Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@xut2zs - Poprzednio posiadałem ADB 3831cdx czyli właśnie z nagrywarką. Mogę potwierdzić, że zdarzały się braki w grafikach kanałów. Możesz wymienić dekoder na Arrisa, ale zapłacisz za tą wymianę 150zł. Możesz też podczas przedłużenia umowy (jak ja), wynegocjować wymianę sprzętu za darmo.

 

@Enox - Tak, ale tutaj była mowa, że upload był osiągany dla podwyższonej prędkości, więc modem już zaczytał nowe parametry. Problem tkwi w nadajniku (wifi przez urządzenie od vectry) i odbiorniku (karta sieciowa) oraz braku możliwości przesyłu/odbioru pełnego downloadu oferowanego przez operatora, w związku z posiadaną prędkością.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci powiem coś ciekawego właśnie arrisa tego [beep]a się pozbyłem i w zamian dostałem to ABD o którym wspominasz  z czego bardzo jestem zdowolony choć trochę muli ale przy arrisie to przynajmniej działa bo tamto [beep] nie dość że dysk w nocy chodził jak traktor to po kilka razy dziennie bez powodu się wyłączał, resetował i to w najmniej oczekiwanych momentach. Po kilkunastu tel. i  3 wymianach na arrisa w końcu dali coś co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość stacji jest już przecież w HD... Nie przesadzajmy.

 

Myślę, że Vectrze brakuje już tylko TV4 w wersji HD. Reszta kanałów to raczej niszowe pozycje, które mogą zadowolić telemaniaków takich jak my, ale przeciętny widz nawet ich nie zauważy :wink: . Poza tym oferta jest zwyczajnie... kompletna. Nie da się obejrzeć nawet 5% tego co jest w ofercie. Jeżeli bardzo się chce to można, ale mózg się przepali od ilości reklam na kanałach płatnych nie-premium. To jest największy mankament telewizji kodowanej (kablowej i satelitarnej), niezależnie od operatora...

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę to forum od dawna, głównie na temat Cyfrowego Polsatu. Potrzebuję rady odnośnie Vectry. Obecnie mam internet 50Mb w cenie 45 zł , ponieważ skończyła się umowa wysłałem wypowiedzenie. Przed wysłaniem otrzymałem ofertę 100 Mb za 49,99 zł. Dam radę ugrać coś taniej z tą prędkością ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić arris na olx? Nawet jeśli nie działa to dysk 500gb za 50zl to chyba dobra oferta.

 

Nie kodowanie odkoduje jak ktoś nie ma tv z dvbc.

Jak nie ma karty w komplecie to na środku będzie czerwony komunikat włóż kartę lub brak karty... I nie zamkniesz tego exitem. Ciężko coś oglądać w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 100Mb/s z pakietem złotym i modułem Cam za 49zł

Wiadomo, że zazwyczaj u operatorów usługi w paczce sumarycznie wychodzą taniej, niż każda z osobna. Na koszt także wpływa czas zobowiązania, tutaj domyślam się 24m-ce (preferuję jak najkrótszy, oczywiście w rozsądnej cenie). Podobno w negocjacjach liczy się ilość konkurencji w danej lokalizacji - im więcej tym łatwiej coś ugrać.

Moduł CAM Vectry ma zablokowane nagrywanie kanałów kodowanych. Dla mnie duży minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jaką prędkość osiągacie przez wifi, jeśli macie podpisaną umowę na 100 Mb? Bo u mnie jest tylko 35-40.

Na kablu jak testowałem pełne 100 Mb/s. Na wifi mniejsze prędkości osiągałem jakieś 60 Mb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...