Jump to content

Recommended Posts

Typowy Eurosport. Nakupią praw a później brakuje anteny. Kolarstwo 15:15-16:45, biathlon 16:10-18:30, skoki 17:00-18:45. No to wyrzucili biathlon pomimo zapowiedzi że Eurosport 1, Eurosport 2 i Eurosport Player pokażą na żywo wszystkie konkurencje.

Na Eurosport Player też tego nie ma a tam z niczym nie koliduje. To w takim razie po co wykupywać Eurosport Player jak ma się to samo mając nc+( w nc+GO) czy CP (mając CPGO)? Mają stosunkowo duży zasięg, dobrą kasę od gniazdka to olewają widzów.

A czasami nie było tak, że kolarstwo i skoki na ES1, a biathlon na ES2 ? Tak przynajmniej było w ramówce.

Posted (edited)

Zamienili antenami, a oddział w Polsce zapewne z racji na mniejszy zasięg E2 postanowił zrobić dubla i puścić je w E1 w polskim oknie. Transmisja ze skoków jest więc na dwóch Eurosportach, z innym komentarzem na każdym z kanałów.

Edited by bart18

Niestety żeby coś na poważnie obejrzeć trzeba mieć EuroSport player przerywają transmisje zmieniają sporty....ja chętnie wyrzuciłabym eurosport ze swojego pakietu sat i miał tylko olayera ale się nie da.......

Przecież na Eurosport Player jest praktycznie to samo co w tv. Przy tenisie oferują bonusy w rodzaju transmisji ze wszystkich kortów. I chyba tyle. Jak coś się nie mieści na antenie telewizyjnej to nie jest pokazywane w Playerze. A mogliby to pokazać, nawet bez komentarza. Ba, czasem chętnie bym obejrzał jakieś zawody z dźwiękiem z trybun, trasy wyścigu itp.

• Thanks 1

Dźwięk na E1 macie ciszej niż na E2? Czy to ja mam coś ze słuchem. To już któryś raz muszę podgłasniać po przełączeniu na E1. Dzisiejsze kwalifikacje tak samo. Na dodatek miałem wrażenie że tło, trybuny w Planicy były puszczone za głośno i lekko zagłuszały komentatorów.

Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków oglądało 131 tys. osób.

Czy orientujecie się może czy tradycyjnie już Eurosport przeprowadzi transmisje z Letniej Uniwersjady z Napoli? Ma tam choćby zagrać m.in. Nasza siatkarska reprezentacja i z pewnością wielu innych Naszych reprezentantów. 

Przecież jesteś sportowym specjalistą. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy.

• Like 1
  • Haha 7

Wczorajszy mecz Werder - Bayern obejrzało 145 tys. osób.

Posted (edited)

Igrzyska Europejskie były wymieniane w spocie na wiosennej prezentacji ramówki Polsatu.

Edited by bart18
  • Upvote 1

Ile razy jeszcze zamierzasz o tym pisać ?

Mecz Djokovica z Hurkaczem można oglądać na Eurosporcie 4k na astrze.

Jak na razie sygnał nie jest kodowany.

UHD1 by Astra/HD+

Jakie parametry odbioru tego kanału?

Na tych parametrach u mnie jest plansza kontrolna.Chyba, że już zakodowali?

Posted (edited)

Jaki numer kanału?

Nie mogę znaleźć 

Mam połączoną antenę bezpośrednio pod tv (LG b7) dodałem transponder zapisałem i niestety  nie moge znaleźć kanału 

Kto ma pomysł jak sobie poradzić?

Edited by rop

Posted (edited)

Nagrałem sobie na komputer parę minut meczu RG z Eurosport 4K z Astry, ale nie wiem dlaczego obraz jest taki przyciemniony? Nie mówiąc o tym że zacina.

Edited by jacekmalina30