Jump to content
pitter

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy

Recommended Posts

Ciekawe kiedy dadzą HBO jako prawdziwą opcję dodatkową bez konieczności podpisywania i przedłużania umowy. Nieświadomi napaleńcy jak zwykle dadzą się nabrać ;)

Powiem tak. Tak czytam co wy wszyscy piszecie i jestem pełen podziwu. Postanowiłem zadzwonić i nawet udało mi się dodzwonić i bardzo miła Pani przyjeła odemnie zgłoszenie i powiedziała że wyślą do mnie porozumienie a kanały HBO zostaną narazie włączone no chyba że nie dostana porozumienia to wtedy wyłączą spowrotem :)

pod jaki numer dzwoniłeś???

Powiem tak. Tak czytam co wy wszyscy piszecie i jestem pełen podziwu. Postanowiłem zadzwonić i nawet udało mi się dodzwonić i bardzo miła Pani przyjeła odemnie zgłoszenie i powiedziała że wyślą do mnie porozumienie a kanały HBO zostaną narazie włączone no chyba że nie dostana porozumienia to wtedy wyłączą spowrotem :)

A czy Ci już włączyli te kanały? Możesz poinformować nas jak Ci włączą?

U mnie w CP od jakiejs godziny na pasku po przycisnienciu przycisku I zaczelo sie pokazywac jakie ida teraz programy. Wczesniej bylo ze HBO od stycznia w CP no ale brak HBO w abonamecie ;/ Mozna go wykupic na pierwszy rok do szostego miesiaca za 15 zl a po szostym miesiacu 20 zl! Dobra oferta CP chyba kupie ;)

Ja z tej oferty skorzystałem bo i tak mam 22mc do końca umowy, a i tak bym sobie raz na miesiąc czy 2 opłacał HBO a tak sobie wezmę na rok taniej mi wyjdzie, nawet taniej niż bym miał opłacić HBO w C+...

Teraz jadę do Warszawy w interesach i jak wrócę koło 20:00 - 21:00 to może będę już miał... Pani powiedziała że nie wie kiedy go włączą ale nie powinno to trwac strasznie długo :)

Też sie dodzwoniłem na INFOLINIE i miła pani przyjęła zgłoszenie informując że kanały będę miał odblokowane jeszcze dziś!!

No to czekam na 1 osobę ,która będzie odbierała HBO :D

Ja zadzwonię ,powiem ,że chcę porozumienie (którego nie podpsze :twisted: ) i będę miał przez jakiś czas paczkę HBO za friko :D

@Hubert!!!!!!! Ty... Ty... szarlatanie :lol:

PS

TAK NA NUMERZE 0801 08 08 08

Ja widzę że większość z maruderów to sępy które wszystko chcą za darmo. Ja poprostu chcę HBO bo zawsze coś więcej do oglądania się przyda. I właśnie z powodu takich sępów Polsat powinien mieć coś na papierku bo przecież rozdawnictwo i wspólna własność skonczyły się razem z odejściem komunizmu

Kochanie przez nie zwykłą infolinię sie nie da...

Trzeba przez zwykłą:

801080808

lub

222127222 (dzwoniłem pod ten z komórki)

A HBO właczaja wstepnie bez podpisania umowy ale trzeba ja odesłac jak dostanie, w przeciwnym wypadku wyłącza HBO

Kaskader ja chętnie bym HBO wykupił tylko z takim postępowaniem Polsatu, na stronie oficjalnej informują o czym innym, potem mówią o jakichś umowach, HBO nadal nie ma i teraz dodzwonić się nie można.... :twisted:

Ja nie podpiszę z nimi tej umowy !!!

Jeszcze nie, ale sie spodziewam że pierwsze osoby wieczorem będą juą miały, a jak nie to jutro powinny juć zaświecić...

Ja widzę że większość z maruderów to sępy które wszystko chcą za darmo. Ja poprostu chcę HBO bo zawsze coś więcej do oglądania się przyda. I właśnie z powodu takich sępów Polsat powinien mieć coś na papierku bo przecież rozdawnictwo i wspólna własność skonczyły się razem z odejściem komunizmu

Gdyby nie było przymusowej 12 miesięcznej umowy to z chęcią bym brał za 20zł co miesiąc jako dodatek do Relax MIx :wink:

Zadzwoń, potem wciśnij 0 by się połączyć z konsultantem, zapytaj się czy mogą Ci przysłać aneks do umowy HBO i przy okazji zapytaj się czy mogą Ci udostępnić w najbliższym czasie, a najlepiej jeszcze dzisiaj

I o taka odpowiedz mi chodzi ;) dzieki Artur a oni mi maja wyslac papierek ktory trzeba podpisac tak?

Ja zadzwonię ,powiem ,że chcę porozumienie (którego nie podpsze :twisted: ) i będę miał przez jakiś czas paczkę HBO za friko :D

Możesz się rozczarować. Umowa zawarta ustnie jest tak samo ważna jak pisemnie. Po takim numerze pewnie zablokują wszystkie pakiety za brak opłaty

I już się budzą ze snu zimowego tacy, co to lubią kombinować. Ludzie, czy wy znacie takie słowo jak uczciwość :roll:

Ale co ja mam zrobić?Dzwonić do skutku? :D

Właściwie to po co chcesz tak usilnie się do nich dodzwonić...?? To jakaś desperacja?? Kiedyś będziesz miał to HBO :wink:

Witam wszystkich. Jestem po rozmowie z BOK-iem. Jakiś pan zapytał mnie czy podpisze porozumienie, a ja ,że tak. Na to on, że mi dziś odblokują. Mam obecnie PF+RM=54,90. Pan powiedział, że za pierwsze 6 miesięcy po 15zł , a za drugie 6 po 20. Potem nie kazał się rozłączyć i po około 3 minutach powiedział, że do 3 godzin Hbo ma działać. Jak zadziała dam znać.

Ps. Ja równolegle kręciłem z domowego i komórki, żeby sie dodzwonić. Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

No tylko nie wiadomo jakie warunki są w tym porozumieniu. I jeszcze okaże się, że dożywotnio trzeba mieć CP :lol::lol::lol:

a ja dzwoniłem i ci którzy mają podpisane umowy na 5 miesięcy gratis to sobie długo poczekają bo aż do końca promocji