Jump to content

Recommended Posts

Będzie transmisji od 20.25 Eurosport 2

Tomasz Lach zaprasza.

tak jak wczoraj Tomasz lach komentowal final kobiet

1 godzinę temu, fanliverpool napisał:

Jakub kot dołącza do ekipy Eurosport

Chyba wraca. :D

Bardzo dobrze, że wraca. To co napisał Jakub Kot w Internecie na temat swobodnego przedstawiania swoich poglądów, to ja pamiętam tylko jak krytykował system szkolenia skoków w Polsce na antenie TVP. Tutaj wspomina coś o poglądach politycznych. Czy one mogły mieć wpływ na jego zawieszenie?

Od początku wiedziałem, że Kuba Kot nie będzie pasował do TVP. To jedna z niewielu osób, która mówi wprost że w PZNie jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nie łyka jak pelikan każdego sukcesu, do wszystkiego podchodzi z odpowiednio krytycznym okiem. No i nie da się ukryć, że podczas Igrzysk w Korei stworzył naprawdę świetny tercet z Korościelem i Sikorą.

• Upvote 2

Są jakieś informacje kiedy E2 opuści transponder CP? Oglądałem TdP na TVP Sport, przełączyłem na E2 bo wolę tamtych  komentatorów i w pierwszej chwili myślałem że dostają sygnał SD z tego wyścigu. Dopiero po chwili przypomniałem sobie że na E2 taka jakość to norma. :)

Oglądam teraz na Eurosport Player i w wersji na androida jest lepsza jakość niż na PC, normalnie obraz żyleta. Takiej jakości nie ma w żadnej tego typu usłudze w tym kraju.

Posted (edited)
Godzinę temu, kocik89 napisał:

Oglądam teraz na Eurosport Player i w wersji na androida jest lepsza jakość niż na PC, normalnie obraz żyleta

Oglądasz na smartfonie? :lol2:  ;)

Edited by kingofsouth
  • Haha 1

Posted (edited)

Serio? Na tablecie to wszystkie usługi streamingowe wyglądają rewelacyjnie nawet HBO GO. :lol2:

Odpal Eurosport Player na 55-65 calowym TV tam jest obraz żyleta  ostra jak maczeta 😂 ;)

Edited by kingofsouth
  • Haha 1

W dniu 7.08.2019 o 16:23, G2000 napisał:

Są jakieś informacje kiedy E2 opuści transponder CP? Oglądałem TdP na TVP Sport, przełączyłem na E2 bo wolę tamtych  komentatorów i w pierwszej chwili myślałem że dostają sygnał SD z tego wyścigu. Dopiero po chwili przypomniałem sobie że na E2 taka jakość to norma. :)

Nie wiadomo pewno nie szybko .

Miejmy nadzieję że do przyszłorocznej olimpiady poprawią zdecydowanie jakość tych kanałów a zwłaszcza E2.

Mogliby zacząć od kablówek i udostępnić im sygnał lepszej jakości tak jak to robi eleven.

A w sumie to reklamy teraz tam sprzedaje Tvn więc powinni zmienić TP. 

Pewnie nadal obowiązuje ich umowa dzierżawy  z CP, tak jak kanały Eleven z NC+.

14 godzin temu, mara68 napisał:

Miejmy nadzieję że do przyszłorocznej olimpiady poprawią zdecydowanie jakość tych kanałów a zwłaszcza E2.

Mogliby zacząć od kablówek i udostępnić im sygnał lepszej jakości tak jak to robi eleven.

Na IO będzie EUROSPORT 4K

Posted (edited)

Ciekawe tylko czy pojawi się na satelicie (hotbird) czy tylko w necie lub kablu.

Myślę też  że wzorem poprzednich zimowych igrzysk uruchomią również na czas imprezy dodatkowo 3-4 kanały w hd.

Edited by mara68

Nikt tam nie odsłu[beep]e tego co leci z satelity? Na E1 cały czas dźwięk zacina. To u nich typowe. Już kiedyś głośniej było słychać tło niż komentatorów. Dopiero jak im napisałem na FB to poprawili.