Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Na przyszłość co to za problem wymienili by wszystkie dekodery abonentom na dekodery HD wyprodukowane przez file w Żywcu. Tp.przełączyli by do kompresji DVB-S2 i zakodowali tylko w PowerV. I mili by najlepsze zabezpieczenia na polski rynku platform cyfrowych!!

 

Poleciałeś teraz freestylem... Normalnie, jak im opłacisz całą tą operację to pewnie chętnie to zrobią... A narazie powiem tak: ...a Świstak zawija je w te sreberka :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pakiet mini, i hbo :D

 

Napisałem z iCok-u "czy jest możliwość zmiany pakietu z mini, na pakiet np. familijny + hbo" - mniej więcej.

po tygodniu koleś odpisał, że już wysyłają mi stosowne porozumienie, z ciekawosci włączam hbo - działa.

 

Pytałem tylko czy jest możliwość, nie wyrażałem chęci... :D

 

Czy ktoś wie ile oni czekają na podpisane odesłane porozumienie, i po ilu dniach mi wyłączą?

normalny pakiet pełny bez hbo mam do 22 stycznia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.zamowilem pakiet hbo telefonicznie babka mowi do 48 godz bedzie.odczekalem i nic.dzwonie 2x babka mowi zebym dal na kanal 10 lub 54 i czekal nastepne 24.odczekalem i nic dzwonie 3x facet przeprowadzil mnie przez szereg operacji i dalej nic.jak czekam na nowy syg to wyświetla mi sie błąd dekodera 04 po czym znika.wszysko chodzi tylko wciaz brak hbo.Prosze POMOCY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ponowić swoje pytanko mam umowę z CP pakiet RM do 23.08.2008 chcę podpisać lojalkę na HBO już teraz ale po wygaśnięciu okresu podstawowego przejść na Familijny.Wiadomo że aneks podpisuję na rok ale pewnie przyśla mi na RM+HBO więc jak to rozwiazać żeby do 23.08 mieć RM+HBO a po tym okresie FAM+HBO. Może już teraz wysłać im zanim przyśla aneks wypowiedzenie umowy ale tylko z pakietu RM na FAM od 24.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...