Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,piszecie tylko o wlaczeniu jak dlugo trwalo itd ale nie widac zachwytu tymi programami.
Ja miałem HBO w Cyfrze, w 2007 nie miałem, teraz mam w N. Zachwytu nie ma bo aż tak rewelacyjne nie jest. Niektórzy wolą zresztą Canal+. Ja osobiście lubię HBO ale jakość obraz i brak prawdziwego 16:9 pozostawia miemiłe uczucie. Na razie wziąłem ale zobaczę co w marcu pokaże HBO HD, jak będzie taka ilość materiału HD jak w Nonstopkino to nie wiem czy zostanę przy nim. Jak bedzie większość, czyli prawie HBO to zostaję na 200%. Tak się składa że w Polsce SD w większości jest słabe, także nawet posiadacze zwykłych TV "widzą" różnicę miedzy HD a SD, że o posiadaczach panoramicznych TV nie wspomnę. Dla nich jest to delikatnie mówiąc wk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lubię HBO ale jakość obraz i brak prawdziwego 16:9 pozostawia miemiłe uczucie

 

Co to znaczy???

 

Mozna sie czepiac jakosci obrazu HBO, jakosc transmisji naprawde jest srednia a do tego czasami dochodzi jeszcze gorsza jakosc samego filmu.

Chcialoby sie tez DD i to 5.1. Niestety mam stary dekoder i nie moge podlaczyc do kina ale mam nadzieje ze wkoncu bedzie mozna wymienic dekodery i do tego czasu bedzie tam 5.1.

 

Ale juz wiele razy czytam zale na temat formatu obrazu na HBO. Pseudo 16/9 jest tam bardzo malo (prawdziwego jak wiadomo wcale nie ma) a wlasciwie mniej niz 4/3.

Chcielibyscie przycinania oryginalnych kinowych formatow do 16/9 ??? :roll: Przeciez to bylby skandal, pelna amatorka, jak mozna tak kaleczyc filmy i potem ogladac niepelnowartosciowy i wlasciwie jego polowe. Gdyby nie miescil sie Wam kupiony obraz w jakims miejscu sciany to obcielibyscie jego boki o polowe???

 

http://www.film.org.pl/dvd/format_obrazu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mówi o cięciu? Ma być anamorficzne 16:9 i tyle. Każdy wtedy zrobi co mu pasuje... Posiadacze LCD nic (poza wstępnymi ustawieniami dekodera oczywiście), a kineskopowcy zależnie od upodobań i wielkości ekranu albo przytną obraz albo zostawią paski. Ponadto jak ci walną na 20" CRT format kinowy to chyba lepiej trochę zmniejszyć czarne pasy kosztem obcięcia boków niż patrzeć na film przez lornetkę?

 

Przytaczany artykuł nie wspomina nic że letterbox "kastruje" nam sporo lini obrazu PAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcecie odrazu sie polaczyc z konsultantem bez wciskania 0 to dzwoncie na 222127111 kiedys w SMSie mi przysłali ze mam sie z nimi skontaktowac bo wplaty nie ma no moim koncie a poprostu system zle naliczyl Familijny (29,90) + Relax Mix Film (29,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze w tym wszystkim jest to że jak nie było HBO to było żle ,wręcz tragicznie :D -przypomnijcie sobie sami tematy na forum jak to marzyliście o HBO a teraz większość ( co nie znaczy że wszystkich tak gwoli wyjaśnienia ) zaczęło interesować tylko ile za free bez podpisywania umowy można oglądnąć ,nawet ramówka co niektórych nie zadowala :D - czego oczekujecie

po kanale za 15 zł ( póżniej 20 zł ) - chcesz nowości kinowych to idż do kina i zapłać za bilet 20 lub wypożycz film na dvd za 10 i sprawa załatwiona a nie oczekuj cudów ( przecież większość z nas znała ten kanał i jego propozycje filmowe jak nie od znajomych ,niektórzy sami mieli w C+ czy choćby z ze zwykłej gazety z programem tv ) a teraz są zaskoczeni i myślą no pooglądam sobie miesiąc a i potem nikt mnie nie zmusi do podpisania "lojalki" na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na stronie CP ukazała sie zmiana w cenie HBO z PF. Trzeba niestety płacic od początku 20 zł a w innych pakietach 6x15 + 6x20. Już CP kombinuje!!! I to już jest pierwszy argument że moę nie podpisywać porozumienia mimo swojej deklaracji, ponieważ zostałem poprostu oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o paczkę HBO to dali dla mnie na próbę i jeszcze się zastanawiam nad ewentualnym wykupieniem kanałów. Osobiście jestem zadowolony z kanałów, nie pierwszy raz mam styczność z kanałami HBO i mam świadomość, że kanały są nafaszerowane powtórkami, ale to jest normalne jeśli chodzi o kanały tematyczne. Jednak jak na razie jestem bliżej wykupienia niż zrezygnowania z tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam 200

Nie zastanawiaj się tylko kupuj HBO! :D

Kanały fajne,filmy spoko mogą być wszystko ładnie pięknie

@hoses

A możesz mi powiedzieć gdzie pisali,że HBO będzie kosztować 6x15 zł póżniej 6x20 zł?

Może mieli na myśli Relax Mix lub Relax Mix Film?Nie mówili nic o familijnym?Z drugiej strony powinieneś się cieszyć,że nie kosztuje 25 zł ja wcześniej mówili :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena 6mc za 15zł i 5mc za 20zł dotyczy pakietów Familijnego, Relax mix i Relax Mix Film...

Wiem bo posiadam familijny i opłata za ten pakiet HBO będzie wynosic jak napisałem...

 

Przy pakiecie familijnym HBO przez 12 miesiecy platne po 20 zł. Przy RX i RXF 6 miesiecy po 15 kolejne 6 po 20. Przy umowach z darmowymi piecioma miesiacami jest mozliwosc uruchomienia HBO po zgloszeniu sie do BOK-u natomiast nie ma jeszcze dokladnej oferty ceny tych kanałow. Dla klientów FTA oraz z pakietem MINI na chwile obecna nie ma mozliwosci wlaczenia kanałów HBO nawet po kontakcie telefonicznym a takze nie ma przygotowanej jeszcze zadnej oferty dla posiadaczy w/w pakietów. Tak sprawa wyglada na dzien dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami napisy lecą na teletexcie

 

Niestety w moim "Echostarze" nie ma teletextu.

 

Nie wiem jak będzie z dekoderami CP.

 

U mnie nie wykrywa napisów. Jedyny kanał na jakim udało mi się włączyć napisy to TCM, tylko, że w języku chyba węgierskim :)

Chciałbym, żeby temat ruszył, żeby wybór ścieżek i napisów w TV był taki sam jak na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...