Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma Cyfrowy Polsat S.A. (z siedzibą w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160, kapitał zakładowy 13.934.113,44 zł w pełni wpłacony) robi takie coś?

Jak można rozłączać te kanały. To nie fair wobec swoich klientów.

 

Nie ma co porównywać TVP do eurosportu. Zobacz w ilu krajach nadaje Eurosport a w ilu TVP.

Zmiany ramówki na głównym kanale nie są miłe widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo my mamy Eurosport International to dlaczego niby komentator na Eurosporcie 2 miałby prostować?? Po prostu wiadomo jaka jest sytuacja i kibic powinien wiedzieć,że program Eurosportu 2 to niech sobie sprawdzi w telegazecie, w internecie,a nie opiera się na tym co widzi na ekranie. W Eurosporcie pracują ludzie z doskoku- Z Polskiego Radia, z Polsatu, , z Sportklubu, z TVP(Lewandowski) lub po prostu okazyjnie i nie muszą nawet wiedzieć,że mamy inną wersję Eurosportu.

Nie rozumiemy się. W Eurosporcie 2 NE podaje się plan dnia dla Eurosportu 2 International. Komentator bez względu czy jest z doskoku czy nie to w danej chwili reprezentuje Eurosport i powinien wiedzieć co i jak.

 

Idąc Twoim tokiem myślenia widz też nie musi wiedzieć jaką wersję Eurosportu 2 ma. Eurosport 2 to Eurosport 2. Jak mu się coś zapowiada a później jest coś innego to mniej obeznanego z mediami widza (czytaj większość) bardzo to myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Sak.

 

Transmisja z narciarstwa dowolnego w Eurosporcie 2 została odwołana. Czekałem na nią i się nie doczekałem. Musiałem wspomóc się streamem. Może zrezygnowali z niej bo zorientowali się, że relacja może nałożyć się na mecz Bundesligi. Rzeczywiście się tak stało. Pytanie jednak stawiam takie: czy warto odwoływać wcześniej zapowiadaną transmisję na którą ktoś zapewne czekał? Czy kibice tracąc 6 minut gry z meczu BVB - Augsburg rzeczywiście byliby strasznie rozgoryczeni? Co prawda padła bramka ale zawsze można ją pokazać z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo my mamy Eurosport International to dlaczego niby komentator na Eurosporcie 2 miałby prostować?? Po prostu wiadomo jaka jest sytuacja i kibic powinien wiedzieć,że program Eurosportu 2 to niech sobie sprawdzi w telegazecie, w internecie,a nie opiera się na tym co widzi na ekranie. W Eurosporcie pracują ludzie z doskoku- Z Polskiego Radia, z Polsatu, , z Sportklubu, z TVP(Lewandowski) lub po prostu okazyjnie i nie muszą nawet wiedzieć,że mamy inną wersję Eurosportu.

Nie rozumiemy się. W Eurosporcie 2 NE podaje się plan dnia dla Eurosportu 2 International. Komentator bez względu czy jest z doskoku czy nie to w danej chwili reprezentuje Eurosport i powinien wiedzieć co i jak.

 

Idąc Twoim tokiem myślenia widz też nie musi wiedzieć jaką wersję Eurosportu 2 ma. Eurosport 2 to Eurosport 2. Jak mu się coś zapowiada a później jest coś innego to mniej obeznanego z mediami widza (czytaj większość) bardzo to myli.

Aha, no to nie zrozumiałem. No to kompromitacja, skoro na wersji NE Europortu 2 podają program dla Eurosportu 2 International. Euroisport coraz mniej mi się podoba. Widzę,że Domański to teraz komentator nr 1 tenisa. Aż chce się zawołać - niech wróci Sidor i robią do spółki z Stopą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza,że ma robić niemal wszystkie mecze ?? Nie mam dostępu do polskiego Eurosportu,a co teraz patrzę na mecz to robi go Domański. Zresztą opinie na temat jego komentarza są mocno podzielone, nie raz się skompromitował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, Sikorę jak słyszę to od razu przełączam kanał. Jak widać ma jednak swoich zwolenniików. Nie niedzielni kibice tenisa mają go chyba za jednego z najgorszych komentatorów. Możliwe,że akcje Jońcy już wyżej stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, a wiesz może kto jest na stałym etacie w Eurosporcie z komentatorów?

 

Wszystkich nie.... Tyle co wiem to Tomek Lach, Rafał Sak, Michal Zawacki z pilki nożnej. Nie chcę kłamać, ale to tyle co wiem :D

Sa też ludzie na pół etatu, jak Edward Durda który robi na pół w nc+ i Eurosporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore, poza tym jest też pytanie co masz na myśli prace na etacie... Bo jest mało takich komentatorów którzy są codziennie w redakcji, mają swoje zadania itp.

Są tacy co mają "niby etat", mają miesięczną pensje i daną ilość wydarzeń do skomentowania, ale nie pracują w redakcji tylko przychodzą ma rzeczy które muszą zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "Niezrozumiała francuska decyzja w Eurosporcie 2":

 

8:30 Saneczkarstwo - 1. ślizg mężczyzn,

10:15 Narciarstwo alpejskie - PŚ mężczyzn,

11:45 Narciarstwo alpejskie - PŚ kobiet.

 

Tak wyglądała zaplanowana ramówka. Jednak przejazd narciarzy został przeniesiony na 13:15 i zamiast pokazać 2. ślizg saneczkarzy, który trwa od 10:12 na żywo to pokazują powtórki. 2. ślizg w 15 minutowym skrócie o 13:45. Ciekawe tylko czy sanki nie wypadną za sprawą przeniesionego narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...