HDD 500GB, ponieważ chcę umowę na 12 miesięcy);

3) Pakiet Platynowy (147 kanałów w tym 27 w HD);

4) Internet 40 Mb/s pobieranie, 2 Mb/s wysyłanie;

5) Pakiet Premium Erotyka na 12 miesięcy;

6) Pakiet Premium Sport na Ostro na 12 miesięcy;

 

Cena łącznie: 107,80 zł brutto

 

Zdecydowanie za drogo i ciekawe dlaczego Ci ściemniają, że musisz oddać dekoder z nagrywarką. Ja bym się upierał przy cenie 80, góra 85 złotych razem z nagrywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz odstąpić w ciągu 10 dni i umowa jest uważana za niebyłą...Co do formularza odstąpienia, to mają takie w BOK-u .Ja tez dostałem razem z dokumentami dołączonymi do umowy, którą zawarłem i skorzystałem właśnie z niego.Przejrzyj papiery, powinieneś mieć na końcu w dokumentach podpisanych w domu.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedotrzymanie warunków aneksu zawartego drogą telefoniczną, złożyłem wypowiedzenie z tego aneksu w BOK. Wczoraj natomiast złożyłem ogólne wypowiedzenie z usług drogą mailową. Możecie powiedzieć czy otrzymam jakąś informację zwrotną o przyjęciu rezygnacji i terminie oddania sprzętu (modem, dekoder)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polo123 jak odstąpisz od umowy to tak jakby umowy nie było i raczej nikt nie będzie do Ciebie dzwonił, bo przestajesz być po prostu klientem. Co innego, gdybyś wypowiedział umowę, którą już masz np. w związku ze zmianą regulaminu.Wtedy walczą, byś u nich pozostał :)

vectriusz zadzwoń i dopytaj czy wpłynęło lub sprawdź w BOK. W Vectrze jest chyba 14 dni od daty wpłynięcia wypowiedzenia na zwrot sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu :) Jak tylko mogę to pomogę :)

 

polo123 ja w moim odstąpieniu napisałem coś takiego:

Do:

VECTRA S.A.

Al. Zwycięstwa 253

81-525 Gdynia

 

 

Od:

Adres i dane osobowe

nr abonenta

 

 

 

 

Oświadczenie

o odstąpieniu od umowy o świadczeniu usług

zawartej poza lokalem Vectry

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 2 ust. 1 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 ze zm.) odstępuję od umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych nr umowy …………….., podpisanej dnia ……………… r. w …………………, ul. ……………………………. przed upływem 10 dni od jej zawarcia.

 

 

 

 

 

 

 

Podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta to:

Platyna HD PVR + 60mb + SNO = 107zł

 

Po wczorajszym telefonie konsultantka po kilku propozycjach zaproponowała mi:

Platyna HD + 30mb + SNO + C+ = 129zł - nie zgodziłem się

 

Dziś dzwoniłem i konsultant zaproponował mi:

Platyna HD + 40mb + C+ = 135zł - nie zgodziłem się

 

PS: Konsultant powiedział, że nie skąd koleżanka wzięła taką kwotę ;)

 

Jak widać każdy może coś innego zaproponować. Mi głównie zależy na C+ ale cena jest nie do ruszenia. Paczek nie ma z C+ jest tylko jedna pełna.

Będę dzwonił i może uda się zejść do około 120 zł.

 

Przy rezygnacji mam możliwość wzięcia nc+ za 69zł + internet Vectra 30mb za 44zł (promocje mogą być zależne od regionu) = 113 zł

 

Dzwoniłem 4 razy do BUK i dziś trafiłem do osoby, która przygotowała mi aneks do umowy taki jak chciałem :jupi:

Wszystko zostało tak jak jest a doszedł Canal Plus Platinum za 49zł (dzierżawa Vectry i cena nie do ruszenia).

Obecna oferta: Platyna HD USB + 60 mb/s + Canal Plus Platinum + Sport na Ostro = 122.98 zł :brawo:

Na stronie taki pakiet wychodzi z moich obliczeń 170.80 zł

 

Konsultant naprawdę konkretny i jestem BARDZO zadowolony. Jeszcze ma mi zostawić na mailu kontakt do siebie ;)

Opłaca się dzwonić kilka razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem chwile by zadzwonic do dzialu utrzymania. Przelaczali mnie kilka razy. Ostatecznie zostalem z tym co mam czyli net 24 Mb/s + platyna pvr z multiroom, sno+erotyka za 87 zl. Jedyne co bym utargowal to szybszy net ale nie chce mi sie umowy na 2 lata podpisywac. Canal+ nie do ruszenia czyli 29 zl za pakiet sport. Wypowiedzenia nie pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz:

 

"36 kanałów zmieni pozycję na liście dekoderów od 27 sierpnia, to głównie kanały/paczki premium:

HBO od 340 do 345

Filmbox od 350 do 353

Cinemax od 360 do 363

Canal+ od 370 do 379

TVP Polonia 133

Eurosport HD, Eurosport 2 HD 205, 206

Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport Extra 209, 210

Eurosport 2 227

ale kino! HD, ale kino! 303, 331

Stopklatka TV 330

Fox Life 332

Nick 414

Republika 827"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...