Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już zadzwoniłem i aktywowałem HBO.

Kanały powinny być dostępne w ciągu 2 godzin a umowa powinna dojść w ciągu 2-3 tygodni :)

A co do konsekwencji powiedziano mi tylko że wyłączą mi HBO.

Powiedziano mi również że nie musze podpisywać umowy jeżeli nie będe zadowolony z kanałów.

A okres próbny trwa do końca stycznia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. BOKu konsekwencjami są:

 

1. Wyłączenie HBO

2. Wyłączenie Ciebie, jako abonenta z podobnych promocji w przyszłości.

 

A jakież to spektakularne (podobne do uruchomienia paczki HBO) mogą nas spotkć w najbliższej i nieco dalszej przyszłości :shock::shock: -czyżby mieli zamiar dołączyć np. Canal sport, albo całą platformę C+ :wink::shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osob, ktore maja ta promocje 5 miechow za darmo i wlaczyli im to HBO to jedynym wytlumaczeniem jest chyba to, ze dzwoniliscie na samym poczatku i jeszcze w BOK-u nie byli za bardzo zorientowani i Wam aktywowali. Bo ja probowalem juz kilka razy i ciagle ten sam tekst slysze - za miesiac bedzie oferta dopiero dla Was...

 

Zastanawia mnie tylko, skoro Ci abo 5 m. za free nie moga z tego skorzystac, to co z tymi, ktorym mimo wszystko wlaczyli HBO i ktorzy odesla umowe. Ba! Podstawowe pytanie to jaka oferte tym ludziom wysla, skoro jej jeszcze dla nich nie ma :D

 

Podsumowujac - chce miec HBO, chce podpisac umowe, chce im placic, a oni tego nie chca - paradoks :D A na powaznie to CP zupelnie nie byl przygotowany do wprowadzenia HBO. Sprawdzilo sie, ze "co nagle, to po diable".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadzwoniłem i aktywowałem HBO.

Kanały powinny być dostępne w ciągu 2 godzin a umowa powinna dojść w ciągu 2-3 tygodni :)

A co do konsekwencji powiedziano mi tylko że wyłączą mi HBO.

Powiedziano mi również że nie musze podpisywać umowy jeżeli nie będe zadowolony z kanałów.

A okres próbny trwa do końca stycznia. :)

 

 

No fajnie załóżmy że nie podpisujesz porozumienia. Później myślisz że co znowu zadzwonisz i znowu w promocji będziesz oglądał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamieszanie wokół kanałów HBO zaczyna się robić już nudne. Teraz wszyscy dzwonią i wyrażają chęć posiadania tych kanałów. Jestem ciekaw ile osób po miesiącu odeśle porozumienie i jak szybko zaczną się głosy niezadowolenia wśród osób które to podpisały i są skazane na płacenie.

 

Ostatnio dzwoniąc do BOK zauważyłem że pojawił się komunikat że niektóre rozmowy są nagrywane, wcześniej tego nie było.

 

Nawiązując to posta @puszczyk odnośnie tego że nie zależy im na twojej kasie. Podobna sytuacja jest z pakietem mini. rozwiązałem umowę na familijny i chcę podpisać umowę na mini jednak nie mogę tego zrobić, tylko muszę kupić drugi dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do osob, ktore maja ta promocje 5 miechow za darmo i wlaczyli im to HBO to jedynym wytlumaczeniem jest chyba to, ze dzwoniliscie na samym poczatku i jeszcze w BOK-u nie byli za bardzo zorientowani i Wam aktywowali. Bo ja probowalem juz kilka razy i ciagle ten sam tekst slysze - za miesiac bedzie oferta dopiero dla Was...

