Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam działa 600Mb/s na światle bo mi za dopłatą 20 zł proponują 600Mb/s obecnie mam 100+ platyna w multiroom 1.0 płace 112,49 umowa już dawno skończona jaki dają modem czy TV dalej działa na kartach CI+ po przełączeniu? Swoją drogą dziwne te światło jak puszczają je po koncentryku.

Edytowane przez Enox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę. Wybrałem się do biura kablówki przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Wybrałem kolejkę "rezygnacja", rzuciłem papierami na stół i.. przedłużyłem :D

Warunki jakie zaakceptowałem:

Wymiana starego dekodera na Arrisa PVR HMC 4120. Multiroom również obiecała, że będzie takim samym dekoderem. Pani trochę chodziła po biurze, dopytywała, dopisywała. Zobaczymy. Obecnie posiadam 3831CDX, wolę cykanie dysku od tego zamulania. Kolega ma Arrisa, widziałem, wszystko mi w nim pasowało, ale teraz konkrety:

 

  • Internet 300Mbit + PVR + Platynowy + Sport na Ostro + Eleven = 99,90zł
  • Canal+ Prestige = 39,90zł
  • HBO z HBO GO = 20,00zł (jakaś osobna promocja, bo w arkuszu jest za 24,90)
  • Cinemax = 6,90zł
  • Filmbox = 6,90zł
  • Multiroom 2.0 PVR = 10,00zł + aktywacja za złotówkę

Łącznie 183,60zł i co najlepsze, ceny nie wzrastają automatycznie po upłynięciu okresu promocyjnego.

 

Ofertę przyjąłem, bo uważam, że jest bardzo dobra w porównaniu do niektórych, prezentowanych na forum. Monter przyjeżdża w środę. Wszystko załatwiłem w punkcie, bez kombinacji i negocjacji.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti: wiem, dokładnie tak samo działa w platformach satelitarnych (mam i korzystam :) ), tzn. moduł służy tylko do dekodowania kanałów zakodowanych, Do odbierania/nagrywania FTA nie trzeba żadnych modułów. Telewizor musi rzecz jasna - żeby w ogóle odebrał sygnał - być wyposażony w odpowiedni tuner: DVB-S w przypadku "satki", DVB-C dla "kabówek". Choć słyszałem, że są gdzieniegdzie dostawcy kablowi "wpuszczający" sygnał w paśmie DVB-T (TV naziemnej), ale to chyba nie dotyczy Vectry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jap20 Tak, można. Do korzystania z Vectra online nie potrzeba Internetu od Vectry. Poza lokalem abonenta dostępna będzie jednak mniejsza liczba kanałów niż w lokalu.

 

Mozna poznac liste kanalow, jaka jest dostepna poza lokalem?

Edytowane przez Barti
Cytując czyiś post należy wskazać autora cytowanego postu, jego datę i godzinę. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, bardzo uboga ta lista poza netem vectry, 

a tak jeszcze: ktos ma net i tv i tym samym dostep do tvonline, ktos inny loguje sie na ta dana osobe w innym mieszkaniu innym miescie tez z netem od vectry ale bez telewizji tam, czy lista kanalow tez bedzie ograniczona ? 

wiem, ze w teorii tak, ale jak jest w praktyce ? 

ps. swoja droga to troche bez sensu, tv online ma sluzyc dla kogos ogladac kanaly jak jest poza domem, a tu takie ograniczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

zatem bez sensowna ta usluga od vectry, jak ktos chce ogladac w domu to oglada na tv, a jak ktos chce ogladac poza domem to dla takich osob powinna byc ta usluga a tu blokuja najlepsze kanaly, jedyny plus ze eleven jeszcze pojdzie,

Nie zgodzę się z tobą :P Idelana usługa dla osoby nie będącej waszym abonentem, czyli takiej jak jak :cool:  Plus tej usługi to brak ograniczeń godzinowych. Dzięki niej mogę oglądać kanały te co mam w NC+GO a nie zużywam limitu godzin. Minus to brak kanałów "premium" takich jak HBO, Cinemax, Canal+.

Istotna sprawa nowa "online" działa na łączach zewnętrznych. U mnie tak właśnie śmiga na Neostradzie. Pakiet Platyna i 86 kanałów jest dostępnych , czego chcieć więcej? ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w marcu 2018 r. Zaczynają dzwonić z ofertą internetu 500 Mb/s (teraz mam 100 Mb/s) - dodatkowe 20 zł do abonamentu + wymiana modułu. Umowa przedłużona o 24 m-ce. Oczywiście odmówiłem. W styczniu wyślę wypowiedzenie.

 

Czy podwyższenie internetu do 500 Mb/s wiąże się tylko z wymianą modułu czy też należy wymienić kable? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...