Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Phhh, mi twardo proponują za C+ Platinum 49,99. No nic, wypowiedzenie wysłane więc czekam na rozwój wypadków. Powiedzcie mi tylko czy jeśli Vectra informuje, że do 31/08 musi do nich wpłynąć pismo z wypowedzieniem to ew. zakończenie umowy następuje w tym samym terminie czy np. dopiero za miesiąc? Pismo do nich trafi za jakieś 2-3 dni i co dalej?

 

Od 1.09 nie masz już Vectry i od tego czasu masz 14 dni na zwrot sprzętu do BOK w swoim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie telefonicznej kilka dni temu dzisiaj otrzymałem potwierdzenie zmiany warunków umowy drogą elektroniczną. Miałem płacić 87 zł (za całość jak w stopce) a w warunkach jest zdanie "Łączna wartość Opłat Abonamentowych i Opłat Powiązanych za pierwszy pełny okres rozliczeniowy wynosi: 105,99 zł." Nie ma uwzględnionej zniżki. Ciekawa sytuacja, poczekam do końca tygodnia na fakturę. Jeśli kwota się nie zmieni to składam wypowiedzenie i będą nowe negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwój oferty Vectry od 27 sierpnia: Stopklatka HD, Tv Puls HD, Nick HD, Wybrzeże TV, Tv Republika HD, AXN S pin HD, Power TV HD.

https://satkurier.pl/news/103931/vectra- ... -2708.html

 

Co z tego skoro nadal uparcie nie chcą włączyć FOX, Sundance Channel, Planete+ , Family Sport czy History, a więc kanały o które abonenci proszą od dawna. Tymczasem włączają co im pasuje czyli to co jest tanie albo darmowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectriusz

Też dziś otrzymałem na emaila potwierdzenie zmiany warunków umowy drogą elektroniczną. "Łączna wartość Opłat Abonamentowych i Opłat Powiązanych za pierwszy pełny okres rozliczeniowy wynosi: 75,89 zł". Sumując opłaty abonamentowe po uwzględnieniu udzielonych ulg w promocji ( miesięczna) tyle wychodzi. Konkretniej: Pakiet Platynowy 24 zł, SNO 6,90 zł , opłata za dostęp do DTV HD 20 zł i internet przyspieszony z 40 MB do 60 MB 24,99 zł. A jak to wygląda u Ciebie z uwzględnieniem wszystkiego pojedynczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego skoro nadal uparcie nie chcą włączyć FOX, Sundance Channel, Planete+ , Family Sport czy History, a więc kanały o które abonenci proszą od dawna. Tymczasem włączają co im pasuje czyli to co jest tanie albo darmowe...

 

I nie włączą. @Kenzo a powiedz mi, który operator szanuje i słucha swoich abonentów? W walczycie, aby mieć sygnał FOX'a, a my z upc walczymy o odbieranie w swoich dekoderach kanału n sport. I obaj wiemy jak to jest i znamy odpowiedź w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrek

U mnie według tabeli:

Pakiet Platynowy 35zł, opłata za dostęp do DTV HD PVR 35 zł, Pakiet 20 Mb przyspieszony do 30 Mb 34,99 zł, erotyk 1 zł = 105,99zł (SNO pakiet z poprzedniej umowy, którego cykl rozpoczął się w kwietniu nie jest uwzględniony). Według umowy od kwoty 104,99 powinienem mieć rabat 20zł. W sumie powinienem płacić 84,99 zł + 2 zł za dwa pakiety. Jakby co mam całą rozmowę z handlowcem nagraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vectriusz

Pewnie trzeba walczyć o swoje :D . U siebie w BOKu jak byłem ( tak żeby potwierdzić to o czym rozmawiałem z konsultantem wcześniej, a mam w miarę blisko) jak sprawdzała przedstawicielka to miałem według niej tylko 10 zł rabatu zamiast 20 zł ( po 10 zł na internet i 10 zł na TV). Oczywiście wyjaśniło się po telefonie na infolinie , iż jest 20 zł. Razem ma być 126,72 zł ( razem z Canal Platinium na czas nieokreślony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie.

Babcia obecnie ma złoty z dekoderem sd, czy jeżeli wypowie umowę i nie podpisze żadnej z vectrą, to czy będzie miała te kanały ogólnie dostępne przez kabel antenowy normalnie? Kiedyś coś takiego czytałam, że wszyscy abonenci u których w ogóle jest pociągnięta vectra mogą korzystać bezpłatnie z pakietu stalowego. Ktoś coś wie?

