Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no oczywiescie, ze nikt nikogo nie zmusza do cyrografu, ale jak sie okaze, ze obrazki na HBO beda kiepskiej jakosci (bo HD to to nie jest he he), a tak niestety bedzie na 100%, to niestety moze byc problem!

Niby lepsza, ale przez to niektórzy ciągle mieszają i zmieniają raz na C+ raz na HBO... Może to i lepsze, ale z drugiej strony platforma nie ma pewności jak długo dany abonent będzie korzystał z pakietu premium, natomiast CP będzie miał gwarancję na rok i pewną kasę...

ale to chyba nie ty jestes autorem tego "pieknego" pomyslu z "porozumieniem", co? he he ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Digi

Mnie nie przekonasz,żeby nie podpisywać umowy na HBO.Bo w najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać platform a wręcz przeciwnie planuję zostać w CP to według mnie dobrze rozwiązana sprawa.Tak jak @PawelU1981 mówił w C+ to co miesiąc zmieniają sobie pakiety.Poprostu CP chce się zabezpieczyć aby np. ktoś po pierwszym miesiącu nie zrezygnował.Chociaż jak ktoś planuje odejść to zlę dla niego ale dla mnie to zaleta bo mnie dłużej wiąż z platformą CP :D

 

PS.Dzisiaj mi nie odkodowali czy jutro najpóźniej odblokują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale piszmy o HBO bo to juz mozna porownywac (C+/n/CP) i zasady oferty na paczke. Cenowo najlepiej wypada CP za kepska jakosc bierze najmniej ale te "porozumienia" w wydaniu CP to dla mnie idiotyzm jezeli chodzi o kanal premium! A styl wprowadzenia HBO przez CP to brak poszanowania abonentow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laki13

to mam nadzieję że masz gwarancję na co najmniej rok jeszcze na swój dekoder bo jakoś nie obawiasz się co będzie jeśli nie masz gwarancji a masz umowę i akurat wtedy ci się sprzęt zepsuje - wtedy płacić trzeba a kanałów nie ma !!!! A pamiętaj że karta będzie działała tylko w tym jednym jedynym dekoderze bo jest sparowana z modułem CI, nawet nie chcę myśleć ile może kosztować naprawa dekodera u autoryzowanego dystrybutora :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zadzwoniłem na Infolinię z prośbą o włączenie HBO pani poprosiła tylko o nr karty kodowej i nazwisko i powiedziała że włączą do wieczora dnia następnego a włączyli już o 10 rano.Jakość przekazu jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie do iCOKu napisałem, że chcę zawrzeć z nimi porozumienie w sprawie HBO. Po nie całej godzinie dostałem odpowiedź że niema problemu i porozumienie mi wyślą ale nic o odkodowaniu ani słowa więc teraz się dopominam o włączenie HBO ciekawe z jakim skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z potwierdzania/nie potwierdzania domysłów przez konsulantów na infolinii cp nie wyciągajcie zbyt daleko idących wniosków - my naprawde wiemy niewiele wiecej od 'was' tu ;)

 

jezeli od rozmowy z konsultantem i zapewnienia ze w najblizszym czasie bedzie uruchomione minely 3/4h i "nie ma nic" warto przedzwonic raz jeszcze - bez wchodzenia w szczegóły ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z potwierdzania/nie potwierdzania domysłów przez konsulantów na infolinii cp nie wyciągajcie zbyt daleko idących wniosków - my naprawde wiemy niewiele wiecej od 'was' tu ;)

 

jezeli od rozmowy z konsultantem i zapewnienia ze w najblizszym czasie bedzie uruchomione minely 3/4h i "nie ma nic" warto przedzwonic raz jeszcze - bez wchodzenia w szczegóły ..

 

Mnie pan zapewnił wczoraj o 20 że do rana sygnał zostanie odkodowany i około 10 rano tak też się stało.

Przypuszczam że mają teraz taki "natłok"klientów że to troszkę trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie będzie można mieć co jakiś czas za darmo HBO w czasie "Niekodowanych okien", kiedy to HBO jest dostępny dla wszystkich, w kablówkach i tym razem w Platformach Cyfrowych (oczywiście zdarza się, że nie we wszystkich kablówkach je rozkodowują) jest możliwość jego wykupienia. HBO robi kilka razy do roku takie promocje kilkudniowe się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że mają teraz taki "natłok"klientów że to troszkę trwa

 

Zgadzam się z tym bo ja do iCOK rano około 10 pisałem w tej sprawie i poszło dość szybko. Teraz próbuje tym samym sposobem rodzicom włączyć no i od 12 wciąż nie ma od CP żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni czytam wszystkie wypowiedzi i dzisiaj zadzwoniłem po 10 rano do polsatu i poprosiłem o włączenie paczki HBO i po 10 minutach miałem odkodowane te trzy programy. Według zapewnień pana z infolini do czasu odesłania lojalki oglądam tę paczkę za darmo. Dopiero po podpisaniu (porozumienia)są naliczane opłaty 6 miesięcy po 15 zł i 6 razy 20 zł. Jeżeli po otrzymaniu porozumienia tego nie podpiszę to mi wyłączą HBO. Jeszcze nie wiem co zrobię ale póki co już oglądam.Posiadam Familijny+relaks mix film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...