Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze, że wraca. To co napisał Jakub Kot w Internecie na temat swobodnego przedstawiania swoich poglądów, to ja pamiętam tylko jak krytykował system szkolenia skoków w Polsce na antenie TVP. Tutaj wspomina coś o poglądach politycznych. Czy one mogły mieć wpływ na jego zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem, że Kuba Kot nie będzie pasował do TVP. To jedna z niewielu osób, która mówi wprost że w PZNie jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nie łyka jak pelikan każdego sukcesu, do wszystkiego podchodzi z odpowiednio krytycznym okiem. No i nie da się ukryć, że podczas Igrzysk w Korei stworzył naprawdę świetny tercet z Korościelem i Sikorą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth
Godzinę temu, kocik89 napisał:

Oglądam teraz na Eurosport Player i w wersji na androida jest lepsza jakość niż na PC, normalnie obraz żyleta

Oglądasz na smartfonie? :lol2:  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Serio? Na tablecie to wszystkie usługi streamingowe wyglądają rewelacyjnie nawet HBO GO. :lol2:

Odpal Eurosport Player na 55-65 calowym TV tam jest obraz żyleta  ostra jak maczeta ? ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 16:23, G2000 napisał:

Są jakieś informacje kiedy E2 opuści transponder CP? Oglądałem TdP na TVP Sport, przełączyłem na E2 bo wolę tamtych  komentatorów i w pierwszej chwili myślałem że dostają sygnał SD z tego wyścigu. Dopiero po chwili przypomniałem sobie że na E2 taka jakość to norma. :)

Nie wiadomo pewno nie szybko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mara68 napisał:

Miejmy nadzieję że do przyszłorocznej olimpiady poprawią zdecydowanie jakość tych kanałów a zwłaszcza E2.

Mogliby zacząć od kablówek i udostępnić im sygnał lepszej jakości tak jak to robi eleven.

Na IO będzie EUROSPORT 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kontrowersyjna decyzja Eurosportu.Centrala w Paryżu zdecydowała się zakończyć polskie okno w Eurosporcie 1 tym samym przerywając transmisję meczu Kamila Majchrzaka. Dziś w ramach polskigo okna pokazano spotkanie Igi Świątek, Huberta Hracza i od drugiego seta Kamila Majchrzaka. Krótkie wejścia były także ze spotkania Magdaleny Fręch. Swoją drogą zdziwiło mnie nieco,że polskie okno było w pierwszym programie Eurosportu,a nie w drugim. Przez to nie pokazano spotkania S. Williams z Marią Szarapową. Nie wiem czy nie przerwano także transmisji pojedynku Djokovicia. Warto mieć player, gdzie można sobie wybrać dowolne spotkanie według własnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...