Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile mnie będzie kosztować pakiet HBO jeśli mam pakiet familijny, za który płace 35 zł?

 

25 zł przy Pakiecie Familijnym, ale nie wiem czy przez pierwsze 6 m-cy nie będzie zniżki tak jak to jest w przypadku tych, którzy posiadają Pakiet Familijny + Relax Mix i P.F. + Relax Mix Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dodzwonić za 3 razem - pierwsze dwa po wybraniu "0" kończyły się zerwaniem połączenia, ale... włączenie obiecano na jutro - oni chyba tam też już mają dosyć. Marketing s[beep]ył sprawę to teraz się nie wyrabiają. Ciekawe, czy gdyby nie naciski abonentów, mediów itd. cokolwiek by się ruszyło? Chyba co najwyżej paru klientów ruszyłoby do n-ki lub cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dzwonić i brać te całe HBO w "promocji", zamawiając porozumienie i nie podpisując je ostatnie... Bez żadnych konsekwencji.

Przecież osoba która dzwoni na infolinie nie jest zapoznawana całkowicie z całą umową i może po otrzymaniu porozumienia na piśmie poprostu stwierdzić że jej nie odpowiada jakiś zapis który się w nim znajduje.

A wtedy nie mogą wyciągać żadnych konsekwencji za to że się oglądało te pare dni czu trochę dłużej za darmo.

Nie opłaciłeś, nie masz podpisanej umowy na to, więc nie ma nawet o czym gadać...

 

Zresztą przy aktualnym działaniu poczty polskiej, takie porozumienie może zaginąć, albo poprostu bardzo długo do abonenta, już nie mówiąc spowrotem ;] Jak ja jeszcze np. nie dostałem rachunku za neta i telefon z dialogu za listopad ;] (a do ich siedziby mam z 20km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dodzwonić się tam nie można, nie korzystam ze stacjonarnego więc próbuję się tam dodzwonić z 2 komórek i niestety, nawet jeśli się łączę to jest tylko automatyczna sekretarka i jak mówi "za chwilę zostaną państwo połączeni z konsultantem..." to zrywa połączenie :evil:

 

W ogóle co to mają być za umowy, HBO nieźle to sobie wykombinowało, a może to jakaś cicha umowa z Cyferką, że oni będą mieć drożej ale będą mogli mieć bez umowy. Wiecie może czy w n-ce można brać zupełnie bez umowy? Próbowałem się tem dodzwonic ale cały czas numer zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos zalatwi na familijny to niech napisze jak wyglada to cenowo. Czy jak to sie logicznie wydaj tez 6 miesiecy taniej itp

 

Kolego Ja mam Familijny i HBO włączone. Opłaty są następujące 15 zł przez 6 miesięcy i 20 zł przez następne 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos zalatwi na familijny to niech napisze jak wyglada to cenowo. Czy jak to sie logicznie wydaj tez 6 miesiecy taniej itp

 

Kolego Ja mam Familijny i HBO włączone. Opłaty są następujące 15 zł przez 6 miesięcy i 20 zł przez następne 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy

 

no to super, tez potem chyba zadzwonie :)

 

Oby kosultant sie nie pomylil! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie jakie oni zamieszanie robią, to dla kogo w końcu miały być te oferty o których jest napisane na stronie Polsatu czyli 20 zł z Relax mixem i 25 zl z Familijnym. Aż się przykro na to patrzy, jak byłem w Cyfrze to nie było żadnych niedomówień - a dodatkowe pakiety lub nawet zmianę pakietu podstawowego na inny można sobie było przez telefon załatwić w kilkadziesiąt minut i wszystko było włączone od ręki - a tu? Poważnie się zastanawiam nad tą n-ką szkoda że tam nie ma TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mając <5 miesięcy gratis>umowę również dokupić HBO.

Mam taką umowę od 11.12.2007 na familijny i moduł CP.Kanały włączą mi jutro.

 

A cena pozostaje taka sama czyli to 15 zł a potem po 6 miesiącach po 20? Bo korzystam z tej samej promocji i już sie w tym wszystkim pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strony icok:

Pakiet

Cena

 

Pakiet Bajeczka

5,20 zł

Pakiet Cinemax

15,00 zł

Pakiet Familijny

37,90 zł

Pakiet Film

15,80 zł

Pakiet Muzyka

4,90 zł

Pakiet Playboy

12,99 zł

Pakiet Relax Mix

39,80 zł

Pakiet Relax Mix Film

29,90 zł

Pakiet Sport

13,90 zł

 

ciekawe dlaczego teraz Relax mix film jest tańszy od Relax mix?

a na stronie icok nie da się nic zamówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...