Jump to content

AniaR

Users
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About AniaR

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Arkon daję znać, że wzięłam Platyna 4K PVR + Multiroom HD PVR + SnO + Eleven + Canal+ Select + HBO Go na 4 miesiące + Internet 100 mb/s na 24 miesiące za 129,80. Upgrade do 300 mb/s +15 zł. Technik dał modem czarny dwuzakresowy ubee (do 250 mb/s), który podobno jest lepszy od tego białego w zasięgu Wi-Fi (kilkupokojowe mieszkanie) i wg niego nawet przy upgrade do 300 mb/s wg niego warto poświęcić 50 mb dla tego zasięgu. Sama nie wiem? Mam 14 dni na ewentualną zmianę. Na Multiroomie nie mam obecnie wszystkich Eleven oraz paczki Canal+.
 2. Miał ktoś przypadek, że oprócz DUK kontaktował się z Wami pracownik z biura z Warszawy z numeru komórkowego? Miał wiedzę o moim wypowiedzeniu, biegła znajomość oferty Vectry, przedstawiona dobra oferta, która została przeze mnie zaakceptowana, termin przyjścia techników ustalony, a techników brak. Infolinia nie ma informacji o przyjściu techników w swoim systemie. Biorę pod uwagę próbę oszustwa, ale nie wiem jaki miałby być cel oszusta, bo nie prosił o zupełnie żadne dane. Mam imię, nazwisko, numer telefonu owego przedstawiciela. Telefonu nikt nie odbiera, a Internet mówi skąpo o tym numerze w jednym komentarzu, że to "Vectra".
 3. @Madekp, zależy mi na tym co wyżej w ofertach. 4K, wszystkich sportowych i Internecie 300 mb/s + Multiroom. Dekoder 4K z oferty jest z nagrywarką, dekoder do Multiroomu Full HD z nagrywarką.
 4. Było wcześniej 125 zł, ale dobralismy Eleven za 15 zł, bo zależało nam na czasie. Wszystko jest już na czas nieokreślony, tylko właśnie paczka Eleven jest do czerwca. Dzięki za pomoc, na pewno napiszę, jeżeli coś się uda ugrać. /edycja Czy zdarzyło się komuś, że dzwonił konsultant nie tylko z DUK z Gdyni, ale i z numeru komórkowego z Warszawy? /edycja2 Propozycja ostatnia: Platyna 4K + Multiroom PVR + SnO + Eleven + Canal+Select + HBO Go 4 miesiące za darmo + Internet 100 mb/s za 129 zł. Z Internetem 300mb/s - 144 zł.
 5. @Arkon, teraz mam sprzed 4 lat (albo 6??) Platyna PVR + SnO + Eleven + Canal+ Prestige + Internet 60 mb/s za 140,80.
 6. Kolejna propozycja Platyna 4K + Multiroom (bez 4K) + SnO + Eleven + Canal+Select + HBO Go + Internet 300 mb/s za 164,79 zł na 24 m-ce.
 7. @Arkon, dzięki za opinię. To trzecia propozycja. Wcześniej w tej cenie był proponowany Internet 150mb/s. Inny konsultant ww pakiet też z Internetem 150mb/s proponował za niecałe 168 zł.
 8. @vizir, poprzednie zobowiązanie mam do czerwca Zaproponowana oferta na 24 miesiące.
 9. Szukam opinii o ofercie: Platyna + dekoder 4K + Multiroom (bez 4K) + SnO + Eleven + Canal+ Prestige + Internet 600mb/s za 164,70 zł. Warto? Wypowiedzenie złożone. Zobowiązanie do czerwca.
×
×
 • Create New...