 

Ps. Obecnie babcia płaci 45zł (sic!). Jakby dali złoty z sd (hd nie jest potrzebny, telewizor nie ma funkcji hd) za 2 dychy, to spoko, ale na to nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiem tyle, jak nie ma filtrów to powinien być pełny pakiet analogowy. Powinieneś brać dekoder HD bo właśnie przez takich ludzi "mi to nie potrzebne", "mój tv nie obsługuje HD" itd. każdy dekoder HD w VECTRZE ma wyjście SCART i można prawie podłączyć wszystkie telewizory, oraz dla tych co mają dekodery SD musi istnieć BBC, HBO, CANAL+, EUROSPORT w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież może wybrać taki http://www.hollex.pl/odbiorniki-dvb-c/2 ... ticum-xc80 wybór należy do odbiorcy.

Zawsze może znaleźć jakiś tańszy w necie. A przynajmniej będzie miała dostęp do wszystkie niekodowanych kanałów również w HD, a przy tym modelu SD będzie tylko dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda. to jeszcze mi wytłumacz czemu mam płacić 20zł za HD, skoro mogę płacić 10/15 za sd ;) No nic, czekamy na pismo i zobaczymy. Dzięki.

 

 

Bo to VECTRA i 20 zł za HD i 35 zł za PVR (w nc+ HD za 0zł/msc, PVR 5zł/msc lub 10zł/msc). Nie mam nic do ciebie ale to wina VECTRY i wgl wszystkich sieci kablowych powinny być już wszystkie dekodery HD, a nie bo po drugie zajumują transportery na satelicie przez właśnie kopie SD np. CANAL+, HBO, CINEMAX, EUROSPORT itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podpisaliśmy umowę. Platyna PVR + 60mb + wifi + Sport Na Ostro + Canal+Platinum na 24 miesiące za 130,80zł.

 

To ja dostałem podobną ofertę:

 

Platyna + 60Mb + HD PVR = 94zł

Multiroom HD = 7,5zł

SNO = 6,9zł

= 108,40zł

 

Dodatkowo

C+ Platinium = 49,9

 

Razem 158,30 - 20zł rabatu utrzymaniowego na 24m = 138,30

Po 24m abonament + 20zł i umowa na czas nieokreślony.

Zmiana bez kosztów dodatkowych, wymienią tylko modem na WiFi.

 

Teraz płacę za o wiele mniej, o wiele więcej, więc oferta na pewno na +, ale czekam jeszcze na telefon z MM po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które przedłużały swoje umowy "przez telefon". Dzisiaj zadzwoniła do mnie panna z ofertą (w wyniku złożonego wypowiedzenia):

 

Platyna PVR + 40mb+ wifi + 300 minut za 109,99 minus rabat utrzymaniowy w kwocie 20 zł czyli całość za 89,99, umowa na 24 miesiące.

 

Obecnie za taki sam zestaw płacę 114,87 zł. Oferta wydaje się ok. Moim głównym celem było płacić mniej i pozbyć się telefonu, który mi wciśnięto w grudniu 2013 nie do końca informując (w rozmowie tel.) o jego rzeczywistych kosztach. Panna stwierdziła jednak, że bez telefonu kwoty są takie same. Czy to prawda nie wiem, ale fakt jest taki, że płaciłbym mniej o prawie 25 zł, a więcej usług czy kanałów nie potrzebuję. Moje pytanie związane jest z tym przedłużaniem umowy przez telefon. Panna stwierdziła, że na maila mi wyśle nowe warunki. Jak to jest wtedy z rezygnacją, gdyby okazało się, że rozmowa telefoniczna swoje, a warunki rzeczywiste swoje? Czytałem powyżej że ktoś już miał tak robione i po przesłaniu na maila warunków umowy okazało się, że były różnice (a nie chce mi się dzisiaj leciec do BOK bo mam tam hektar drogi). Dla mnie to istotne, gdyż tak mi właśnie ostatnio wciśnięto telefon. Potem jak przyszedł monter to nie przeczytałem dokładnie przyniesionej umowy (wiem moja wina) i jak się zorientowałem co i jak to już było za późno na jakieś rezygnacje. Czy w takim wypadku przysługuje mi 10 dni na odstąpienie od warunków umowy? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...