Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie mój komentarz ze strony 176:

Największą bekę mam gdy Hajto z Borkiem gnoją jakiegoś grajka przez cały mecz, a potem tenże grajek strzela bramkę :lol2: i... zapada kilkusekundowa cisza. Zdarzyło się to już parę razy w poprzednich sezonach.

 

 

W ostatnich dniach znowu mieliśmy Tomasz Hajto Show :lol2:

 

W trakcie meczu Bayernu z Borussią MG Hajto powiedział, że Thiago Alcantara mu... nie pasuje do drużyny Bawarczyków. Kilka dni później reprezentant Hiszpanii został bohaterem (asysta i piękny gol w ostatnich minutach na wagę trzech punktów) meczu ze Stuttgartem.

 

Dzisiaj Hajto położył swe macki na Aubameyangu - >>>bo zawodzi, bo nie spełnia oczekiwań itp. itd.<<< Co się dzieje potem? Gabończyk strzela dwie bramki, zostaje bohaterem meczu.

 

Tak sobie myślę, że Gianniego powinna zgarnąć jakaś firma bukmacherska :lol2:

 

Już nawet wymyśliłem mu hasło reklamowe: "Ekspert na wspak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF

Dziś z kolei bramkę strzelił Leitner, który psuje całą grę Stuttgartu i lepszy od niego jest Maxim :lol2:

W ogóle to Hajto mnie śmieszy , ile razy on w ciągu meczu wypowie "Powiedzmy sobie szczerze" w sumie każde jego zdanie jest "szczere" :D

Do tego ciągle powtarza na końcu jakiegoś stwierdzenia - "nie" lub "tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF

Dziś z kolei bramkę strzelił Leitner, który psuje całą grę Stuttgartu i lepszy od niego jest Maxim :lol2:

W ogóle to Hajto mnie śmieszy , ile razy on w ciągu meczu wypowie "Powiedzmy sobie szczerze" w sumie każde jego zdanie jest "szczere" :D

Do tego ciągle powtarza na końcu jakiegoś stwierdzenia - "nie" lub "tak".

 

 

Ale i tak zaprzestał mówienie mojego ulubionego stwierdzenia przez niego -> "to są te detale" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat se jaja chyba robi na stronie http://www.sat-charts.eu/ Bitrate kanału Eurosport HD jest fatalne czy Eurosport np z Cyfrowym Polsatem w umowiemaja jakąś odpowiednia notkę z jaka minimalna wartością maja nadawać ten kanał albo żeby stałe było a nie takie skoki duże.

Bo to co robią już z tymi kanałami HD to tak wygląda jak by tam dzieci pracowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat se jaja chyba robi na stronie http://www.sat-charts.eu/ Bitrate kanału Eurosport HD jest fatalne czy Eurosport np z Cyfrowym Polsatem w umowiemaja jakąś odpowiednia notkę z jaka minimalna wartością maja nadawać ten kanał albo żeby stałe było a nie takie skoki duże.

Bo to co robią już z tymi kanałami HD to tak wygląda jak by tam dzieci pracowali

A czemu tak? Nikomu nie zależy na tym, by statyczne sceny leciał z bitrate 10 mega. Jak mają zmienne, niech używają go jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio pisałem do CP ze słaba jakosc jest kanału Eurosport HD to mi odpisali oto ich wiadomosć hehe

 

Szanowny Panie

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej platformy. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli nikt nie będzie zgłaszał uwagi że jakość obrazu z tego transpondera jest coraz gorsza to poprawy nie będzie.W przyszłości pojawi się nowy kanał na tym transponderze i jakość obrazu będzie jeszcze gorsza.Nikt nie zgłasza problemu czyli jest ok.Dokładamy nowy kanał. Niedługo na kanałach hd tylko logo będzie hd.

Fakt jest taki że jakość obrazu tvp2 hd z transpondera 12265 V 27500 3/4 jest gorsza niż z dvb-t.Powinno być odwrotnie.

Z transpondera 10,911 V 27500 3/4 jakość obrazu też jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...