Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO mamy najtanszy abonament na rynku :D A CP nie zdarzy z tymi umowami jak wyslac zaczna , 10 lutego to za chiny ludowe niezdarza do konca lutego, Poczta idzie ok 2 tyg zwrot 2 tyg to daje miesiac :D .Oferta HBO jest ok, CP mial nosa dodaj HBO, tylko ilu zamowilo 200 tys 500 tys ?? 1 mln?? :D 2 mln??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie aby az tak zaciekawilo. Abonenci posiadajacy pakiet za 9zl to osoby majace pewnie utrudniony dostep do nadajnikow naziemnych i niemajacy tam pelnej oferty kanalow. Pewnie przy obecnej zmianie cen w roznych branzach cena tego pakieciku tez nie utrzyma sie na takim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarla do mnie ta umowa na HBO i jestem w szoku... To nie jest umowa na samo HBO tylko na caly pakiet Super Film (czyli Fam+Relax mix+Cinemax). Czegos takiego nie podpisze, poniewaz chcialem do posiadanego Familijnego dokupic samo HBO, reszta mi nie jest potrzebna. Polecial Polsat w kulki... Problem beda mieli Ci, ktorzy nie zwroca uwagi na tresc porozumienia, tylko przeczytaja koszty (44,90 przez pierwsze 6 miechow, 49,90 pozniej). W porozumieniu nie ma mowy, ze jest to tylko czesciowy koszt, ktory nalezy dodac do oplacanego Familinego (czyli w sumie wyjdzie ponad 80 zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ktos tu jest cierpiacy jakie 44.90 jakie 4990.Przeciez mialo byc 37.90 i 20 czy tam 15 za pakiet hbo i nic wiecej chyba ze sam bede chciec a nie ze mam narzut 20 za HBO plus familijny moge dac ale ani grosza wiecej odpiszcie prosze czy to jaja czy faktyczna prawda!!!!!!!!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest cierpiący :wink: chyba :roll: oferta pre-paid jest w CP trochę droższa niż 37,90zł w przypadku trwania umowy :) może puszczyk właśnie ma pre-paida :) tylko nie wiem czy do pre-paida można tak normalnie podpisać to porozumienie, żeby płacić 15zł/20zł, czy przypadkiem dla pre-paidowców nie będzie to 25 zł o którym mówiono tuż przed pojawieniem się HBO :roll: A gdzie w poście puszczyka pisało 4990 zł :roll: ja tam widzę tylko 44,90 oraz 49,90 żadnego 4990 :roll: chyba zapomniałeś przecinka wstawić :P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to pre-paid, wiec chyba tego nie mam :D Mam umowe na 24 miesiace z tej swiatecznej promocji 5 miechow gratis. Umowa na Familijny. Chcialem do tego HBO, ale tak jak pisalem wyzej - przyslali umowe na Super Film, czyli razem z RM i Cinemax. Tym samym nie podpisze im tego i HBO bede cie cieszyl do wylaczenia, czyli tak jak zapowiadano ostatnio - do konca lutego.

 

I nie jestem cierpiacy jak to ktos tam wyzej do mnie napisal. To juz problem CP, ze polecieli w kulki, nie chca zebym im placil za Familijny + HBO, tylko za wszystko, wiec nie bede, zostaje przy Familijnym i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz problem CP, ze polecieli w kulki, nie chca zebym im placil za Familijny + HBO, tylko za wszystko, wiec nie bede, zostaje przy Familijnym i po problemie.

 

Mam nadzieję, że będzie można po prostu "nie podpisać" i telefoniczne "Tak, podpiszę umowę" nie jest wiążące. Prawnie wydaje się, że tak jest, ale CP może coś wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to pre-paid, wiec chyba tego nie mam :D Mam umowe na 24 miesiace z tej swiatecznej promocji 5 miechow gratis. Umowa na Familijny. Chcialem do tego HBO, ale tak jak pisalem wyzej - przyslali umowe na Super Film, czyli razem z RM i Cinemax. Tym samym nie podpisze im tego i HBO bede cie cieszyl do wylaczenia, czyli tak jak zapowiadano ostatnio - do konca lutego.

