Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHA A ja zadzwoniłem do nich 30 minut temu i spytałem się dlaczego jeszcze mi nie odkodowali HBO skoro wczoraj rano wyraziłem chęć podpisania porozumienia i w ciągu 24h obiecali mi że włączą HBO promocyjnie do czasu otrzymania pocztą listu. I Miła Pani poprosiła o numer karty i obiecała że jeszcze dziś włączą. Dotrzymała Obietnicy!! mam HBO!! i nic by w tym dziwnego nie było jak fakt że do nich wczoraj nie dzwoniłem i nie wyrażałem żadnej chęci :P

I love You Cyfrowy Polsat!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak napisze do CP emaila,zeby mi odkodowali HBO na jakis czas,ale nie chcę podpisywac umowy,to mi odkodują?

 

ja napisałem z icok zapytanie dlaczego nie mogę mieć hbo, to mnie dzis zaskoczyli bo patrze i mam!!

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że oferta Cyfrowego Polsatu została powiększona o nowe

kanały HBO, HBO2 oraz HBO Comedy.

Warunkiem odbioru powyższych kanałów będzie podpisanie stosownego Porozumienia

do Pakietu Relax Mix Film, którego niebawem zostanie do Państwa wysłane.

Porozumienie zobowiąże do wnoszenia dodatkowej opłaty abonamentowej za HBO przez

podstawowy okres 12 miesięcy. Dodatkowa opłata przez pierwsze sześć miesięcy

będzie wynosiła 15 zł, a przez kolejne 20 zł. Łączna opłata abonamentowa za

Pakiet Super Film będzie wynosiła kolejno: 44,90 zł, a po sześciu miesiącach

49,90 zł.

Przyjęcie oferty nie jest obowiązkowe. Szczegółowe informacje będą Państwu

przekazywane na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej

http://www.cyfrowypolsat.pl, telefonicznie oraz listownie.

 

Ciekawe jak się sprawa zakończy skoro złożyłem wypowiedzenie!!

 

ja chciałem tylko se popatrzeć do kwietnia bo do tego czasu będę jeszcze abonentem.

 

A Jak potem rozmawiałem telefonicznie to powiedział mi pan ze wpłynęło już wypowiedzenie i qpa z HBO nawet za 25zł!!

 

także albo jest bałagan albo coś nie tak bo sami sobie zaprzeczają.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak dzwonilem i po 10 minutach sie dodzwonilem zamowilem paczke hbo, i zapytalem sie konsultanta kiedy mi aktywuja te knaly a on mi powiedzial iz trudno mu to powiedzieć gdyż opłacone jest do 7 stycznia.

 

Ja abo mam do 08 stycznia i nie było żadnych problemów nie wiem jak szybko włączyli bo mnie nie było, ale jak wróciłem po ok. 1.5 godz. to kanały już śmigały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że CP jakoś sobie poradziło z tym całym zamieszaniem, jeszcze nie widziałem żeby do tej pory kiedykolwiek biuro prasowe Polsatu odpowiedziało w ten sam dzień w którym pojawiają się jakieś niedomówienia. Choć nadal uważam że powinni uruchomić HBO jako opcję bez umowy, to jednak taka umowa daje niższą (i gwarantowaną)cenę szczególnie dla tych którzy nie zamierzają rezygnować z HBO po miesiącu czy dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mogą zamówić abonenci z 5 miesięczną darmochą jak moja siostra ma darmoche do kwietnia i za pierwszym telefonem jej włączyli.Próbuj jeszcze raz.Trafisz na innego konsultanta i Ci włączy.

 

P.S.

Ja kupiłem sobie wczoraj nowy dekoder u dystrybutora bo w starym mi sie kończy umowa i HBO jest też pierwszy miesiąc gratis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy chcą wykołować CP w sprawie HBO!! Pamiętajcie wydajecie ustne oświadczenie, że zgadzacie się na podpisanie porozumienia!! Wasz podpis ma być tylko formalnością... Rozmowy te są nagrywane, więc mogą żądać od Was wypełniania warunków porozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...