Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@zaq13 - to jest raczej kwestia tego że masz podpisane porozumienie na relax mix film.

 

Ja jako abonent z podpisaną lojalką na relax mix mam takie coś:

Pakiet Relax Mix

 

19,90 zł

Pakiet Relax Mix Film

 

54,80 zł

 

oraz

Pakiet Familijny

 

29,90 zł

Więc dla każdego ceny podaja indywidualnie, w/g podpisanych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić po około 15 minutach (sic!) ale sprawa z HBO już załatwiona

15 zł przez pierwsze 6 miesięcy

20 zł przez kolejne 6 -umowa na 12 miechów ( przy pakiecie real mix)

 

Porozumienie powinno przyjść pocztą do końca stycznia lub na początku lutego - do tego czasu według zapewnień pana z cok oglądamy gratis.

Aktywacja powinna nastąpić jutro rano - ze względu na dużą ilość osób zainteresowanych HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to, że włączą dotyczy wszystkich czy tych, którzy się dodzwonili i zamówili telefonicznie??

 

Z rozmowy można było wywnioskować że tym którzy się dodzwonili i wyrazili zgodę na dołączenie HBO - ale jak sami wiecie co innego mówili wczoraj ( że HBO od lutego ) a co innego mówią dzisiaj ,także [beep]a ich wie :D -może w pierwszej kolejności odkodują tym którzy zadzwonili a w póżniejszej kiedy minie "szał na HBO " odkodują na zachętę innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze narazie tylko 15zl a pozniej za calosc. mam podobnnie z Samsungiem HD, obecnie nie moge sie do nich dodzwonic. Co do jakosci to widzialem wczoraj u kumpla bo sobie rozkodowal tak dla ciekawosci jaka jakosc i czy nadaje to nadawal normalnie ale bez polskiej foni. jakosc swietna duzo lepsza niz w C+, niewiem jak w n bo niemialem jeszcze mozliwosci porownania. co do CP rozdzielczosc 720x576 na kanalach HBO. Niestety konsultanci byli wczoraj nie doinformowani wynika z tego ale zalatwili juz to. reasumujac mamy wkoncu nasze oczekiwane HBO w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej poczekać tyle czasu się czekało to i miesiąc jeszcze się wytrzyma. Myślę że CP łapie teraz abonentów na te umowy by nie uciekli, ja mam umowę na czas nieznaczony jak podejrzewam wielu tutaj a cenowo i programowo wszystkie platwormy zbliżaja się do siebie.Także przez 12 miesięcy musiałbym dmuchać na swój stary dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) co do CP rozdzielczosc 720x576 na kanalach HBO.

 

W CP jest tak jak na dosyle:

HBO, HBO2 - 640x576

HBO Comedy - 544x576

Czyli marne 2 lub 3 Mbps, w n dodatkowo dochodzi AVC. Jeśli ktoś uważa, że HBO ma rewelacyjną jakość (dzisiaj już parę razy tak przeczytałem), to pozostaje mi tylko życzyć przyjemnego odbioru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Niby lepsza, ale przez to niektórzy ciągle mieszają i zmieniają raz na C+ raz na HBO... Może to i lepsze, ale z drugiej strony platforma nie ma pewności jak długo dany abonent będzie korzystał z pakietu premium, natomiast CP będzie miał gwarancję na rok i pewną kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i też kazałem sobie uruchomić, jest tak jak myślałem, to że zadzwonimy i się zdecydujemy to nie jest równoznaczne z tym że musimy podpisać porozumienie, nie musimy go podpisywać, dodatkowo dowiedziałem się że po okresie roku umowa automatycznie przechodzi w umowę na czas nieoznaczony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Pani na infolinii nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła że HBO będzie wkrótce dostępne jako opcja bez umowy, to oczywiste że tak będzie !!! Najpierw jednak chcą zebrać żniwo umów od ludzi którzy długo czekali na te kanały w CP a potem dla tych co nie podpiszą to będą podsuwać je jako opcję bez umowy i po droższej cenie.

 

To świństwo ze strony HBO i Polsatu że w ostatniej chwili zdecydowali się na takie działanie, HBO jako opcja premium powinna być jak zawsze dostępna bez umowy, chcą na siłę wiązać klientów umowami - to może wyjść tylko na ich niekorzyść bo po pierwsze nie wszyscy którzy zamierzali wziąć HBO teraz się na to zdecydują a poza tym psują sobie tym wizerunek u obecnych klientów (u mnie mają duży minus) i odstraszają na korzyść n-ki tych którzy jeszcze nie wiedzą którą z platform wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...