 

I nie jestem cierpiacy jak to ktos tam wyzej do mnie napisal. To juz problem CP, ze polecieli w kulki, nie chca zebym im placil za Familijny + HBO, tylko za wszystko, wiec nie bede, zostaje przy Familijnym i po problemie.

 

@puszczyk Pre-paid to jest wtedy, gdy już rozwiązałeś umowę z CP, ale opłacasz interesujące cię pakiety w wybranych przez siebie miesiącach na przykład: płacisz za luty, za marzec nie płacisz, później za kwiecień i maj płacisz, za czerwiec nie i tak dalej :) podobnie jak z pre-paidem w sieciach komórkowych kupujesz kartę i zasilasz kiedy chcesz :wink: ale jak masz umowę na 24 miechy to narazie ciebie to nie dotyczy, rzeczywiście :D tylko skąd te 44,90/49,90 w takim razie :roll: powinno być 37,90zł.

 

@dejwido A jeśli nie będziesz chciał podpisać porozumienia to co :roll: przecież przy zamawianiu (jeśli ktoś o to pytał) mówili , że nie jest obowiązkowe podpisywanie tego porozumienia mimo tego, że teraz zamówiło się HBO, więc jeśli już coś wymyślą, to będzie można posunąć się do tego, że powołasz się na to, że to oni cię wprowadzili tym samym w błąd (a obecnie to takie działanie nie jest zgodne z prawem :wink: w międzyczasie o tej kwestii było głośno w mediach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz problem CP, ze polecieli w kulki, nie chca zebym im placil za Familijny + HBO, tylko za wszystko, wiec nie bede, zostaje przy Familijnym i po problemie.

 

Mam nadzieję, że będzie można po prostu "nie podpisać" i telefoniczne "Tak, podpiszę umowę" nie jest wiążące. Prawnie wydaje się, że tak jest, ale CP może coś wymyślić...

"Tak podpisze umowe" takze jest wiazace ale musza ci przyslac pelna tresc regulaminu i chyba od tej daty masz pare dni na wycofanie sie z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wystarczy znać numer karty plus imię i nazwisko osoby, na która zawarta jest umowa. Jeśli już nie wpadnie nam w ręce sama umowa to numer karty można zobaczyć albo przez wejście w menu dekodera albo wyciągając kartę z dekodera. A imię i nazwisko to żadna tajemnica. Tak więc telefonicznie deklarację na HBO mógł złożyć każdy domownik nawet nieuprawniony (nie mający np. 18 lat). A niezorientowanemu abonentowi wcisnąć kit, że promocja i wszystkim włączyli.

Zupełnie inną sprawą jest, że słowna deklaracja nie jest wiążąca jeśli w momencie jej podejmowania nie znaliśmy treści umowy czy też regulaminu. Ilu osobom włączającym HBO telefonicznie w COK przeczytano całą treść porozumienia (czy to porozumienie wtedy już istniało?)? Co innego gdyby było dostępne np. na www CP.

Jak dostaniecie porozumienia i będzie tam, że macie na dzień dobry wpłacić np. kaucję 100zł to co - zgadzaliście się na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Teraz maja bajzel ale moze po tym ktos to u nich wrescie ogarnie i beda mieli porzadek.W koncu 2 miliony abonentow to spora machina ktora trudno tak na raz ogarnac.Chodz troche sa sobie winni.Ja na ich miejscu wlaczylbym wszystkim od razu i kominikacik na dekoderze teraz macie za tyle od lutego koduje jak chcesz to zaplac 20 czy tam 15 zl od nastepnego abonamentu extra.I pa wszystko na tamat wtedy by zdazyli max do 17 Stycznia a tak to jest jak jest.Mnie osobiscie zapewniono ze bede placic tylko i wylacznie familijny i tylko i wylacznie HBO.Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie dostalem i nie marudze jak male dziecko ktore chce lizaka a mama mu go nie kupila. Dojdzie wszystko na casz. CP mowil ze do momentu kiedy nie rozesla wszystkich porozumien to nie wylacza HBO, pozatym ja jestem bardziej uziemiony bo z Wrocławia a tu nie pracuje poprawnie sortownia i listy potrafia dochodzic z malym poslizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...