Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już do nich dwa razy dzwoniłem [pierwszy raz wczoraj o 17.30 powiedzieli mi że do dzisiaj będę mieć HBO, niestety tak się nie stało więc o 15:28 zadzwoniłem ponownie, pan kazał mi włączyć dekoder na kanał 10 i nie wyłączać przez najbliższe 2-3 godziny, niestety po ponad dwóch godzinach nie ma widać HBO, wygląda na to że zadzwonię do nich jeszcze raz -_-']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie tego porozumienia nie jest obowiązkowe. I każdy może HBO oglądać przez minimum miesiąc za friko (każdy, w sensie kto zadzwoni lub wyśle meila z prośbo o odkodowanie). ktoś tu napisał ze rozmowy telefoniczne są nagrywane i to będzie też jako dowód. Owszem, tak będzie, ale zawsze można przecież powiedzieć że z tym czy tamtym punktem umowy się nie zgadzam i jej nie podpisuje i oni niech sobie wtedy HBO kodują (nikt nie może zmuszać nikogo do podpisania umowy!).

Rozmowa telefoniczna to tylko deklaracja a nie żadne zobowiązanie.

 

To co zrobiło CP to największa głupota. Przecież dużo łatwiej było by im odkodować HBO przez cały styczeń i za pomocą paska w dolnym ekranie informować jak można zamawiać HBO na kolejne miesiące. Wtedy zrobili by sobie lepszą reklamę i z pewnością więcej osób podpisało by ta umowę. A tak mają jeden wielki bałagan i dodzwonić się nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tak by było lepiej, ale chcę oglądać HBO już teraz, a na razie jedyna opcja jego zamówienia to zamówienie na infolinii CP i zadeklarowanie podpisania umowy. Jednak pytam, gdyż nie widziałem nigdy tej umowy, więc nie wiem co tam napisali, a nie powiem, że coś podpiszę, jeżeli tego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila z prośbą o odkodowanie i przesłanie porozumienia już po minucie odesłali maila o takiej treści :

 

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że oferta Cyfrowego Polsatu została powiększona o nowe kanały HBO, HBO2 oraz HBO Comedy.

Warunkiem odbioru powyższych kanałów będzie podpisanie stosownego Porozumienia do Pakietu Relax Mix, którego niebawem zostanie do Państwa wysłane. Porozumienie zobowiąże do wnoszenia dodatkowej opłaty abonamentowej za HBO przez podstawowy okres 12 miesięcy. Dodatkowa opłata przez pierwsze sześć miesięcy będzie wynosiła 15 zł, a przez kolejne 20 zł. Łączna opłata abonamentowa za Pakiet Relax Mix + HBO będzie wynosiła kolejno: 34,90 zł, a po sześciu miesiącach 39,90 zł.

Przyjęcie oferty nie jest obowiązkowe. Szczegółowe informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl, telefonicznie oraz listownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to odp z automatu ale jest to w końcu odpowiedź z pierwszej ręki (CP) , a maila wysłałem bo cały dzień próbowałem się dodzwonić bez skutku.

 

A zdanie "Przyjęcie oferty nie jest obowiązkowe" jest tu jak dla mnie najważniejszą informacją. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...