 

Zastanawia mnie tylko, skoro Ci abo 5 m. za free nie moga z tego skorzystac, to co z tymi, ktorym mimo wszystko wlaczyli HBO i ktorzy odesla umowe. Ba! Podstawowe pytanie to jaka oferte tym ludziom wysla, skoro jej jeszcze dla nich nie ma :D

 

Podsumowujac - chce miec HBO, chce podpisac umowe, chce im placic, a oni tego nie chca - paradoks :D A na powaznie to CP zupelnie nie byl przygotowany do wprowadzenia HBO. Sprawdzilo sie, ze "co nagle, to po diable".

 

Z tym BOK-iem bywa różnie, mam też 5 miesięcy gratis, zadzwoniłem dzisiaj i już mam HBO. Czasami trzeba mieć szczęście związane z tym na kogo się trafia. A, że do końca sami nie wiedzą co i jak, nie ich wina tylko tych którzy tam rządzą i wprowadzają zamęt.

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zadzwoniłem i aktywowałem HBO.

Kanały powinny być dostępne w ciągu 2 godzin a umowa powinna dojść w ciągu 2-3 tygodni :)

A co do konsekwencji powiedziano mi tylko że wyłączą mi HBO.

Powiedziano mi również że nie musze podpisywać umowy jeżeli nie będe zadowolony z kanałów.

A okres próbny trwa do końca stycznia. :)

 

 

No fajnie załóżmy że nie podpisujesz porozumienia. Później myślisz że co znowu zadzwonisz i znowu w promocji będziesz oglądał??

 

 

Nie!

Zastanawiam sie czy wykupić HBO w CP czy wypowiedzieć im umowe i przejść do C+.

Musze sie zastanowić do końca stycznia ponieważ do tego terminu trwa promocja w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekałem 2 razy, raz ze 20 minut i nie połączyło. Jutro jeszcze spróbuję, jak nie to odpuszczam sobie to HBO.

 

A kiedy próbowałeś dzwonić do BOK bo jeżeli dzisiaj to nie dziwię się że Ci się nie udało.

 

BOK CP pracuje od poniedziałku do Soboty. CO do godzin pracy pewien nie jestem ale chyba od 8 do 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamówiłem HBO i już mam. Jednak dręczy mnie problem. W lipcu kończy mi się umowa i planowałem ją rozwiązać zgodnie z procedurami i ewentualnie skorzystać z następnej promocji CP a na pewno by taka się pojawiła. Jednak teraz nie wiem jak to będzie gdy podpiszę porozumienie i wyśle. Porozumienie jest na 12 miesięcy a umowa kończy mi się za pół roku.

 

Nie wiem czy muszę teraz obowiązkowo pozostać przy tej umowie i przejść na stałą umowę aż do wygaśnięcia porozumienia na HBO ? czy na przykład obecna umowa na PF+RM zostanie przedłużona do wygaśnięcia umowy na HBO ?

 

Mam nadzieję ze nie namieszałem i rozumiecie problem. Jak to teraz załatwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zadzwoniłam do CP w sprawie HBO i o dziwo bardzo szybko się połączyłam i włączyli mi kanały w ciągu 15 minut chociaż nie obiecywałam, że cokolwiek podpiszę, po prostu powiedziałam, że najpierw muszę zapoznać się z nowymi kanałami a potem zdecyduje czy podisać umowę czy nie którą niedługo mam dostć :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak zamawiałem paczkę HBO to wprost powiedzialem że najpierw musze przeczytać porozumienie i nie gwarantuje że podpiszę. Nie było żadnych obiekcji konsultanta co do udostepnienie mi go do czasu zapoznania się z porozumieniem i ewentualnego go podpisania. Mam ten pakiet i cały czas się zastanawiam czy go wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bok cp dziala 24h przez caly rok [ wliczając świeta ]

 

Dla abonentów 5m gratis istnieje mozliwość włączenia hbo , poprostu w okresie skredytowanym są zmuszeni do wniesienia opłaty tylko za hbo.

 

podany wczesniej przez kogos numer z koncówką "444" to bzdura

 

info z pierwszej reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...