Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Prawa nie ma także abonent do oszukiwania CP, że owe porozumienie podpisze... A wielu to robi i ogląda HBO za darmo. Kij ma zawsze dwa końce, a większość Polaków jak nie kombinuje to nie żyje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli niechcesz nie bierz HBO jesli natomiast prosisz o aneks podpisz i po roku mozesz zrezygnowac z miesiecznym wyprzedzeniem dajesz pismo ze rezygnujesz z HBO . Przez pół roku i tak placisz tylko 15zł a potem 20 lub 25 przez 6 mies potem rezygnujesz i niemasz wiecej hbo.Chyba ze po jakims czasie znowu zechcesz to podpiszesz nowa umowe. Nie oszukujmy CP bo mozemy sie na tym przejechac i wiecej moga tobie juz nie wysłac aneksu na hbo. Do tego moga dac kare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ponoć nie chcieli włączać, tym którzy powiedzą, że nie podpiszą i ludzie mówili co innego, a co innego zrobią... To jak jest ostatecznie, bo każdy pisze co innego :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miła pani powiedziała ze wyśle umowę i na pytanie co sie stanie gdy go nie podpisze to powiedziała iż stracę sygnał hbo a do czasu odesłania oglądam za darmo :wink: na dobrą sprawę wygląda to ze jak umowy nie podpisze to zgaśnie i potem będą jakieś problemy by włączyć i opłacać..wszystko się dowiem jak nie podpiszę :D na infolini to mało wiedzą..więc wcale sie nie dziwcie ze jednemu mówią tak drugiemu inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zadzwonić i poprosić o uruchomienie i przysłanie porozumienia, ono jest przysyłane abonentowi i wtedy on się z nim zapoznaje i może je podpisać, potem płacić i oglądać dalej, albo jeśli nie podpisze to od następnego okresu rozliczeniowego straci możliwość odbioru. NIE MA OBOWIĄZKU PODPISYWANIA POROZUMIENIA, HBO URUCHAMIANE JEST OBECNIE W PREZENCIE, ABONENT PO OTRZYMANIU DRUKU DECYDUJE CZY CHCE DALEJ PŁACIĆ CZY NIE !!!!

 

Takie informacje uzyskałem na infolinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja często mam tak że chodź patrzę na opis jakiegoś filmu np. na filmweb.pl i widzę że w/g większości film jest fajny, a jak sam oglądnę to okazuje się że jest to dla mnie poprostu gniot. Czasem bywa odwrotnie że dużo osób tam narzeka na dany film, a mi akurat może się spodować...

Więc nie mów że wystarczy popatrzeć na ramówkę i będzie każdy wiedział czy jest to fajny kanał czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP umieszczono informacje co mają zrobić dotychczasowi abonenci CP aby oglądać HBO. Mam pytanie: a co z ludźmi którzy mają zamiar stać się abonentami CP? Na stronie nie widziałem informacji o abonamencie za HBO jaki by mieli nowi abonenci zapłacić.

 

Jeżeli wyraziłem się niejasno to przepraszam

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja myślę też że nic nikomu nie mogą zrobić za niepodpisanie porozumienia na HBO.

I powiem jeszcze że aktywowałem dzisiaj moduł CI CP prepaid na familijny + RelaxMix i na pytanie co z możliwością oglądania HBO dla tej grupy użytkowników konsultant powiedział że jeszcze nie ma oferty na prepaid z HBO.

Ale jak się karta w module zaktywowała to okazało się że HBO też jest włączone - pewnie na miesiąc ale zawsze i co przecież nikomu nie kazałem go włąnczać i jest.

Powinni jednak promocyjnie chociaż na dwa tygodnie wszystkim włączyć a nie tak jak jest teraz z tym dzwonieniem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP umieszczono informacje co mają zrobić dotychczasowi abonenci CP aby oglądać HBO. Mam pytanie: a co z ludźmi którzy mają zamiar stać się abonentami CP? Na stronie nie widziałem informacji o abonamencie za HBO jaki by mieli nowi abonenci zapłacić.

 

Jeżeli wyraziłem się niejasno to przepraszam

:D

 

Na dzień dzisiejszy biorąc HBO musisz podpisać roczne porozumienie z CP, które przedłuża Twoją umowę z Cyfrowym Polsatem o 12 miesięcy od momentu podpisania porozumienia.

Więc jak za miesiąc podpiszesz dwuletnią umowę na np. pakiet familijny w CP to od razu możesz zamówić sobie HBO i to bez jakiegokolwiek przedłużania umowy.

Czyli krótko mówiąc - na dzień dzisiejszy nowi będą mogli dołączać HBO tak jak obecni abonenci.

 

Z czasem myślę, że HBO w CP będzie dostępny tak jak w N i C+ czyli jako opcja dodatkowa, z której można będzie rezygnować i dodawać kiedy się chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że z płatnościami jest tak:

 

Pakiet Familijny + HBO - 52,90; po sześciu miesiącach 57,90

 

Pakiet Relaks Mix + HBO - 72,80; po sześciu miesiącach 77,80

 

Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

 

Poza tym CP ma chyba niezły bałagan bo mówicie niektórzy, że macie tą promocję 5 miesięcy gratis a nie chcą wam HBO włączyć. Ja też mam tą promocję i mi włączyli. Wygląda na to że skoro promocja obejmuje mnie do kwietnia to raczej od lutego będę tylko za HBO płacił a potem to już razem z Familijnym bo innego wytłumaczenia na to nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam tak. Obecnie płacę za PF 35zł. Umowa kończy mi się w sierpniu 2008, więc do tego czasu nie mogą mi zmienić opłaty. Jeżeli w Styczniu br podpisze porozumienie na 12 miesięcy na HBO to jak to teraz bedzie, czy przedłużaą mi PF do stycznia przyszłego roku i z jaka opłatą? Bo wiadomo że pakiet familijny od pewnego czasu wynosi 37,90zł.

I jeszcze jedno co lepiej jest dobrać do PF Pakiet FILM czy pakiet HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha chyba juz to zaczynam rozumiec

 

Cała sprawa z tym pakietem wygląda tak, że dokupujemy go do naszego aktualnego pakietu ?

 

Ale czy ja mając PF+RM i pozostało mi jescze ok. 6 miesięcy do końca aktualnej umowy mogę zrezygnować z RM i dokupić zamiast niego HBO? bo nie widze sensu płacić za telewizje 70zł ( a raczej mój tata, z którym w sumie całkowicie się zgadzam)

 

Zresztą najlepiej będzie jeśli się tam zadzwoni i po prostu zapyta. Sory za zamieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...