Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@tomybb

 

Ta oferta w nc+ to 59 PLN przez 5 m-cy a potem przez pozostałe 10 m-cy po 79 PLN. PVR nie wiem ile kosztuje ale w tej ofercie. Drobnym drukiem na dole była jeszcze bodaj adnotacja, że część kanałów jest płatna dodatkowe 10 zł/m-c (np. Nat Geo Wild HD i kilka innych) czyli dodatkowe ssanie z kieszeni. Średnio wychodzi zatem po 60-70 PLN/m-c plus pewnie masz jakiś net za 50 PLN więc sumarycznie ok. 120 LPN. W Vectrze za Platyne+SNO+Net 60 Mb+pełny C+ mi krzyknęli 125 PLN. Moim skromnym zdaniem wychodzi na jedno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ale gruba ponad jakiś rok temu zrezygnowałem. Mam 40" i powiem Ci, że ja tam nie narzekałem. HD to HD, dla mnie było gitara. Na SD no cóż, zdarzałą się pikseloza ale to też kwesti TV, skalowania, etc. Eksperetem i jakim wybitnym estetą nie jestem ale ja nie narzekam. Co bezproblemowości to Vectre mam ponad 2 lata i owszem, ze 2-3 razy była jakaś awaria netu czy TV ale max. trwało to dwa dni bodaj. Gdyby mi zaproponowali np. za 110 PLN to bym się nawet nie zastanawiał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili też z NC+ . Ponieważ mam Vip-a w Vectrze to chciałem podobny pakiet . Nie pamietam nazwy tego pakietu ale za ponad 51 hanałów HD w tym ozywiście Canal+ i HBO chcieli 114 zł. + 20 zł za multiroom . W NC+ multiroom na drugim TV jest w wersji full.

Pamietajcie jednak że w NC+ nie ma Polsatu Sport i Extra . A to są ważne sportowe kanały. Dlatego zostałem przy Vectrze bo obnizyli mi trochę cenę za VIP-a w ramach wycofania wypowiedzenia i zwiekszyli prędkość internetu.

Jakościowo napewno NC+ jest lepsza ale musiałbym dokupić antenę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podpisaliśmy umowę. Platyna PVR + 60mb + wifi + Sport Na Ostro + Canal+Platinum na 24 miesiące za 130,80zł.

Najkorzystniejsza o dziwo okazała się oferta z BOK. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Pan na infolinii chciał mi dać platynę pvr+30mb(bez wifi)+SnO+Canal+Platinum za 141,80. Porównywaliśmy ofertę z nc+, bo zależało mi na c+ (głównie sportowych)i szału nie ma. Mogliśmy mieć w tej samej cenie w nc+ (ok. 125zł) wszystkie pakiety tematyczne+paczka canal+sport (sport, family1, family2), no i wziąć internet od innego dostawcy, albo nawet od vectry. Biorąc pod uwagę, że abonament w nc+ wyszedłby 80zł, raczej nikt nie dałby internetu 60mb za 40-50zł. Więc faktycznie wychodzi na jedno, a trzeba zapłacić aktywację, antenę, ciągnąć kabel (w naszym przypadku całkiem sporo), no w vectrze mamy wszystkie c+ i komplet sportu, np. polsaty, na których chyba teraz już nie będzie nic hehehe

 

Pozdrawiam.

 

/edit

Zapomniałam dodać, że powyższa oferta bez paczki C+Platinum wychodziła już 100zł z hakiem, więc pewnie mniejszy rabat. Zdecydowaliśmy więc, że bierzemy taką. Co śmieszniejsze, jeżeli po roku zrezygnujemy z C+, to będziemy płacić 80,80zł. Tak więc biorąc pod uwagę jeden rok za 130,80 i drugi rok za 80,80 średnia na 2 lata wychodzi 105,80, więc nierozsądnym byłoby tego C+ nie brać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Najpierw byłam w BOKu (środa) bez papierka, chciałam rozwiązać na miejscu, ale Pani mi dała dwie oferty i wzięłam do przemyślenia. Jedna z nich była nawet kusząca, ale dekoder HD i umowa na 36mcy nie wchodziła w grę. W piątek pojechałam z papierkiem, ta sama Pani przyjęła. Późnym popołudniem dostałam telefon, że ma dla mnie ofertę, którą już pisałam wcześniej. I to nawet z PVR i na 24mce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam biuro utrzymania klienta zaoferowało mi gorszą ofertę (platyna pvr, 30mb, SnO, C+ za 141,80). Może te 130zł nie jest szałowe, ale wątpię, że coś więcej by się udało wyrwać. Bez C+ (49,90) za platynę pvr, 60mb, wifi, SnO wychodzi 80,80, czyli podobnie jak Twoja oferta, tylko inna prędkość internetu. W każdym razie jestem zadowolona. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsultant powiedział,że nie trzeba wypowiadać umowy skoro wejdzie w życie aneks. Miałem Złoty HD + SNO+ Canal + Platinium+ Net 30 MB = 149.81 zł. Wziąłem Platyna HD + Net 60 MB+ SNO+ Canal+ Platinium ( zostawiłem na czas nieokreślony)= 126,72 zł. Co sądzicie? Żeby się czasem nie okazało że dwa rachunki by przychodziły bo w Vectrze różne rzeczy się dzieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrek

 

Do mnie już przyszedł nowy aneks i to co miało zostać po staremu zostało (canal+platinium, multiroom OPŁATA - 24,90+5,90). Natomiast to co wynegocjowałem zostało naniesione( Platyna HD PVR, 60MB, SNO, Opłata 74+6,90) Ja jestem zadowolony 111,70zł za całość. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phhh, mi twardo proponują za C+ Platinum 49,99. No nic, wypowiedzenie wysłane więc czekam na rozwój wypadków. Powiedzcie mi tylko czy jeśli Vectra informuje, że do 31/08 musi do nich wpłynąć pismo z wypowedzieniem to ew. zakończenie umowy następuje w tym samym terminie czy np. dopiero za miesiąc? Pismo do nich trafi za jakieś 2-3 dni i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...