Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś może jest zorientowany czy kanał Universal HD był w gwarantowanych czy tez nie? Wiem ze zaraz jakaś mądra osoba napisze żebym sprawdził w swojej umówię ale o dziwo nie zauważyłem go ani w jednej ani w drugiej opcji.. z góry dzięki za odp w razie jej braku będzie trzeba zadzwonić do nich

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A hipotetycznie gdyby był to można by było zrywać umowy lub co najmniej je renegocjować na lepszych warunkach? :)

Oczywiście, tak jak teraz ma miejsce w nc+ czy CP.

Ale Ty masz tak dobrą ofertę cenową, że nie wiem czy dostałbyś coś lepszego ;-)

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wykazach, które mam z tego roku, był zawsze w niegwarantowanych. Zarówno wersja sd jak i hd.

Czyli lipa a myślałem ze może sobie coś jeszcze ugram przy umówie mam jeszcze pytanie odnośnie multiroom, jaka jest cena miesięcznie i czy znowu robią jakies haczyk odnośnie przedłużenia umowy czy poprostu jest jakiś okres zopowowiqzania na niego? Chyba już kabały premium typu c+ chodzą na drugiej karcie?! Bo z tego co ni wiadomo to w przeszłości takiej opcji nie było

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium masz aktualnie za 15zł miesięcznie (z tą różnicą, że na drugi dekoder nie musisz wykupywać pakietów premium, bo są one włączone tak jak na głównym). HD aktywacja to 0zł, PVR HD - 49zł. Zobowiązanie na 24 miechy.

 

Oczywiście, tak jak teraz ma miejsce w nc+ czy CP.

Ale Ty masz tak dobrą ofertę cenową, że nie wiem czy dostałbyś coś lepszego :wink:

Neta mógłbym lepszego zawsze ugrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lipa a myślałem ze może sobie coś jeszcze ugram przy umówie mam jeszcze pytanie odnośnie multiroom, jaka jest cena miesięcznie i czy znowu robią jakies haczyk odnośnie przedłużenia umowy czy poprostu jest jakiś okres zopowowiqzania na niego? Chyba już kabały premium typu c+ chodzą na drugiej karcie?! Bo z tego co ni wiadomo to w przeszłości takiej opcji nie było

 

 

 

Mimo wszystko warto poczekać, bo przy przedłużeniu umowy mi proponują multiroom pvr za 10 zł i aktywację 1 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko warto poczekać, bo przy przedłużeniu umowy mi proponują multiroom pvr za 10 zł i aktywację 1 zł. :)

Ja mam bodajże umówię od kwietnia/maja tego roku także musiałbym trochę długo czekać dzięki za odp.. zobowiązanie na 24 miechy to jakby umowa od nowa lipa trochę

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Universal Channel od zawsze był niegwarantowany?

 

Mam umowę z czerwca 2016r., nie widzę w niej żadnego załącznika z kanałami gwarantowanymi i niegwarantowanymi.

Szukając po nazwie promocji nic nie można znaleźć na stronie Vectry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, przewidywałem że gdzieś w tych 824 stronach jest ten telefon, ale nie sądziłem że już na 822 stronie ;)

Można skasować posty dotyczący pytania o numer telefonu.

 

A wracając do tematu DUK, negocjuje warunki dla rodziców. 

Pierwszy telefon bez rezultatu, oferta Vectry:

Platyna + CI+ + 100 Mb = 84,90

 

Wydaje mi się to odrobinę słabą ofertą.

Jaka kwota będzie akceptowalna na dzień dzisiejszy ?

Edytowane przez freak82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...