Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie z wersji EuroSport Int. zniknie tylko polski komentarz czyli polskie audio i kanał już nie będzie w takiej wersji dystrybuowany. EuroSport 2 Int. tak ale nie EuroSport główny skoro jest już polska osobna lokalna wersja EuroSport z reklamami polskimi. W Polsce będzie już tylko rozpowszechniany EuroSport w wersji tylko na Polskę. Tak więc podmiana wersji Int. na lokalną polską i wyłączenie kodowania dla polskich platform i kablówek to kwestia tylko dni! Na wolnym dekoderze też nikt EuroSport Int. nie odbierze bo jak skoro dla kart Seca NC+/Cyfra Plus też wyłaczą kodowania i odbiorą uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz rundy wiosennej a ja już mam dość Tomasza Hajty !! Czy on mógłby chociaż raz się skupic na meczu a nie rozmawiać o wszystkim tylko nie o meczu ? Jakieś historie opowiadali przez cały czas a na mezcu skupili się może z 20min... Czasami przydałoby się tez zagrać pauzą bo buzia im się nie zamykała. A już jak Hajto zaczał mówić o Gladbach to znowu się mylił i znowu nawet nie wiedział, że jak grali w el LM to grali z Dynamem Kijów, a on, że z kimś z Rosji, a Lach dopowiedział "tak tak Dynamo Moskwa" :/ a potem Hajto jeszcze "na rewanż jak pojechali do Dymana ..Dyman..Dynama to prowadzili 2-0..." bla bla.

czasami Hajto wali takimi durnymi tekstami że masakra. Borek & Juskowiak na Bundeslige idealny duet!! Ale odkąd wywalili Hajte z Jagi to niestety co tydzień robi 3 mecze minimum eh :/ A Jusko się marnuje przy Szpakowskim w TVP ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wielka stacja a amatorka trwa już tak długo.

 

Komentator o 11:30 zapowiadał kolejne transmisje zgodnie z tym co zostało wyświetlone na planszy. Tylko, że nie miał on nic wspólnego z rzeczywistością bo dziś program naszego Eurosportu 2 ma niewiele wspólnego z międzynarodowym. Po drugie nawet w odtworzeniu nie ma dzisiejszej kombinacji norweskiej, po trzecie leci zapowiedź skoków, które już dziś były.

 

Trwa to już od czasu wprowadzenia wersji z Bundesligą. A jak długo trwać będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak długo jak będzie pokazywana Bundesliga. Powinni ją jakoś pogodzić z tymi transmisjami które wtedy powinny lecą na Eurosporcie 2 International , bo tracimy możliwośc oglądania innych sportów na żywo. Praktycznie podczas każdego weekendu z Bundesligą coś wylatuje z transmisji, a wiele razy nawet nie ma powtórki tamtego wydarzenia. A komentatorzy patrząc na tabele z transmisjami zapominają o Bundeslidze i nie raz mówią ,że w tym czasie na Eurosporcie 2 jest coś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na Eurosporcie 1 jest to wersja międzynarodowa i tam pokazywany jest program dla Eurosportu 2 międzynarodowego. Nie wiem tak trudno to zrozumieć.

Tak trudno zrozumieć, że na Eurosporcie 2 NE pokazywany jest program dla Eurosportu międzynarodowego co nie jest prostowane przez komentatora a wręcz potwierdzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo my mamy Eurosport International to dlaczego niby komentator na Eurosporcie 2 miałby prostować?? Po prostu wiadomo jaka jest sytuacja i kibic powinien wiedzieć,że program Eurosportu 2 to niech sobie sprawdzi w telegazecie, w internecie,a nie opiera się na tym co widzi na ekranie. W Eurosporcie pracują ludzie z doskoku- Z Polskiego Radia, z Polsatu, , z Sportklubu, z TVP(Lewandowski) lub po prostu okazyjnie i nie muszą nawet wiedzieć,że mamy inną wersję Eurosportu.

Chciałem bez serdeczności podziękować Eurosportowi za transmisję durnego zjazdu zamiast debla panów. Niestety u mnie teraz ze streamów z chałpy się nie da oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debel był w eurosporcie 2. Było przełączyć na kanał wyżej.

Inny pakiet kolego, wystarczy pomyśleć. Oczywiście,że finał turnieju Wielkoszlemowego jest ważniejszy aniżeli zjazd w Kitzbuehel, który i tak można było zobaczyć w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przepraszam fanów narciarstwa alpejskiego- sam uwielbiam zjazdy, mam nerwy bo net mi nie chodzi dobrze,a tu akurat finał z Polakiem był. W CP Eurosport jest w pakiecie familijnym,a Eurosport w pakiecie za 60 zł. Umowa z CP została już rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...